Numeracja fajek klubowych

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Którš metodę numeracji fajek wybieramy

1.) Termin przyłšczenia do forum (niestety nowego gdyż częœci osób z listy nie było na starym)
12
50%
2.) Konkursowego czyli biorę karteczki z numerami i pod nadzorem komisji złożonej z siebie losuję dla każdego numer
3
13%
3.) Kolejnoœć jaka jest teraz na liœcie.
6
25%
4.) Każdy zamawia sobie numer.
3
13%

Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Numeracja fajek klubowych

Post autor: Łukasz Omasta » 19 maja 2005, 11:42 - czw

Je¶li kto¶ ma inny pomys? to wpiszcie tutaj. Je¶li sensowny to te? go rozwa?ymy.
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 19 maja 2005, 12:00 - czw

Je?eli chodzi o zamawianie numeru to ja chc? 13 ;-) Ale jestem ze czasem przy?±czenia do forum.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 19 maja 2005, 12:13 - czw

4.) Ka?dy zamawia sobie numer.

Odnosnie tej pozycji to je¶li udalo by si? i ka?dy poda?by swoj numer i nie byloby powtarzaj±cych si? numerów - to calkiem przyjemnie. Wtedy ja zamawiam nr 7.

odno¶nie pozycji gdzie numeracja bylaby zgodna z kolejno¶ci± przystepowania do nowego Forum - tez dobry pomys? - ale je¶li teoretycznie: Forum zostanie ponownie przeniesione, i straci sie baza danych to numery przestana byc aktualne.

reszte pozycji tez akceptuje
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 19 maja 2005, 12:17 - czw

Co do zamawiania numerów, to ju? widz? pierwszy konflikt. Wprawdzie mój list, w którym nie¶mia?o prosi?em o numer 13 gdzie¶ zagin±?, ale ju? widz? innych ch?tnych na ten numer. :wink: Chyba jednak najlepszym rozwi±zaniem jest kolejno¶? rejestracji na forum.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 19 maja 2005, 12:23 - czw

Proponuj? metod? czwart±, jako najbardziej przyjemn± i indywidualn±. Jak ju? pisa?em, zamawia? bym nr. 23

Je¶li z ró?nych wzgl?dów metody wyboru nie da si? zastosowac, proponuj? losowanie numerów, jako chyba najbardziej sprawiedliw± metod?. W sumie czas przy?±czenia si? do forum to te? nie jest z?a metoda

Proponuj? te?, by ?ukasz, jako Wielki Szef Ca?ego Przedsi?wzi?cia dosta? fajk? z nr. 1, oczywi¶cie je¶li nie ma nic przeciwko.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 19 maja 2005, 12:36 - czw

Mjp by? pierwszy na 13 i jako osobnik, który skasowa? post potwierdzam :) G?osujcie to nikt nie zarzuci mi braku demokracji :D
Marcinie obecna numeracja traktuje tylko o fajkach z tego roku. Nie s±dze co prawda aby forum gdzie¶ si? przenosi?o (p?ac? za miejsce na forum i wymagam) ale je¶li, to baza jest zapami?tana przeze mnie i nie powinno by? to problemem.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 19 maja 2005, 12:59 - czw

lukaszomasta pisze:Marcinie obecna numeracja traktuje tylko o fajkach z tego roku. Nie s±dze co prawda aby forum gdzie¶ si? przenosi?o (p?ac? za miejsce na forum i wymagam) ale je¶li, to baza jest zapami?tana przeze mnie i nie powinno by? to problemem.
Ciesze sie bardzo. ?ukaszu - jesli o mnie chodzi to w sumie kazdy numer b?dzie dobry dla mnie, a najwa?niejsze ?e b?dzie na Fajce Forum! Jesli zostnie wybrany sposób z wyborem numerów to ja prosze o 7, je¶li nie to satysfakcjonuje mnie wsztstko inne :D
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 19 maja 2005, 13:09 - czw

Je?eli 13 nie ma to ja poprosz? 3, je?eli to mo?liwe i nikt ju? swoich postów nie kasowa? ;-]
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 19 maja 2005, 13:34 - czw

ja chce numerki 11 i 28
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 19 maja 2005, 13:58 - czw

A po co w ogóle te numerki? Je¶li ju?, du?o lepsze by?yby inicja?y - mo?e nie b?d± si? powtarza?...

Je¶li musz± by? numerki, to niezale?nie od przyj?tego systemu, na pewno ?ukaszowi nale?y si? numer 1.

Mnie prosz? umie¶ci? jako numer ostatni (wszak ostatni b?d± pierwszymi :-) b±d? 33.

m.
Awatar użytkownika
borkows
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: borkows » 19 maja 2005, 14:02 - czw

Jestem za dat± przy?±czenia si? do Forum! Ale jak b?dzie "zamawianie" numerków to poprosz? 2. Ka?da inna forma numerowania te? jest dobra!
Dziku

Post autor: Dziku » 19 maja 2005, 14:16 - czw

Te? jestem za jednolitym zasadami. Cho?by i numerem przy?±czenia si? do Forum. To nieg?upi pomys?, bo przy edycjach klubowych w latach nast?pnych mia?oby si? znów fajk? klubow± z takim samym numerem...
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 19 maja 2005, 14:21 - czw

No có? alternatyw± do przedtawionych propozycji mo?e by? numeracja zawarta na li¶cie zg?osze?.
Prawd? mówi±c znaczenie ma dla mnie fakt posiadania fajki "forumowej" :-), numerki nie maj± dla mnie znaczenia (chyba, ?e s± na rachunku :roll: )

Mo?e wpisa? zamiast numeracji forumowy login?

Mam tylko pytanie: czy oprócz numerków b?dzie jaki¶ znacznik ?e to fajka "forumowa"??

Takie co¶ na fajce mia?oby dla mnie wi?ksz± warto¶? ni? znacznik indywidualny. Poza tym mo?e warto by by?o oznaczy? jako¶ rok w którym zamawiamy te fajki, bo je¶li tradycja (cyklicznego zakupu fajek) si? utrzyma to mog?aby si? zrobi? fajna kolekcja.

Oczywi¶cie wszystko z umiarem, ?eby si? nie okaza?o, ?e fajka b?dzie ca?a w garffiti :wink:

Pozdrawiam
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Dziku

Post autor: Dziku » 19 maja 2005, 14:28 - czw

Poczytaj odpowiednie tematy. O tym jak oznaczone maj± by? fajki by?o ju? powiedziane dok?adnie i wielokrotnie.
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-(

Post autor: Irek » 19 maja 2005, 14:35 - czw

Dziku pisze:Poczytaj odpowiednie tematy. O tym jak oznaczone maj± by? fajki by?o ju? powiedziane dok?adnie i wielokrotnie.
Mea culpa. :oops:
Pami?? mam dobr± ale krótk±.

Sorki
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Zablokowany

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”