Zjazd forumowy

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Zjazd forumowy

Post autor: Irek » 31 lipca 2005, 22:50 - ndz

Chyba najwyższy czas, żeby zacz±ć ustalać miejsce i czas :-)
Naszego najwyższeo Łukasza proszę, żeby zaj±ł sie tematem :lol:
Moje propozycje to przede wszytkim zebranie się i ew. zrobienie miniturnieju dla forumowiczów.
Chyba wrzesień, byłby dobrym terminem, zwłaszcza, że w paĽdzierniku s± zawody w Poznaniu.
Co Wy na to??
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 01 sierpnia 2005, 01:00 - pn

A może jako¶ tak póĽniej... Mój pomysł: zrobić meeting w grudniu i od razu opłatkiem się przełamiemy :)

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 09:21 - pn

WeĽcie Wielce Szanowni Panowie pod uwagę, że:
- nie wszyscy na Forum s± zainteresowani turniejami. S± tacy, którzy w nich nie startuj±.
- również nie wszyscy maj± w zwyczaju zim± przełamywać się opłatkiem.

Jestem jak najbardziej za spotkaniem i za terminem wrze¶niowym. Zim± raczej nie liczyłbym na porażaj±c± frekwencję. Natomiast jestem przeciwny idei organizowania turnieju dla Forumowiczow.
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 01 sierpnia 2005, 10:59 - pn

My¶lę, że Irkowi chodziło raczej o turniej pokoju czy co¶ w ty rodzaju, żeby spróbować swoich sił bez zbędnego stresu... Zreszt± wydaje mi się że je¶li będzie trza co¶ za zjazd zapłacić, a prawdopodbnie będzie trzeba, to większo¶ć 'zjazdowiczów' będzie chciała aby takowy turniej się odbył... Zreszt± kto powiedział że trzeba brać w nim udział - możesz Dziku pokibicować i pykn±ć sobie gdzie¶ w k±cie... :)

Pozdrawiam!

P.S. Co do terminu to się nie upieram, ale zważ że zgrało by się to z fajk± ¶wi±teczn±... Mógłby¶ j± odebrać na forum Forum, lub znaleĽć j± pod forumow± choink±...
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Krom
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Krom » 01 sierpnia 2005, 11:13 - pn

Tylko trzeba jakie¶ uniwersalne miejsce wybrać żeby było dla każdego względnie blisko !!
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 15:01 - pn

Von Jungingen pisze:(...)prawdopodbnie będzie trzeba, to większo¶ć 'zjazdowiczów' będzie chciała aby takowy turniej się odbył... Zreszt± kto powiedział że trzeba brać w nim udział - możesz Dziku pokibicować i pykn±ć sobie gdzie¶ w k±cie... (...)
Nie wysyłaj nikogo do k±ta :x I nie wyja¶niaj co kto może, a czego nie może...
Masz ochotę to sam sobie w k±cie usi±dĽ i popykaj... zanim tam kogo¶ moc± swej "dezyzji" umie¶cisz.
A w imienu większo¶ci wypowiadaj się jak już owa "większo¶ć" wyrazi swoje zdanie, względnie da Ci prawo do takowej wypowiedzi. Póki co - znam osobi¶cie co najmniej kilku Forumowiczów, którzy podobnie jak ja s± w odniesieniu do samych siebie przeciwnikami zawodów.

Co do terminu grudniowego - niezależnie od pogody. Nie przyjadę. I nie wierzę, że ktokolwiek z PT Żonatych Forumowiczów będzie miał przed ¶więtami woln± kasę i czas na wyjazd. Życie mnie nauczyło, że tak po prostu nie bywa.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 01 sierpnia 2005, 16:40 - pn

Powiem tak.
W tym roku nie mam możliwo¶ci zaj±ć się organizacj± zjazdu. Ci co mnie znaj± wiedz±, że zawód mam taki, iż planować życia na dłużej niż godzinę nie mogę :( Najwcze¶niej kiedy bym o zjeĽdzie my¶lał to ferie 2006.
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 17:04 - pn

Przecież nie koniecznie Ty musisz Zjazd organizować. Zreszt± zgłosiłe¶ się już jako Organizator Zjazdu w 2006 roku. :wink:
Wcze¶niej może inni zorganizuj± :D Znam już takich co o tym my¶l±...
Co do zawodów to po przemy¶leniu stwierdziłem, że w sumie najważniejszy jest regulamin. Ja proponuję następuj±cy ;)
Każdy o której chce godzinie nabija jak± tylko chce fajkę dowoln± ilo¶ci± tytoniu, który akurat ma ochotę zapalić. Na owo nabicie ma dowoln± ilo¶ć czasu. Potem zapala ten tytoń dowoln± ilo¶ci± zapałek lub zapalniczk±. Potem pyka sobie ten tytoń ile tylko ma ochotę czasu. Może używać kołeczka lub niezbędnika, albo nie – jak woli. Jak mu zga¶nie może odpalić ponownie – lub nie. Jak woli. Wedle woli może podczas palenia pić dowolny napój.
Po skończonym paleniu musi wyczy¶cić fajkę.
Zwycięża każdy komu fajka smakowała.
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 01 sierpnia 2005, 17:56 - pn

Pomysł przedni. My¶lę że temat turnieju forumowego powinien raczej być wspólnym spotkaniem przy fajce.

Mam propozycję co do miejsca takowego spotkania - Kazimierz nad Wisł± (kto zna wie o czym mówię, kto nie był napewno tam powróci), to idealne miejsce na takie spotkanie.

Mam też inny pomysł: można by zorganizować spotkanie internetowe na forum, forumowicze z Torunia razem przy jednym komputerze, z Lublina , Warszawy, Siedlec, Gryfina itd. każdy w swoim mie¶cie z innymi fajczarzami z całej sieci.
GG - 7330483
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 02 sierpnia 2005, 00:52 - wt

Dziku pisze:Co do terminu grudniowego - niezależnie od pogody. Nie przyjadę. I nie wierzę, że ktokolwiek z PT Żonatych Forumowiczów będzie miał przed ¶więtami woln± kasę i czas na wyjazd. Życie mnie nauczyło, że tak po prostu nie bywa.
Chyba nie tylko żonaci, ja np. wyjeżdżam do innego miasta i ¶więta wolałbym spędzić z rodzin± i dziewczyn±. Pozta tym, jak już nie raz na forum pisałem, zawody-tak. Ale beze mnie! I tu zgadzam się z Dzikiem, że w k±cie to można miotłę postawić, a nie fajczarza. Ja tam wolę w fotelu.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 02 sierpnia 2005, 00:58 - wt

Kazimierz - bomba!! Klimat boski, a moja żonka tam jeĽdzić nie lubi więc jestem jak najbardziej ZA !! ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 02 sierpnia 2005, 01:20 - wt

Dziku... bez nerw! To była tylko propozycja a cały post był przypuszczeniem a więc nie masz żadnej gwarancji, że tak jest czy nie jest jak napisałem... WypowiedĽ raczej neutralna - niezobowi±zuj±ca propozycja... A k±t? Co Ci się k±cie nie podoba? Miałęm napisać że na ¶rodku masz usi±¶ć? To był k±t przysłowiowy...

Pozdrawiam!
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 07:54 - wt

Von Jungingen... chwili refleksji Ci życzę. Poczytaj swoje posty przed wysłaniem i zastanów sie spokojnie czy nie przekraczaj± granicy niegrzeczno¶ci. Tak± wła¶nie granicę przekroczył Twój tekst o stawianiu do k±ta. Nawet do tego przysłowiowego. I jak możesz przeczytać - nie jest to tylko moja samotna opinia.
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 08:19 - wt

Kazimierz nad Wisła miejsce to fajne, tyle że w sezonie bardzo zatłoczone. JeĽdziłem dawno temu na plenery do Kazimierza i bardzo lubiłem zarówno samo miasteczko jak i jego okolicę. Musze jednak przyznać, że gdy około roku 2000 wróciłem tam po dłuższym niebywaniu (ostatni plener był chyba w 1986 r.) to tłok i wszechobecna komercja (bardzo zreszt± zmanierowana) zaskoczyły mnie in minus.
Ale cały czas jest to miejsce w którym można znaleĽć klimat do pykania fajki :D

Niestety dużo gorzej ze znalezieniem tam taniego noclego oraz taniego i przyzwoitego jedzenia...
Byłbym za tym - żeby pierwszy Zjazd Forumowy zrobić w jakiej¶ zaprzyjaĽnionej lokalizacji. To bardzo ułatwi prace organizacyjne...
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 02 sierpnia 2005, 08:22 - wt

Koledzy byle nie Kazimierz Wielki, dla mnie to przereklamowana wiocha (zauwazylem, ze ostatnio sluzy jako ulubione miejsce wyjazdow dla panów w garniturach od adidasa), jak koledzy z Lublina nie chca daleko jezdzic to niech miejscem spotkania bedzie Lublin.
Co do turnieju jestem za! Ale tylko z regulaminem zaproponowanym przez Dzika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”