LISTA DO FAJKI FORUMOWEJ

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 28 stycznia 2007, 16:30 - ndz

Scorpio pisze:
Fajka piękna, usłojenie też wcale nie jakieś dziwne... Nie rozumiem o co chodzi i zaprzątać sobie głowy niepotrzebną dyskusją nie mam zamiaru.
Czyżbyś miał już fajkę ? I nie ma zdjęć z przejęcia ?
GG - 7330483
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 28 stycznia 2007, 17:10 - ndz

Gargi pisze: Czyżbyś miał już fajkę ? I nie ma zdjęć z przejęcia ?
Niestety jeszcze nie. Cierpliwie czekam na przesyłkę :pipeman:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 28 stycznia 2007, 19:01 - ndz

Scorpio pisze:( TO też grusza? ;) ).
Jakoś tak mało wrzoścowato wygląda... :twisted:
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Dziku

Post autor: Dziku » 28 stycznia 2007, 19:02 - ndz

kashiash pisze:(...)Nastepnie częśc tych co nie zamówiła z róznych powodów napisze wlasne zdanie na temat fajek - dziwne dlaczego przeważnie negatywne ...
Zauważenie jakże trafne i jakże smutne...
Co ciekawe obecnie Łukasz dostał po plecach profilaktycznie, jeszcze przed rozesłaniem fajek. Oczywiście dostało się też niejako przy okazji mistrzowi Zbyszkowi i to nawet za charakter pisma... Czyli chłopaki dostali już za swoje. Łukasz - za to że coś robi niekomercyjnie, p. Zbyszek... nie wiem za co (ale na pewno mu się należało). Gdy zaś dawny właściciel komercyjnej trafiki internetowej wysmarował ostatnio panegiryk na swój temat... wtedy zabrało głos całkiem mało osób. Ale to taka ogólnoludzka tendencja, że znacznie przyjemniej kopać tego - kogo zaboli.

Nie jestem fanem wszystkich i w każdy sposób wykonanych fajek forumowych. Wystarczy poczytać moje opinie dotyczące nawiertu pierwszej Worobcówki... Ale krytykowałem konkretną fajkę po jej obejrzeniu. Długi ustnik (w sensie wykonania) irytuje mnie nieco do dziś. Jednakowoż nie żałuję zamówienia tej fajki.
Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 28 stycznia 2007, 19:04 - ndz

jak tu wszystkim dogodzic, kiedy na poczatku fajeczka prototypowa nie okazala sie TYPOWYM Oomem... ale Oomopodobna na forum podniesiono WIELKIE halo !!! Teraz jakies podejrzenia, ze gruszka... NIE NIE NIE... moja fajeczka co do ksztaltu jest b. podobna do tej przedstawionej na zdjeciach... a co do klocka - wyjatkowo marudzic nie moge

- nie znalazlem pomimo sporych rozmiarow klocka ani jednego kitowania !!!
- kasztalt sloi... moge smialo powiedzec - FLAME + wspomniane "łyse kolana"
( nie ma pawich oczek... ale te mam na Stanwellu wiec zawsze miewam go pod reka :) )

Z tego co widze, z roku na rok wiecej forumowiczow zamawia fajeczke... i mam nadzieje, ze bedzie to stala tendencja.... ja pisze sie na pewno bo pomimo, ze mieszkam w Przemyślu i mam w porownaniu z innymi o wiele wieksze pole manewru (co do zakupu ) to posiadanie fajki forumowej sprawia mi ogromna radoche i satysfakcje. Uwazam, ze ta inicjatywa swiadczy nie tylko o tym, ze nasze FORUM istnieje... liczy sie ... rosnie w sile, ale rownież mowi o naszych (Łukasza) mozliwościach i ambicjach.

Ciekawe ile KLUBOW FAJKI realizuje takie przedsiewziecie... a W NASZYM.. mozna powiedziec, ze to juz tradycja :)

Nie jest wielka sztuka siedzec w fotelu i pykac czekajac z zalozonymi rekami... waznym jest aby isc stale do przodu, przekonywac innych do fajczarstwa i pomagac im w nie tak latwych poczatkach przygody z fajka.
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 28 stycznia 2007, 19:17 - ndz

Widzę, że znowu wywołałem burzę i włożyłem kij w mrowisko. Jeszcze raz podkreślam, że moim zamiarem nie było ubliżanie, czy dokopywanie komukolwiek. Po prostu wyraziłem swoją własną, prywatną opinię na temat tego co zobaczyłem na zdjęciu. I nie była to ocena stanu faktycznego, czy jakiekolwiek podejrzenia, a tylko i wyłącznie odczucie, wyrażenie wrażenia, jakie wywarły na mnie zamieszczone zdjęcia. Zostało to odebrane w różny sposób przez różne osoby. Czasem w sposób, który absolutnie mnie zaskoczył.
Obiecuję na przyszłość zwracać baczniejszą uwagę na to co piszę i nie wyrażać kontrowersyjnych opinii.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: j4szczur » 28 stycznia 2007, 19:40 - ndz

mjp: Jak mawiał Terencjusz "ustępliwość przysparza przyjaciół, prawda nienawiść rodzi".
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 28 stycznia 2007, 20:47 - ndz

...A na następne święta proponują zamówić okolicznościową puncę, a fajeczkę każdy zainteresowany kupi sobie taką, jaką będzie chciał.
Puncę nabijamy na imprezach typu "zimowe pyknięcie", lub wysyłamy do zainteresowanych pocztą.
Około gwiazdki zakładamy wątek ze zdjęciami naszych światecznych fajek.
I podziwiamy, podziwiamy podziwiamy...
Wszyscy zadowoleni, fajeczki na czas, wrzosiec zacny, kolor, usłojenie, zero kitu...
:roll:
Tylko pewnie znowu śniegu nie będzie.
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

UWAGA OFF TOPIC!

Post autor: mjp » 28 stycznia 2007, 20:53 - ndz

Scorpio pisze:Dajcie już spokój Panowie. Niesmaczne to było.

Fajka piękna, usłojenie też wcale nie jakieś dziwne ( TO też grusza? ;) ). Nie rozumiem o co chodzi i zaprzątać sobie głowy niepotrzebną dyskusją nie mam zamiaru.
Scorpio nie lubię Cię! :twisted: Wszedłem na podany przez Ciebie adres i co? I jestem o 230zł lżejszy...... I z niecierpliwością czekam na kolejną fajkę... :D
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu » 28 stycznia 2007, 20:55 - ndz

poczekajmy z ocenami aż wszyscy wezmą w rece swoje fajeczki.
Bo jak bedziemy tak marudzić, kiedy spora czesc osob jeszcze nie ma fajek to wg. mnie jest to marudzenie bezproduktywne.
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
brodacz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: brodacz » 28 stycznia 2007, 22:17 - ndz

Panowie wyluzujcie
Moja fajeczka jest jasna i coraz piekniejsza :D
i chwała P. Zbyszkowi ze kazda byc może bedzie inna, a Łukaszowi że sie podjął pilotowac tą sprawę

sory za brak zdjecia ale nie mam aparatu pod ręką
"Uczyń mnie dobrym człowiekiem.
Albowiem tylko wówczas jestem
Gdy jestem dobry.
Oto jedyna miara
Mojego człowieczeństwa
I istnienia."

Roman Brandstaetter
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: UWAGA OFF TOPIC!

Post autor: Scorpio » 28 stycznia 2007, 22:29 - ndz

mjp pisze: Scorpio nie lubię Cię! :twisted: Wszedłem na podany przez Ciebie adres i co? I jestem o 230zł lżejszy...... I z niecierpliwością czekam na kolejną fajkę... :D
Przepraszam :twisted:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Dziku

Post autor: Dziku » 29 stycznia 2007, 07:33 - pn

MJP - ależ ja nie pisałem o Tobie. Podobnie jak wcześniej Kashiash napisałem o zjawisku w sensie ogólnym. Najrozsądniej rozpisać się o barwach kształtach i nawiertach jak już każdy będzie miał swoją fajkę. No i może warto podyskutować o pewnym projekcie, który kiedyś omawialiśmy...
j4szczur pisze:mjp: Jak mawiał Terencjusz "ustępliwość przysparza przyjaciół, prawda nienawiść rodzi".
j4szczur: Jak mawia mój kolega z pracy (chirurg) "prawda jest jak dupa - każdy ma swoją".
Awatar użytkownika
borkows
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: borkows » 29 stycznia 2007, 08:09 - pn

Łukaszu a jak z wysyłką?? Udało się dotrzeć na pocztę ... chodzi o to czy mam już ganiać listonosza .. :D
Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: j4szczur » 29 stycznia 2007, 09:04 - pn

Aby każdemu dogodzić najlepiej byłoby wysłać nienawiercony klocek i laskę ebonitu. A i tak nie wszyscy czuliby się dopieszczeni - niektórzy wolą akryl, niektórzy nie lubią robótek ręcznych. ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”