Zjazd forumowy

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Zjazd forumowy

Post autor: Irek » 31 lipca 2005, 22:50 - ndz

Chyba najwyższy czas, żeby zacz±ć ustalać miejsce i czas :-)
Naszego najwyższeo Łukasza proszę, żeby zaj±ł sie tematem :lol:
Moje propozycje to przede wszytkim zebranie się i ew. zrobienie miniturnieju dla forumowiczów.
Chyba wrzesień, byłby dobrym terminem, zwłaszcza, że w paĽdzierniku s± zawody w Poznaniu.
Co Wy na to??
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 01 sierpnia 2005, 01:00 - pn

A może jako¶ tak póĽniej... Mój pomysł: zrobić meeting w grudniu i od razu opłatkiem się przełamiemy :)

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 09:21 - pn

WeĽcie Wielce Szanowni Panowie pod uwagę, że:
- nie wszyscy na Forum s± zainteresowani turniejami. S± tacy, którzy w nich nie startuj±.
- również nie wszyscy maj± w zwyczaju zim± przełamywać się opłatkiem.

Jestem jak najbardziej za spotkaniem i za terminem wrze¶niowym. Zim± raczej nie liczyłbym na porażaj±c± frekwencję. Natomiast jestem przeciwny idei organizowania turnieju dla Forumowiczow.
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 01 sierpnia 2005, 10:59 - pn

My¶lę, że Irkowi chodziło raczej o turniej pokoju czy co¶ w ty rodzaju, żeby spróbować swoich sił bez zbędnego stresu... Zreszt± wydaje mi się że je¶li będzie trza co¶ za zjazd zapłacić, a prawdopodbnie będzie trzeba, to większo¶ć 'zjazdowiczów' będzie chciała aby takowy turniej się odbył... Zreszt± kto powiedział że trzeba brać w nim udział - możesz Dziku pokibicować i pykn±ć sobie gdzie¶ w k±cie... :)

Pozdrawiam!

P.S. Co do terminu to się nie upieram, ale zważ że zgrało by się to z fajk± ¶wi±teczn±... Mógłby¶ j± odebrać na forum Forum, lub znaleĽć j± pod forumow± choink±...
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Krom
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Krom » 01 sierpnia 2005, 11:13 - pn

Tylko trzeba jakie¶ uniwersalne miejsce wybrać żeby było dla każdego względnie blisko !!
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 15:01 - pn

Von Jungingen pisze:(...)prawdopodbnie będzie trzeba, to większo¶ć 'zjazdowiczów' będzie chciała aby takowy turniej się odbył... Zreszt± kto powiedział że trzeba brać w nim udział - możesz Dziku pokibicować i pykn±ć sobie gdzie¶ w k±cie... (...)
Nie wysyłaj nikogo do k±ta :x I nie wyja¶niaj co kto może, a czego nie może...
Masz ochotę to sam sobie w k±cie usi±dĽ i popykaj... zanim tam kogo¶ moc± swej "dezyzji" umie¶cisz.
A w imienu większo¶ci wypowiadaj się jak już owa "większo¶ć" wyrazi swoje zdanie, względnie da Ci prawo do takowej wypowiedzi. Póki co - znam osobi¶cie co najmniej kilku Forumowiczów, którzy podobnie jak ja s± w odniesieniu do samych siebie przeciwnikami zawodów.

Co do terminu grudniowego - niezależnie od pogody. Nie przyjadę. I nie wierzę, że ktokolwiek z PT Żonatych Forumowiczów będzie miał przed ¶więtami woln± kasę i czas na wyjazd. Życie mnie nauczyło, że tak po prostu nie bywa.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 01 sierpnia 2005, 16:40 - pn

Powiem tak.
W tym roku nie mam możliwo¶ci zaj±ć się organizacj± zjazdu. Ci co mnie znaj± wiedz±, że zawód mam taki, iż planować życia na dłużej niż godzinę nie mogę :( Najwcze¶niej kiedy bym o zjeĽdzie my¶lał to ferie 2006.
Dziku

Post autor: Dziku » 01 sierpnia 2005, 17:04 - pn

Przecież nie koniecznie Ty musisz Zjazd organizować. Zreszt± zgłosiłe¶ się już jako Organizator Zjazdu w 2006 roku. :wink:
Wcze¶niej może inni zorganizuj± :D Znam już takich co o tym my¶l±...
Co do zawodów to po przemy¶leniu stwierdziłem, że w sumie najważniejszy jest regulamin. Ja proponuję następuj±cy ;)
Każdy o której chce godzinie nabija jak± tylko chce fajkę dowoln± ilo¶ci± tytoniu, który akurat ma ochotę zapalić. Na owo nabicie ma dowoln± ilo¶ć czasu. Potem zapala ten tytoń dowoln± ilo¶ci± zapałek lub zapalniczk±. Potem pyka sobie ten tytoń ile tylko ma ochotę czasu. Może używać kołeczka lub niezbędnika, albo nie – jak woli. Jak mu zga¶nie może odpalić ponownie – lub nie. Jak woli. Wedle woli może podczas palenia pić dowolny napój.
Po skończonym paleniu musi wyczy¶cić fajkę.
Zwycięża każdy komu fajka smakowała.
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 01 sierpnia 2005, 17:56 - pn

Pomysł przedni. My¶lę że temat turnieju forumowego powinien raczej być wspólnym spotkaniem przy fajce.

Mam propozycję co do miejsca takowego spotkania - Kazimierz nad Wisł± (kto zna wie o czym mówię, kto nie był napewno tam powróci), to idealne miejsce na takie spotkanie.

Mam też inny pomysł: można by zorganizować spotkanie internetowe na forum, forumowicze z Torunia razem przy jednym komputerze, z Lublina , Warszawy, Siedlec, Gryfina itd. każdy w swoim mie¶cie z innymi fajczarzami z całej sieci.
GG - 7330483
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 02 sierpnia 2005, 00:52 - wt

Dziku pisze:Co do terminu grudniowego - niezależnie od pogody. Nie przyjadę. I nie wierzę, że ktokolwiek z PT Żonatych Forumowiczów będzie miał przed ¶więtami woln± kasę i czas na wyjazd. Życie mnie nauczyło, że tak po prostu nie bywa.
Chyba nie tylko żonaci, ja np. wyjeżdżam do innego miasta i ¶więta wolałbym spędzić z rodzin± i dziewczyn±. Pozta tym, jak już nie raz na forum pisałem, zawody-tak. Ale beze mnie! I tu zgadzam się z Dzikiem, że w k±cie to można miotłę postawić, a nie fajczarza. Ja tam wolę w fotelu.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 02 sierpnia 2005, 00:58 - wt

Kazimierz - bomba!! Klimat boski, a moja żonka tam jeĽdzić nie lubi więc jestem jak najbardziej ZA !! ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 02 sierpnia 2005, 01:20 - wt

Dziku... bez nerw! To była tylko propozycja a cały post był przypuszczeniem a więc nie masz żadnej gwarancji, że tak jest czy nie jest jak napisałem... WypowiedĽ raczej neutralna - niezobowi±zuj±ca propozycja... A k±t? Co Ci się k±cie nie podoba? Miałęm napisać że na ¶rodku masz usi±¶ć? To był k±t przysłowiowy...

Pozdrawiam!
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 07:54 - wt

Von Jungingen... chwili refleksji Ci życzę. Poczytaj swoje posty przed wysłaniem i zastanów sie spokojnie czy nie przekraczaj± granicy niegrzeczno¶ci. Tak± wła¶nie granicę przekroczył Twój tekst o stawianiu do k±ta. Nawet do tego przysłowiowego. I jak możesz przeczytać - nie jest to tylko moja samotna opinia.
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 08:19 - wt

Kazimierz nad Wisła miejsce to fajne, tyle że w sezonie bardzo zatłoczone. JeĽdziłem dawno temu na plenery do Kazimierza i bardzo lubiłem zarówno samo miasteczko jak i jego okolicę. Musze jednak przyznać, że gdy około roku 2000 wróciłem tam po dłuższym niebywaniu (ostatni plener był chyba w 1986 r.) to tłok i wszechobecna komercja (bardzo zreszt± zmanierowana) zaskoczyły mnie in minus.
Ale cały czas jest to miejsce w którym można znaleĽć klimat do pykania fajki :D

Niestety dużo gorzej ze znalezieniem tam taniego noclego oraz taniego i przyzwoitego jedzenia...
Byłbym za tym - żeby pierwszy Zjazd Forumowy zrobić w jakiej¶ zaprzyjaĽnionej lokalizacji. To bardzo ułatwi prace organizacyjne...
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 02 sierpnia 2005, 08:22 - wt

Koledzy byle nie Kazimierz Wielki, dla mnie to przereklamowana wiocha (zauwazylem, ze ostatnio sluzy jako ulubione miejsce wyjazdow dla panów w garniturach od adidasa), jak koledzy z Lublina nie chca daleko jezdzic to niech miejscem spotkania bedzie Lublin.
Co do turnieju jestem za! Ale tylko z regulaminem zaproponowanym przez Dzika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”