Wysłane fajki

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Post autor: Dziku » 06 lutego 2007, 22:09 - wt

Ech... gorzka uwaga mi się nasunęła.
Teraz - radosne wyrazy uznania dla Łukasza i mistrza Zbyszka w bodaj trzech tematach na raz. A jeszcze kilka dni temu... :roll:
Ciekawe czy "Łukaszo_i_Zbyszko_obrażacze" staną się "Łukaszo_i_Zbyszko_przepraszaczami". Może nawet i tak, ale coś czuję że jedynie do następnego zamówienia fajkowego. Jeśli się jeszcze Łukaszowi będzie chciało...
aker
Początkujący
Początkujący

Post autor: aker » 07 lutego 2007, 13:33 - śr

Fajka doszła. Jestem zachwycony 8)

P.S. Dziku - tak to już jest w Polsce, że wielu ludzi zamiast samemu coś zrobić woli się powyżywać na innych - mniej kosztuje i nie niesie ze sobą żadnej odpowiedzialności.
Dziku

Post autor: Dziku » 07 lutego 2007, 19:53 - śr

aker pisze:(...)P.S. Dziku - tak to już jest w Polsce, że wielu ludzi zamiast samemu coś zrobić woli się powyżywać na innych - mniej kosztuje i nie niesie ze sobą żadnej odpowiedzialności.
Cóż - zasada "kopania tego, kogo najbardziej zaboli" jest właściwością ogólnoludzką. Tyle, że w swej naiwności liczyłem, że to Forum i to towarzystwo może być od niej wolne - jak np od bluzgów czy tematów politycznych. Ot - przeliczyłem się :cry: :roll:
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 07 lutego 2007, 23:13 - śr

Dziku spokojnie. Moim zdaniem zawsze mozna zrozumieć nerwy ludzi. Ja rozumiem i nie widze klopotu. Zwłaszcza, że trzecia partia fajek pozwoliła mi wreszcie spłacić dom na Lazurowym Wybrzeżu obok willi Zbyszka, którą on postawił za oszczędności jakie ma z użycia gruszy zamiast wrzośca w naszych zamówieniach.
Sonata na trzy fajki
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu » 07 lutego 2007, 23:59 - śr

Łukaszu ostatnio podziwiałem Twojego maybacha z tablica rejestracyjna "kupiłem za fajki forumowe"
Z tego co zauwałyłem, czy mi się wydaje, to najbardziej marudzą Ci , ktorzy z tych fajeczek pykac nie beda ;(
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 08 lutego 2007, 00:29 - czw

Maybach jest Dzika. Taki mały nepotyzm. Ja mam Bugatti Veyrona z podobną rejestracją.
Sonata na trzy fajki
BAJ
Początkujący
Początkujący

Post autor: BAJ » 08 lutego 2007, 07:31 - czw

Mam i ja. Podziękowanie wielkie Łukaszu. Otrzymałem wersję standard. Jedyny minus to nawiert.
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 08 lutego 2007, 10:10 - czw

Mam, mam, mam :!:
Wczoraj w końcu znalazłem czas by przejść się na pocztę (a skręcało mnie już od kiedy poszło info o wysłaniu fajeczek, tylko wiecznie byłem w rozjazdach :( ) i z niecierpliwością rozpakowałem przesyłkę i... kurcze, ta fajeczka jest niesamowicie piękna - zakochałem się od pierwszego wejrzenia :D

Dzięki wielkie dla Łukasza, Mistrza Zbyszka i wszystkich innych którzy przyczynili się do powstania i dostarczenia naszych fajeczek.
Allegro: pbanas
ebay: pan_bas
gg:8611285, 1070183
Awatar użytkownika
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 12 lutego 2007, 07:49 - pn

Do nas tzn. PYK'a i Almik'a fajki jeszcze nie dotarły - mamy nadzieję, że historia tym razem się nie powtórzy. Choć mamy poważne obawy - skoro Łukasz napisał, że wysłał je 1 lutego listem priorytetowym, a dziś już mamy 12 lutego to chyba jednak jest coś nie tak.

Pozdrawiam

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
Dziku

Post autor: Dziku » 12 lutego 2007, 11:06 - pn

PYK pisze:Do nas tzn. PYK'a i Almik'a fajki jeszcze nie dotarły - mamy nadzieję, że historia tym razem się nie powtórzy. Choć mamy poważne obawy - skoro Łukasz napisał, że wysłał je 1 lutego listem priorytetowym, a dziś już mamy 12 lutego to chyba jednak jest coś nie tak.
Mam nadzieję, że tym razem Łukasz posłał poleconym. Jeśli wysłał, a nie nadeszły i zarazem jest tak już po raz drugi to obawiam się, że gdzieś po drodze na poczcie pracuje jakiś cholerny kolekcjoner. :roll:
Może trzeba zamówić egzemplarz z dynamitu - usłyszy się wtedy szybko o takowym człeku. :? :roll:
Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 12 lutego 2007, 13:11 - pn

Może trzeba zamówić egzemplarz z dynamitu - usłyszy się wtedy szybko o takowym człeku.
Ooo tak... ustnik zrobi sie z plastiku (C4)... a potem to juz jak w bajce... bec buch :lol:
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 12 lutego 2007, 13:43 - pn

BAJ pisze:Mam i ja. Podziękowanie wielkie Łukaszu. Otrzymałem wersję standard. Jedyny minus to nawiert.
Bo chlopaki zaoszczedzili na nawiertach i mają za to pozłacane felgi ;)
Kashiash
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu » 12 lutego 2007, 14:08 - pn

Jezeli /odpukac/ fajki wcieło na poczcie to trzeba uwaznie sledzić allegro i ebaya :(
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Henry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Henry » 19 lutego 2007, 12:21 - pn

Moja fajeczka czekała na mnie grzecznie na półeczce - szwagier odebrał to nie wiedziałem że już jest :) Ech... szkoda że opalaniem musze poczekać bo bezrobotna żona siedzi non stop ze mną w domku - ale już niedługo jade na delegację i taka fajeczka będzie w sam raz na ciągle jeszcze długie zimowe wieczory.
Awatar użytkownika
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 19 lutego 2007, 15:14 - pn

Henry pisze:Moja fajeczka czekała na mnie grzecznie na półeczce - szwagier odebrał to nie wiedziałem że już jest :) Ech... szkoda że opalaniem musze poczekać bo bezrobotna żona siedzi non stop ze mną w domku - ale już niedługo jade na delegację i taka fajeczka będzie w sam raz na ciągle jeszcze długie zimowe wieczory.
Nie ma to jak radośc z powrotu do domu... do żony :D
gg: 5238466
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”