I spotkanie "toruniaki 2005" za nami :)

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

I spotkanie "toruniaki 2005" za nami :)

Post autor: Von Jungingen » 11 czerwca 2005, 01:13 - sob

Dnia 10 czerwca bierz±cego roku odbyło się pierwsze spotkanie toruńskich fajczarzy zrzeszonych na Forum Polskiej Fajki. Miało ono miejsce na koncercie z okazji dni irlandzkich odbywaj±cych się wła¶nie w Toruniu. Było piwo, dobry "ajrisz" i gwóĽdĽ programu - fajeczka. Przy okazji spotkania zostałem szczodrze obdarowany przez Radesza: na pocz±tku zapachniał mi lataki± (to będzie mój następny cel), następnie uraczył mnie zacnym fajkowym zielem o nazwie Peterson Sweet Killarney (mniam!). Ale to jeszcze nie koniec! Następnie na dowidzenia dostałem dwie próbki: Springwater i Full Aroma za co pragnę tu publicznie bardzo serdecznie podziękować i wyrazić nadzieję, że uda mi się w moim skromnym zakresie jako¶ się odwdzięczyć.
Spotkanie odbyło się na ¶wierzym powietrzu (fosa staromiejska) przy dĽwiękach muzyki irlandzkiej, ale o muzyce której słuchali¶my opowie wam kolega Radesz...

Pozdrawiam serdecznie! :pipeman:
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Re: I spotkanie "toruniaki 2005" za nami :)

Post autor: Dziku » 11 czerwca 2005, 09:45 - sob

Von Jungingen pisze:(...)Spotkanie odbyło się na ¶wierzym powietrzu (fosa staromiejska)(...)
Mam nadzieję, że ta fosa była osuszona... :lol:
Gratuluję spotkania! I ciekawym niezmiernie z czego tak pachniało lataki±? Chociaż mam pewne podejrzenia :)
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 11 czerwca 2005, 09:55 - sob

I ciekawym niezmiernie z czego tak pachniało lataki±? Chociaż mam pewne podejrzenia
Podejrzenia w pełni słuszne :wink: je¶li chodzi o tytoń... Fosa była i¶cie sucha, do¶ć by w tańcu irlandzkim mogły skakać tancereczki. Z wyżyn muru pal±c Davidoffa R(...) przysłuchiwali¶my się występowi zespołu Carrantuohill i przygl±dali¶my podryguj±cym we wdzięcznym tańcu dziewczętom... Słoneczko ładnie ¶wieciło, piwo było zimne i pyszne, fajka smakowita - bardzo udane popołudnie... Z niecierpliwo¶ci± czekam więc na kolejne spotkania, ciesz±c się ze zbliżaj±cych się wielkimi krokami wrocławiako-toruniaków.
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 11 czerwca 2005, 13:43 - sob

A więc i u Kolegów z Torunia się ruszyło, podobnie jak i u nas :D
Pogratulować spotkania przy piwku i fajeczce.
A nasze toruńsko - wrocławskie spotkanie wielkimi krokami nadchodzi :D i zdaje się że już mamy uzgodniony na 80% repertuar tytoniowy.

pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”