I WROCŁAWIAKO - TORUNIAKI 2005

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

I WROCŁAWIAKO - TORUNIAKI 2005

Post autor: Marcin_Pro » 19 czerwca 2005, 20:53 - ndz

Witam,

oto w dniu wczorajszym, to jest 17 czerwca 2005 roku, w jednej z wrocławskich knajpek o przyjemnej i uniwersyteckiej nazwie „instytut” miało miejsce spotkanie nazwane I WROCŁAWIAKO – TORUNIAKI 2005.
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36440rh.jpg
Obrazek - Wrocław Wita.

W spotkaniu udział wzięli (i w porz±dku alfabetycznym): CarlBerg (na którego niestety z fajeczk± musimy jeszcze poczekać, przy czym dzielnie reprezentował sekcję browaru) Katharin, Marcin_Pro, mjp, Radesz. Dodatkowo w spotkaniu brała udział jedna osoba z sekcji browaru będ±ca kibicem fajczarzy.

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36470gf.jpg

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36484ec.jpg

Nasze spotkanie było tyle niecodzienne z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, iż go¶cili¶my we wrocławskich progach Kolegę Radesza -- znanego i lubianego toruniaka.

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36531bb.jpg

Drugim jest natomiast poł±czenie sił dwóch forów: fajczarze plus sekcja browar.biz.

Na stolik powędrowały piwka z lokalnego browaru „Bartek” (bardzo smaczne piwko) oraz „hulaj dusza” fajczarska pod postaci± tytoni: Peterson – Sweet Killarney, Wessex – Brigade, Caledonian – Virginia Flake, The Malthouse, MacBarren – Golden Dice, Dunhill – Navy rolls, Stanvell – Vanilla oraz fajeczek.

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36547ep.jpg

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36496lo.jpg

Obrazek
http://img15.echo.cx/my.php?image=pict36528ya.jpg

Tym razem ilo¶ci wypitego piwa i wypalonego tytoniu były co najmniej podwójnie większe.
Przedyskutowali¶my wiele ciekawych tematów, zarówno tych dotycz±cych fajki i piwa, jak i wiele innych w±tków.
Spotkanie przebiegało w miłej, przyjaznej i pełnej humoru atmosferze.

Mamy nadzieję, iż ¶rodowisko wrocławskich fajczarzy zostanie zachęcone niniejszym opisem wydarzeń i znajdzie czas na kulturalne spotkanie przy fajce i na kolejnych spotkaniach fajczarskich będzie nas coraz więcej.

Zachęcam do spotkań, i zapraszamy na spotkania Kolegów spoza miasta Wrocławia.

PS.

Z w±tków dodatkowych. Po spotkaniu, kiedy bar instytut był już zamykany, podszedł do nas być może potencjalny fajczarz, który był tak zachwycony zapachem palonej przez nas fajki i poprosił o kawałek dymu na drogę.

Drugi również wesoły w±tek to fakt spotkania przez nas grupy niemieckich turystów, z których jeden, na przedzie grupy pykał również fajeczkę – więc z rado¶ci± wymienili¶my się fajczarskim powitaniem (tzn. zamachali¶my fajkami).

serdecznie pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 19 czerwca 2005, 23:35 - ndz

Cóż za szczegółowa relacja :)
Zazdroszczę Radeszowi (kolega z Torunia jak i ja)... Mi niestety nie pozwoliły na wizytę ważne rodzinne wydarzenia... No ale cóż! Następnym razem na pewno się zjawię!

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 20 czerwca 2005, 11:43 - pn

Marcin opisał wszystko szczegółowo. Nic dodać, nic uj±ć. Z mojej strony zapewniam, że kolega Radesz został cało i bezpiecznie odwieziony do głównego celu swojej wizyty we Wrocławiu (a dokładnie pod Wrocławiem), pomimo padaj±cego deszczu, wyj±cych wilków i poajwiaj±cych sie miejscami białych niedĽwiedzi.... :D
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 20 czerwca 2005, 11:44 - pn

Von Jungingen pisze:No ale cóż! Następnym razem na pewno się zjawię!
Serdecznie zapraszamy i czekamy z niecierpliwo¶ci±.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 20 czerwca 2005, 13:49 - pn

mjp pisze: Serdecznie zapraszamy i czekamy z niecierpliwo¶ci±.
Dokladnie tak, bo to przyjemnie tak sobie przy piwku i fajeczce pogawedzic o tym i o owym. A wiec zapraszamy do nas :D
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 20 czerwca 2005, 14:41 - pn

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, której nie popsuła bardzo niemiła pani za barem... Szkoda że to taki kawał drogi i nie można spotykać się czę¶ciej, tym bardziej, żebyła to okazja do spróbowania nowych tytoni. :lol: Mniamu¶ne były.
Pozdrawiam uczestników
Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 20 czerwca 2005, 15:30 - pn

Radesz pisze:była to okazja do spróbowania nowych tytoni. :lol: Mniamu¶ne były.
Mam nadzieje, że nie mówisz o Tilbury z jednego ze zdjęć ... :-) brrr...
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 21 czerwca 2005, 01:54 - wt

Tilbury, miejmy nadzieję, w celach edukacyjnych... Choć co kraj to obyczaj a o gustach się nie dyskutuje... Chociaż... :/
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 21 czerwca 2005, 04:20 - wt

Mam nadzieje, że nie mówisz o Tilbury z jednego ze zdjęć ... :-) brrr...
Fuj, Tilburry był wzięty w celu pokazania czego nie powinno sie palić :wink: Sam miałem okazję spróbować Wessexa Brigade, Golden Dice McBarena (to juz po spotkaniu...) i Caledonian Flake. Ciekawe wrażenia, choć do opisu nie jestem gotów, jak wypalę zawarto¶ć puszek owych tytoni (rety, jak tu trzeba być dosłownym - już się chciało napisać po wypaleniu puszek...).
Pozdrawiam Radesz
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 21 czerwca 2005, 16:10 - wt

I ja gratuluję udanego spotkania. Widzę, że zostali¶cie też uraczeni tytoniem Sweet Killarney, na dodatek w starej puszeczce do której mam słabo¶ć :D. Czy jej wła¶ciciel należy może do naszego klanu i może zdradzić gdzie j± zakupił?
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 22 czerwca 2005, 08:42 - śr

Bart pisze:I ja gratuluję udanego spotkania. Widzę, że zostali¶cie też uraczeni tytoniem Sweet Killarney, na dodatek w starej puszeczce do której mam słabo¶ć :D. Czy jej wła¶ciciel należy może do naszego klanu i może zdradzić gdzie j± zakupił?
To w prawdzie nie moja puszeczka, ale ja ostatni± tak± kupiłem w trafice przy Chrobrego we Wrocławi. Po akcyzie s±dz±c dostawa z 2003 roku.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 22 czerwca 2005, 08:45 - śr

Hmm, nieĽle. Ja pamiętam, że u mnie była kilka miesięcy temu, ale za około 45 złotych, a to niestety za dużo na moj± kieszeń :? . Pamiętam jak tytonie Petersona kosztowały po 30 złotych - do wyboru, do koloru :roll:
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 22 czerwca 2005, 08:53 - śr

Hmm, nieĽle. Ja pamiętam, że u mnie była kilka miesięcy temu, ale za około 45 złotych,
Bart, jaki¶ mies±c temu mój brat kupił SUnset Breeze w Wareszawie w Sherlocku jeszcze w starym opakowaniu, sam kupłem Kilarneya na Dworcu Centralnym (też stare opakowanie). Cena to niestety 45 zł...
Pamiętam jak tytonie Petersona kosztowały po 30 złotych - do wyboru, do koloru
Też łza mi się kręci w oku gdy sobie te czasy przypomnę... A MacConnel za 20-22 zł... A Wessexy? A Dunhille? :evil:
Pozdrawiam Radesz
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 22 czerwca 2005, 12:56 - śr

Bart pisze:Hmm, nieĽle. Ja pamiętam, że u mnie była kilka miesięcy temu, ale za około 45 złotych, a to niestety za dużo na moj± kieszeń :? . Pamiętam jak tytonie Petersona kosztowały po 30 złotych - do wyboru, do koloru :roll:
T± moj± puszeczkę, to wła¶nie za 31 zł kupiłem.... Jeszcze stare ceny.... :D
Pozdrawiam
Maciek
-----------
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”