Numeracja fajek klubowych

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Którš metodę numeracji fajek wybieramy

1.) Termin przyłšczenia do forum (niestety nowego gdyż częœci osób z listy nie było na starym)
12
50%
2.) Konkursowego czyli biorę karteczki z numerami i pod nadzorem komisji złożonej z siebie losuję dla każdego numer
3
13%
3.) Kolejnoœć jaka jest teraz na liœcie.
6
25%
4.) Każdy zamawia sobie numer.
3
13%

Liczba głosów: 24
Dziku

Post autor: Dziku » 20 maja 2005, 12:04 - pt

lukaszomasta pisze:Nie wiem czy to nie przesada a rzymski zapis zb?dny snobizm. Skoro fajki s± numerowane to wiadomo, ?e niepowtarzalne a punca nie zostanie ju? wi?cej u?yta. Nikt poza nami takich fajek nie kupi ju?.
Dok?adnie.
A któ? poza w?a¶cicielem ma t± fajk? tak cz?sto ogl±da?. Mnie osobi¶cie wystarczy w?asna ¶wiadomo¶? niepowtarzalno¶ci tej fajki.
Jak kto¶ bardzo pragnie to przecie? napisy "limited de luxe specjal edition" mo?e sobie sam zamówi?. Fajka b?dzie jeszcze bardziej niepowtarzalna, a ustnik ma d?ugi - zmie¶ci si?. :wink:
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 20 maja 2005, 12:10 - pt

Dziku pisze:
lukaszomasta pisze:Nie wiem czy to nie przesada a rzymski zapis zb?dny snobizm. Skoro fajki s± numerowane to wiadomo, ?e niepowtarzalne a punca nie zostanie ju? wi?cej u?yta. Nikt poza nami takich fajek nie kupi ju?.
Dok?adnie.
A któ? poza w?a¶cicielem ma t± fajk? tak cz?sto ogl±da?. Mnie osobi¶cie wystarczy w?asna ¶wiadomo¶? niepowtarzalno¶ci tej fajki.
Jak kto¶ bardzo pragnie to przecie? napisy "limited de luxe specjal edition" mo?e sobie sam zamówi?. Fajka b?dzie jeszcze bardziej niepowtarzalna, a ustnik ma d?ugi - zmie¶ci si?. :wink:
... zdaje sie, ze ktos nie zrozumial o co mi chodzilo, ale nie szkodzi drogi Dziku... "obrazkowo pisac nie umiem " :P
Lech
Awatar użytkownika
Fajfus
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Fajfus » 20 maja 2005, 16:21 - pt

Panowie - komu teraz przypisany zostal numerek 13 ? mi ;p dlatego tez jestem za zostawiem numerkow z listy obecnej :)
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 20 maja 2005, 16:50 - pt

Dla mnie numer nie ma znaczenia...
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 20 maja 2005, 17:12 - pt

Dziku pisze: A któ? poza w?a¶cicielem ma t± fajk? tak cz?sto ogl±da?. Mnie osobi¶cie wystarczy w?asna ¶wiadomo¶? niepowtarzalno¶ci tej fajki.
I ja jestem podobnego zdania - fajka ju? i tak estetyczna jest - a je¶li ju? kto¶ b?dzie j± rozpoznawa? czy przypatrywa? si? to mo?liwe, ?e który¶ z Forumowiczów id±c ulic± i widz±c podobn± do swojej fajk? - i wtedy mo?e sta? si? funkcjonalnym has?o "poznasz Forumowicza swego po fajce jego" albo co¶ w tym stylu. Dla mnie ta fajka b?dzie mia?a wymiar sentymentalny i ciesz? si? z tego :wink:
Cinek pisze:Dla mnie numer nie ma znaczenia...
i w sentymentalnym wymiarze naszej Forumowej fajki dla mnie te? nie ma specjalnego znaczenia jej numer
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 22 maja 2005, 13:29 - ndz

Tak?e uwa?am, ?e numer nie ma istotnego znaczenia, dlatego optowa?em za metod± losow±. Pozdrowienia.
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 26 maja 2005, 11:58 - czw

Demokratycznie (wynikiem 12 g?osów) wybrana zosta?a metoda numeracji zgodna z kolejno¶ci± przy?±czania si? do forum. Oficjalnie zamykam w±tek i dozgadniam ju? z Mistrzem Worobcem szczegó?y.
Zablokowany

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”