Zjazd forumowy

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 02 sierpnia 2005, 10:50 - wt

kashiash pisze:Koledzy byle nie Kazimierz Wielki, dla mnie to przereklamowana wiocha (zauwazylem, ze ostatnio sluzy jako ulubione miejsce wyjazdow dla panów w garniturach od adidasa), jak koledzy z Lublina nie chca daleko jezdzic to niech miejscem spotkania bedzie Lublin.
Ależ nikt nie nalega aby był to wła¶nie Kazimierz i nie chodzi tu wcale o odległo¶ć. Była to tylko propozycja. Swoj± drog± jeżdżę tam tylko poza sezonem i wtedy jest to naprawdę miłe miasteczko.
Co do zjazdu, to chyba najlepiej byłoby aby odbył się gdzie¶ w centrum - może Warszawa?
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 02 sierpnia 2005, 16:04 - wt

Dziku pisze:Kazimierz nad Wisła miejsce to fajne, tyle że w sezonie bardzo zatłoczone. JeĽdziłem dawno temu na plenery do Kazimierza i bardzo lubiłem zarówno samo miasteczko jak i jego okolicę. Musze jednak przyznać, że gdy około roku 2000 wróciłem tam po dłuższym niebywaniu (ostatni plener był chyba w 1986 r.) to tłok i wszechobecna komercja (bardzo zreszt± zmanierowana) zaskoczyły mnie in minus.
Ale cały czas jest to miejsce w którym można znaleĽć klimat do pykania fajki :D

Niestety dużo gorzej ze znalezieniem tam taniego noclego oraz taniego i przyzwoitego jedzenia...
Byłbym za tym - żeby pierwszy Zjazd Forumowy zrobić w jakiej¶ zaprzyjaĽnionej lokalizacji. To bardzo ułatwi prace organizacyjne...
Co do zatłoczonego miasteczka Kazimierz to od wrze¶nia jest tam spokojnie życie wraca do normy. Noclegi s±, może nie najwyższego lotu ale s± .
GG - 7330483
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 02 sierpnia 2005, 16:47 - wt

czy kazimierz wielki = kazimierz dolny? jest cos o czym nie wiem?
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 16:47 - wt

Gargi pisze:Co do zatłoczonego miasteczka Kazimierz to od wrze¶nia jest tam spokojnie życie wraca do normy. Noclegi s±, może nie najwyższego lotu ale s± .
Mnie bardziej chodzilo o to, że te noclegi s± za najwyższe ceny. A to w poł±czeniu z nienajwyższym ich standardem raczej nie zachęca.
Inny dramat to posiłki. Kiedy¶ byli¶my w okolicach Kazimierza na zdjęciach od 4.30 rano. Po 8.00 dojechali¶my do Kazimierza i zaczęli¶my kr±żyć szukaj±c miejsca w którym można zje¶ć duże ¶niadanie. Bo po tylu godzinach na biegu bułka kupiona w sklepie absolutnie nie wystarcza. ¦niadanie udało nam się zamówić dopiero około 11.00. Była to paskudna jajecznica (w cenie obiadu w innym mie¶cie) któr± serwował nam wyraĽnie "robi±cy łaskę" kelner.

Pomimo wszystko lubię Kazimierz, ale... może to wynika z faktu pamiętania jego dawniejszego klimatu.
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 02 sierpnia 2005, 17:47 - wt

Spotkanie Forumowiczów - jak najbardziej. "Zawody" z regulaminem zaproponowanym przez Dzika (mimo że sam startuję na zawodach) - jak dla mnie bomba. je¶li chodzi o miejsce spotkania to lepiej coby to było miejsce do którego stosunkowo łatwo dojechać (i tu chyba jednak Wa-wa lub ŁódĽ?).
Je¶li chodzi o alternatyywę to mam "domek na wsi" - duży dom przeznaczony na agroturystykę i imprezy zamknięte, w którym sporo osób (50-60 może i więcej) może sie pomie¶cić (4 pokoje po 3-4 łóżka i podłoga dla reszty), tyle ze panuje w nim zakaz palenia, pykania i zucia tytoniu (może tylko tabaka wchodzi w grę). Możliwe jest tylko więc palenie plenerowe. W piwnicy jest bar - też wolny od dymu tytoniowego - ale piwo można spożyć... Kończymy własnie remont (otywarcie chyba jednak przyszły rok). Więc zawsze w odwodzieco¶ jest.
Optował bym za I-szym spotkaniem chyba jednak w Stolycy (dla większo¶ci droga do zaakceptowania)
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 02 sierpnia 2005, 18:34 - wt

Radesz !!! ¶wietny pomysł z tym domkiem, tylko gdzie go masz pod Zakopanem ??? :D
My¶lę że można go ci ochrzcić jako pierwsi tury¶ci na dobr± monetę. Tylko za ile ???? Bo jak masz wysoki standard to nie będzie fajki ¶wi±tecznej , hi hihi
GG - 7330483
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2005, 19:07 - wt

Gargi pisze:(...)My¶lę że można go ci ochrzcić jako pierwsi tury¶ci na dobr± monetę.(...)
He he he - spóĽniłe¶ się z tym chrzczeniem :lol:
Co nie znaczy, że np nie można obiektu zakonserwować - przecież ryzyko rozeschnięcia zawsze istnieje 8) :lol:
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 02 sierpnia 2005, 19:17 - wt

Dziku pisze: He he he - spóĽniłe¶ się z tym chrzczeniem :lol:
Co nie znaczy, że np nie można obiektu zakonserwować - przecież ryzyko rozeschnięcia zawsze istnieje 8) :lol:
He he he. Przednia my¶l. Jeste ZA.
GG - 7330483
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 02 sierpnia 2005, 19:51 - wt

czy kazimierz wielki = kazimierz dolny? jest cos o czym nie wiem?
Jasne ze Dolny ;), przejezyczylem sie - na usprawiedliwienie moge tylko napisac ze zrobilem to prosto z 3 dniowej podrozy za kolkiem i ledwo usiadlem przed monitorem ....
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 02 sierpnia 2005, 20:23 - wt

Radesz !!! ¶wietny pomysł z tym domkiem, tylko gdzie go masz pod Zakopanem ??? :D
O wiele bliżej morza niż gór, choć teren też mocno pagórkowaty... Wzgórza Dylewskie (w zasadzie na zboczu GóryDylewskiej - 312 m.n.p.m.) niedaleko Ostródy, 15 km od pól Grunwaldu...

Ale jak zaznaczyłem obiekt wolny od palenia - zabytkowe wnętrza i takie tam... Ceny - musimy ustalić, ale ciut wyższe niż za agroturystykę, tak± w lepszych warunkach.

Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 02 sierpnia 2005, 21:32 - wt

Radesz pisze: O wiele bliżej morza niż gór, choć teren też mocno pagórkowaty... Wzgórza Dylewskie (w zasadzie na zboczu GóryDylewskiej - 312 m.n.p.m.) niedaleko Ostródy, 15 km od pól Grunwaldu...

Ale jak zaznaczyłem obiekt wolny od palenia - zabytkowe wnętrza i takie tam... Ceny - musimy ustalić, ale ciut wyższe niż za agroturystykę, tak± w lepszych warunkach.

Pozdrawiam Radesz
Lokalizacja bardziej centralna, moze być. A co do cen to pytałem DLA NAS !!! - kurcze odzywa się we mnie stary handlowiec. he he he
GG - 7330483
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 02 sierpnia 2005, 22:21 - wt

Moga byc i okolice Grunwaldu, nie wiem tylko czy von Jungingen nie bedzie mial obaw ;)
A Gargi niech popracuje dalej nad upustem.
Tylko ze jesli to ma byc plener to trzeba to zorganizowac jakos blizej lata niz jesieni, zeby nam to i owo nie zmarzlo.
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 03 sierpnia 2005, 00:04 - śr

Moga byc i okolice Grunwaldu, nie wiem tylko czy von Jungingen nie bedzie mial obaw Wink
He he he... Dobre! My¶lę że jeszcze paru 'krzyżaków' tam się zjedzie, aczkolwiek nie oznacza to że mam ochotę na rewanż za Grunwald 1410r. :) My¶lę kashiash że fajka turniejowa wszystko załatwi i pewnie będzie to fajka pokoju!

Dziku: sory, ale znów mnie nie zrozumiałe¶... zreszt± pisałem o tym w dyskusji z kashiarzem (o ile się nie mylę) kiedy¶ tam, że przez internet uczuć nie da się wyrazić i st±d to nieporozumienie - to miało mieć zupełnie inny wydĽwięk, ale cóż - internet to kontakt bez uczuć, niestety...

Pozdrawiam i dla wszystkich urażonych wielkie SORRY!!!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”