Fajki swiateczne

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Fajki swiateczne

Post autor: Lech » 08 lutego 2006, 19:59 - śr

Przepraszam, ze tu jestem jeszcze....
Swiateczne jubileuszowe i "specjalne" fajki powinny byc zapowiadane
w Emailach adresowanych do czlonkow Forum, poza tym widzi sie niestety ,ze "Klub" to bardzo malo osob, ktore jeszcze niczego nie zrobily,
poza wplata, (nie starczy na zycie, ale tez nie na umieranie...:)) jak przepowiadalem... czyz nie ????
TU TRZEBA KASY ZEBY ZAISTNIEC, W POLSCE I W SWIECIE TEZ...
Lech
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 08 lutego 2006, 20:22 - śr

Proponuje Adminowi usunac ten post (nie)kolegi Lecha, upraszam o nie odpowiadania na pryymitywne zaczepki
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 08 lutego 2006, 20:47 - śr

bkolodz pisze:Proponuje Adminowi usunac ten post (nie)kolegi Lecha, upraszam o nie odpowiadania na pryymitywne zaczepki
naturalnie..usunac,ok:)
Dziku

Post autor: Dziku » 08 lutego 2006, 20:57 - śr

Cóż...
Co do charakteru zaczepki - zgadzam się z Bartkiem.
Po konsultacji z Łukaszem - temat zamykam.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 09 lutego 2006, 00:12 - czw

Lechu. O czym Ty mówisz??
Wpatruję się w Twój post. Czytam i nic. Niczym Puchatek zaglądający do norki Króliczka. Im bardziej patrzę tym bardziej sensu nie widzę.

Wszystkie fajki "specjalne" są ogłaszane na forum co jest wyjściem lepszym i pewniejszym niż emile gdyż niestety emile mają tendencję do zmieniania się. Jeśli jesteś na forum tylko po to aby kupować takie fajki to chyba nie rozumiem takiego podejścia.
Jednak jeśli uważacie, że powiadamianie listowne ma sens to proszę bardzo, nie jest to dla mnie problemem.

Teraz powiedz mi co do tego ma klub. Klub sobie działa swoją drogą a forum swoją drogą. Klub jest jedynie po to aby żyć w rzeczywistości poza-komputerowej. Nie jesteś w klubie więc nie wiesz co robi i, nie obraź się, nie mam obowiązku informować kogokolwiek poza klubowiczami o jakichkolwiek planach klubowych. Jeśli dobrze Ci jako taniemu Nostradamusowi proszę bardzo. Bądź nim sobie. Co mają do tego wszystkiego pieniądze nie wiem. Gdzie zaistnieć?? FMS PIPE CLUB istnieje i ma się dobrze zaliczyliśmy starty na zawodach i jesteśmy "rozpoznawani" przez RPKF co jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”