Już mam

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 05 kwietnia 2007, 08:44 - czw

Moje wszystkie zabunkrowane na intencję tej fajki tytonie właśnie się kończą, a fajki jak nie było, tak nie ma. Reakcji ze strony Łukasza na PW także. W sumie ile można czekać, na coś co sie opłaciło niemal rok temu? To chyba będzie moja ostatnia fajka forumowa. A szkoda...
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Dziku

Post autor: Dziku » 05 kwietnia 2007, 14:09 - czw

A nie możesz po prostu do Łukasza zadzwonić? Komórkę odbiera bez problemów...
On nie jest z zawodu sprzedawcą fajek... Odbierając łódzkie fajki wyciągnąłem go z pracy na jakieś 6 - 10 minut. Mogłeś powiedzieć - zabrałbym i Twoją, a potem wysłał do Ciebie. Zresztą Łukasz ma być jeszcze jakoś w Łodzi. Mogę tak zrobić jak chcesz.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 10 kwietnia 2007, 21:04 - wt

Wszystkie fajki mnie opuściły. Fajki Bogatyni i MJP powinny dziś/jutro POCZTEXEM dojść. Tłumaczyć się nie będę bo to straconego czasu nie odrobi jedynie BARDZO BARDZO BARDZO przeprosić.

I prosić o wybaczenie.
Sonata na trzy fajki
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 11 kwietnia 2007, 09:13 - śr

Łukasz Omasta pisze:Wszystkie fajki mnie opuściły. Fajki Bogatyni i MJP powinny dziś/jutro POCZTEXEM dojść. Tłumaczyć się nie będę bo to straconego czasu nie odrobi jedynie BARDZO BARDZO BARDZO przeprosić.
I prosić o wybaczenie.
Fajka dotarła wczoraj w stanie nienaruszonym. Moja jest jednolicie ciemna, bez piaskować, czy rzeźbień. Świetnie leży w dłoni. Jak znajdę chwilę, to zrobię i podrzucę zdjęcia.
Łukaszu, tłumaczyć się, czy przepraszać nie musisz. Doceniam Twoje zaangażowanie w przedsięwzięcie i rozumiem brak czasu. Ale postaraj się też zrozumieć drugą stronę. Narobiłeś apetytu na spotkanie i osobiste przekazanie fajki i zamilkłeś całkowicie na kilka miesięcy ignorując posty i PW. Nie dziw się więc, że poczułem niejaki dyskomfort, któremu w końcu dąłem wyraz.
Jeszcze raz dzięki za fajkę. I daj znać jak będziesz we Wrocławiu, jakieś piwo zawsze się znajdzie...
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”