Co będziecie palić w Fajce Świątecznej?

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Co będziecie palić w Fajce Świątecznej?

Post autor: Jakub » 22 lutego 2006, 16:48 - śr

Przy okazji ostatniej Fajki, podobny temat założył Dziku. Tym razem udało mi się Dzika upiec... eee... to znaczy ubiec ;) i mimo, że mój egzemplarz jeszcze do mnie nie trafił to tak sobie myślę, że Świąteczna Fajeczka posłuży mi do palenia czystej Virginii. A jak to będzie z Waszymi fajkami?
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 22 lutego 2006, 17:09 - śr

Prawdop[odbnie u mnie bedzie tak jak u Ciebie Jakub, tylko się zastanawiam czy nie skuszę sie przeznaczyć tejże fajki na jakiś ciekawszy aromat - hmm zadecyduję jak ją dostanę
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 22 lutego 2006, 18:23 - śr

Ja opalę oczywiście Va, a później to się zobaczy. Pewnie jednak zostanie tak, że w fajce gościć będzie jedynie czysta Va lub Va/Pq.

Gdyby komin był ciut mniejszy bez wahania przeznaczyłbym ją pod Black Irish Twista :pipeman:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 22 lutego 2006, 19:18 - śr

U mnie goszczą niej (już!!) aromaty. Właśnie - dzięki Hilsonowi - opalam trzydziestoletnią Amphorą Regular (tą jeszcze z Utrechtu!
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Hilson

Post autor: Hilson » 22 lutego 2006, 21:58 - śr

Scorpio pisze:Ja opalę oczywiście Va, a później to się zobaczy. Pewnie jednak zostanie tak, że w fajce gościć będzie jedynie czysta Va lub Va/Pq.

Gdyby komin był ciut mniejszy bez wahania przeznaczyłbym ją pod Black Irish Twista :pipeman:
:D

Witam,
czyżby obleciał Cię tchórz, że ten komin zbyt pojemny do tak "hardcorowewgo" tytoniu? Nie wymiękaj :D
Jakby co będę Cię wspierał duchowo. Właśnie wykurzyłem (z olbrzymim kłopotem :roll: ) porcję deczko lżejszego tytoniu od Twojego, bo Brown Irish Twista (ale w małym biliardzie z fi 9), a widziałem fajeczki i one "na oko" tak No 4 wg. Dunhilla mi wyglądały.
Ukłony dla opalających.
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 22 lutego 2006, 22:30 - śr

Hilson pisze: Witam,
czyżby obleciał Cię tchórz, że ten komin zbyt pojemny do tak "hardcorowewgo" tytoniu? Nie wymiękaj :D
Jakby co będę Cię wspierał duchowo. Właśnie wykurzyłem (z olbrzymim kłopotem :roll: ) porcję deczko lżejszego tytoniu od Twojego, bo Brown Irish Twista (...)
Brown IT jest mocniejszy niż Black. Nieznacznie, ale jednak. Również zacny tytoń, jednak wolę Black ze względu na zdecydowanie większą symfonię smaczków.
Ta wielkość komina mnie nie przeraża, choć moja świąteczna fajeczka jest dość pokaźna ;) Paliłbym w niej zapewne minimum 2 godzinki, a to o wiele za długo na tak syty tytoń (moc jak dla mnie idalna). Mam już trzy bezfiltrowe fajki dedykowane wyłącznie BIT, bezfiltrowe średniej wielkości, więc wystarczy :)

W każdym razie dzięki za oferowane wsparcie ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Dziku

Re: Co będziecie palić w Fajce Świątecznej?

Post autor: Dziku » 23 lutego 2006, 15:07 - czw

Jakub pisze:Przy okazji ostatniej Fajki, podobny temat założył Dziku. Tym razem udało mi się Dzika upiec... eee... to znaczy ubiec ;)(...)
Nie miałbyś tyle opału żeby upiec :lol: A co do ubiegania to... nie ścigałem się :) Jakoś mnie przy tej fajce nie zaciekawiło jej przeznaczenie u Szanownych Kolegów, chociaż... zauważyłem ciekawą rzecz. Już parę osób wspominało mi, że zamierzają zostawić ją nie paloną...

Ja swoją palił będę.
Scorpio pisze:Ja opalę oczywiście Va, a później to się zobaczy. (...)
Ja zapewne też zacznę Va, ale potem...
pójdę w ślady Cinka, który pisze:U mnie goszczą niej (już!!) aromaty. (...)
Tak właśnie. Zauważyłem bowiem, że do ulubionych Virginii mam już woele fajek, a brakuje ładnej fajki na lekkie aromaty. Tak więc najpierw trochę popykam "Red Virginię", a potem - może otworzę nawilżoną starą czerwoną Amphorę, albo Erinmore popykam. Zobaczy się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”