Mistrz - wykonawca fajki 2006

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Kto wykonać ma naszą nową fajkę?

Czas głosowania minął 02 października 2006, 23:16 - pn

Ryszard Filar
5
10%
Ryszard Kulpiński
30
61%
Henryk Worobiec
3
6%
Zbyszek Bednarczyk
7
14%
Tadeusz i Celina Polińscy
4
8%

Liczba głosów: 49
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Mistrz - wykonawca fajki 2006

Post autor: Łukasz Omasta » 01 września 2006, 23:16 - pt

Jak wyżej...
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2007, 21:21 - czw przez Łukasz Omasta, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziku

Post autor: Dziku » 02 września 2006, 08:40 - sob

Zapomniałeś o B&B oraz Mrs Bróg :wink: :lol: No... może jeszcze o kimś.
Ja byłbym za tym żeby (na razie) nie powtarzać Autora naszej fajki. Fajnie byłoby zgromadzić kolekcję fajek forumowych wykonanych przez wszystkich fajkarzy przemyskich... 8)
Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 04 września 2006, 10:57 - pn

Widzac juz oczyma wyobraźni naszego wykonawce.... z nadzieja spogladam w komin (tez oczyma wyobrazni) i widze:

- czysciutkie scianki... razace w oczy pieknym wzorem uslojenia

spogladam na ustnik.... hmmmm bez zadnych niespodzianek typu: "gdzies w glebi ustnika widoczne zwezenie... klopotliwe przy czyszczeniu... brrr wywolujace napady wscieklosci" :roll: ehhhh
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: cision » 05 września 2006, 19:18 - wt

Wyniki tej ankiety mnie przekonują 8)
Awatar użytkownika
dr Wicik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: dr Wicik » 10 września 2006, 10:45 - ndz

A ja biedny płacze - czemu tak malo głosów na mistrza Filara :(
Fajka i dobry tytoń
Kudłaty
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kudłaty » 17 września 2006, 10:47 - ndz

Jakis czas temu pisalem do Mistrza Kulpinskiego, w sprawie wykonania fajki niestandartowej, lecz niestety mial operacje zwiazana ze skrzydlikiem oka i nalezaloby wpierw spytac go, czy dalby rade zrobic takie fajki, zeby nie okazalo sie, ze bedzie trzeba robic dogrywke na forum, z racji przyczyn zdrowotnych.
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 17 września 2006, 21:19 - ndz

Kudłaty pisze:Jakis czas temu pisalem do Mistrza Kulpinskiego.... (ciach)... lecz niestety mial operacje... (ciach)...
nalezaloby wpierw spytac go, czy dalby rade zrobic takie fajki.
Witam,
pod koniec sierpnia odebrałem od Pana Kulpińskiego 11 fajek, którym odbudował ustniki, a na główki nałożył wosk i wypolerował. Choć dbam o swoje fajki (może nawet nazbyt przesadnie), to te które wróciły od Mistrza były "jak sopod igły".
Sądzę przeto, że ze zdrowiem Mistrza jest OK.
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 18 września 2006, 15:00 - pn

Jak dla mnie bez znaczenia kto zrobi naszą fajkę, każdy z naszych mistrzów zna się na swojej robocie... :)

Pozdrawiam

And
Awatar użytkownika
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: dopeman » 18 września 2006, 17:23 - pn

w sumie biorąc pod uwagę pojawienie się nowej marki wincent - można by wziać pod uwagę zrobienie oom paula u pana Bednarczyka sygnowane Wincent - raz że to było by prestiżowe zadanie związane z promowaniem nowej marki, dwa łatwiej o uzgodnienie lepszej ceny - w końcu obu stronom zależy aby projekt doszedł do skutku, trzy my mamy oryginalną fajkę, pan Bednarczyk promuje swoją markę fajką klubową... sory za marketingowe podejście - skrzywienie zawodowe :roll: ale chyba dobrze mówię nie?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 19 września 2006, 09:29 - wt

Ja pojawienie sie nowej marki Wincent odbieram tak:

Brog- marka traktowana przez grono fajczarzy ... "po macoszemu" - wg mnie nie slusznie (nie kazdy zaczyna od palenie w drogich fajkach). Faktem jest, ze nie zawsze sa wykonane nalezycie, ale... co gruszka to gruszka :)

Wprowadzenie nowej marki ma pewnie na celu zmiane wizerunku firmy - pan Zbyszek nie bedzie sygnowal tym znakiem fajek wykonanych w gruszy, ale tylko takiej jakosci i wykonania jakimi byly nasze fajki forumowe :)

Co bym nie przeczytal w gazetce "Bractwa Brog"... o tym, czym kiedys byla marka Wincent... kazdy ma i tak swoje zdanie 8)
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 19 września 2006, 11:47 - wt

Don_ChiChot pisze:[...]Brog- marka traktowana przez grono fajczarzy ... "po macoszemu" - wg mnie nie slusznie (nie kazdy zaczyna od palenie w drogich fajkach). Faktem jest, ze nie zawsze sa wykonane nalezycie, ale... co gruszka to gruszka :)[...]
No nie wszystkie Brógi to gruszki, a jak już wrzoścowa się trafi to wcale nie musi być kiepska - mam jedną taka, pierwszą brujerkę jaką kupiłem, i w prawdzie można przyczepić się do nawiertu (zęza), ale pali się w niej bardzo sympatycznie, smacznie i do konca.

Więc jak dla mnie mistrz Bednarczyk też może być jeśli mistrz Kulpiński nie da rady.
Allegro: pbanas
ebay: pan_bas
gg:8611285, 1070183
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”