Wzorcowa fajka klubowa

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 23 czerwca 2005, 21:43 - czw

Ja już jestem uregulowany :D , ale nie wiem jak reszta.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 24 czerwca 2005, 15:28 - pt

Sprawa wpłat to problem mój. Ceny nic już nie zmieni. Ja najwyżej nieodebrane fajki na forum zlicytuję :D
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 26 czerwca 2005, 17:59 - ndz

Przed chwil± odłożyłem słuchawkę. Rozmowa zaowocowała następuj±cymi informacjami. W pi±tek umówiłem się na odbiór fajek. W sumie 36. Już w sobotę w warszawie można będzie fajki odebrać. My¶lę, że w poniedziałek wy¶lę tym co chc± paczki a w sobotę podam informację jak będzie wygl±dało tour de Pologne z fajkami :D (my¶lę, że ŁódĽ, Kraków i Wrocław ale jeszcze popracujemy).

P.S.: Mam też inn± niespodziankę ale niestety musi ona poczekać z ogłoszeniem :D
Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 26 czerwca 2005, 18:55 - ndz

Superowo :D :D :D
Przyznam że troszkę się bałem, że na fajkę przyjdzie poczekac przynajmniej do końca wakacji, a tu taka miła niespodzianka :D

Żałuję tylko, że na 99% nie będę mógł zgłosic się po odbiór osobi¶cie (piszę się więc na wysyłkę)
Chyba że jaki¶ cud się zdaży i będę mógł zgłosi się do Warszawy - wtedy dam znac.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 26 czerwca 2005, 19:24 - ndz

Piorunie je¶li s± jeszcze ze dwie/trzy osoby z Twoich rejonów to mogę podjechać. Mniej mnie to będzie kosztować niż wysyłka.
starlift
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: starlift » 26 czerwca 2005, 20:12 - ndz

No nie wiem. :) Za wysylke zaplacisz kolo 6 zl za paczke. Przynajmniej mnie tyle kosztuja priorytetowe wysylki, tak fajek jak i tytoni. 18 zl do Suwalk i spowrotem, naprawde watpie, choc na samochodach sie nie znam i moze jakis cudowny silnik wymyslono. :]
Maciek Dzierżek
http://SilverTobacco.pl - Staram się, byś znalazł tam to, czego szukasz :)
http://Aficionado.pl - jeśli cenisz także cygara, zajrzyj - dopiero startujemy, ale może coś z tego będzie :)
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 26 czerwca 2005, 22:52 - ndz

to moze bysmy sie dogadali z kolega scorpio i dwa komlety na jeden adres? zawsze toc okazja do opalenia potem:-)
pozdrawiam!
p.s. czekam na informacje na majla od kolegi scorpio
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 27 czerwca 2005, 08:44 - pn

elvislike pisze:to moze bysmy sie dogadali z kolega scorpio i dwa komlety na jeden adres? zawsze toc okazja do opalenia potem:-)
pozdrawiam!
p.s. czekam na informacje na majla od kolegi scorpio
Jestem za :pipeman:
Odpisałem na maila. Zdrówko!
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 28 czerwca 2005, 11:46 - wt

lukaszomasta pisze:Przed chwil± odłożyłem słuchawkę. Rozmowa zaowocowała następuj±cymi informacjami. W pi±tek umówiłem się na odbiór fajek. W sumie 36. Już w sobotę w warszawie można będzie fajki odebrać. My¶lę, że w poniedziałek wy¶lę tym co chc± paczki a w sobotę podam informację jak będzie wygl±dało tour de Pologne z fajkami :D (my¶lę, że ŁódĽ, Kraków i Wrocław ale jeszcze popracujemy).

P.S.: Mam też inn± niespodziankę ale niestety musi ona poczekać z ogłoszeniem :D
Wspaniała wiadomo¶ć. Nie spodziewałęm się fajki tak szybko. Co do tego "tour de Pologne z fajkami", to jest już wtorek, a wiadomo¶ci nie widać..... Czyżby jednak ziemie wyzyskane, przepraszam odzyskane miały zostać pominięte? :wink: Bo gdyby jednak fajka wraz ze szlachetnym adminem do Wrocławia zawitała, to i spotkać się przy piwe byłoby miło.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 28 czerwca 2005, 11:59 - wt

mjp pisze:
lukaszomasta pisze:Przed chwil± odłożyłem słuchawkę. Rozmowa zaowocowała następuj±cymi informacjami. W pi±tek umówiłem się na odbiór fajek. W sumie 36. Już w sobotę w warszawie można będzie fajki odebrać. My¶lę, że w poniedziałek wy¶lę tym co chc± paczki a w sobotę podam informację jak będzie wygl±dało tour de Pologne z fajkami :D (my¶lę, że ŁódĽ, Kraków i Wrocław ale jeszcze popracujemy).

Wspaniała wiadomo¶ć. Nie spodziewałęm się fajki tak szybko. Co do tego "tour de Pologne z fajkami", to jest już wtorek, a wiadomo¶ci nie widać..... Czyżby jednak ziemie wyzyskane, przepraszam odzyskane miały zostać pominięte? :wink: Bo gdyby jednak fajka wraz ze szlachetnym adminem do Wrocławia zawitała, to i spotkać się przy piwe byłoby miło.
z tego co wiem to chyba po 1 lipca je¶li taka wizyta będzie
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
n00ber
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: n00ber » 29 czerwca 2005, 14:34 - śr

BOMBA :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”