Fajka Klubowa Forum Polskiej Fajki FMS 2005 !!JUŻ JEST!!

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Fajka Klubowa Forum Polskiej Fajki FMS 2005 !!JUŻ JEST!!

Post autor: Łukasz Omasta » 01 lipca 2005, 21:04 - pt

Witam was kochani!
Jestem wła¶nie na dworcu autobusowym w Przemy¶lu i czekam na bus do Warszawy. W plecaku leży spokojnie 36 fajek. Jedno słowo. Piękne. Muszę wam nieskromnie się przyznać, że cieszę się ze sfinalizowania tematu. Fajki będę wysyłał już w poniedziałek. Warszawskie fajki po czwartku można odebrać w Warszawie. Do Łodzi jadę już w niedzielę i zostaje tam do ¶rody. W pi±tek planuję pojechać do Wrocławia (przed południem) potem do Katowic (wieczór) i ostatecznie do Krakowa. Organizujcie spotkania :D Istnieje szansa, że będę w Toruniu jutro.
Dokładne informacje napiszę jak usiade w Warszawie w domu przed komputerem. Czekajcie jutro na post Starlifta.. Bedzie ciekawie ;)
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 01 lipca 2005, 21:32 - pt

napisz o ktorej przyjezdza autobus na dworzec w warszawie to podjade po ciebie i odwioze do domu ;)
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 01 lipca 2005, 22:51 - pt

lublin szykuje sie na przyjecie lukasza kole godziny 2.00. razem ze scorpio zabieramy dzieci z kwiatami i idziemy na dworzec. jaki bedzie final - jutro w glownym wydaniu wiadomosci.
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 02 lipca 2005, 07:55 - sob

Już w domu. Emocje opadły.
W Przemy¶lu pojawiłem się o godzinie 16 i już kilka minut póĽniej podjechał po mnie na dworzec Henryk Worobiec. Po krótkiej wizycie w banku pojachali¶my do niego do pracowni. Oczom moim ukazały się piękne pudełka pełne naszych fajek. Po krótkiej rozmowie, w trakcie której Henryk ob¶miał się z moich prób spakowania fajek do plecaka, obejrzałem jeszcze pięć nowych wzorów fajek (fotografii przez grzeczno¶ć nie zrobiłem choć korciło). Powiem w skrócie. Jest na co czekać ale o tym powie co¶ jeszcze Starlift.
Jako się rzekło w Lublinie o godzinie 2:00 zjawił się autobus "Ukraiński ł±cznik", którym podrózowałem do Warszawy z Przemy¶la. Już z autobusu widać było dwie fajczarskie postacie Elvislike'a i Scorpia (ten z fajk± w zębach). Pokonawszy torby zalegaj±ce wyj¶cie (autobus pełen był dóbr wiezionych na stadion X-lecia w Warszawie) z fajkami 8-m± i 31-sz± w gar¶ci wysiadłem. Z wielk± przyjemno¶ci± poznałem dwóch następnych fajczarzy forumowiczów. Po, zbyt krótkiej, rozmowie (cała senno¶ć zeszła ze mnie) niestety musieli¶my się rozstać a ja do autobusu wsiadałem prawie w biegu (do¶ć chaotycznym dzięki Żubrówce jak± na cze¶ć Fajczarstwa Polskiego wypili¶my).
Je¶li chodzi o fajki fajczarzy Warszawskich. Jestem dostępny dzisiaj i możemy się umówić, że czekam na was w Cafe Antykwariat na Żurawiej od godziny 18. Jakby co mój numer (dla wszystkich) to 0-501-763-844.

Z góry przepraszam za jako¶ć zdjęć ale nieopatrznie wzi±łem nie ten aparacik co trzeba :(

Obrazek
Fajki w pracowni czekaj±ce na odbiór i kontrolna lista.

Obrazek
Przy okazji sfotografowałem szlifowanie jednej z fajek...

Obrazek
...oraz bierz±c± produkcję.

Obrazek
Na rynku w Przemy¶lu z fajk± wzorcow± w zębach. Chwilę po zdjęciu
zagadn±ł do mnie starszy pan, który w wojsku fasował 200 papierosów
Mocnych.

Obrazek
Jedna z fajek klubowych.

Obrazek
Elvislike oraz Scorpio z fajkami na dworcu w Lublinie

Obrazek
Ja oraz Elvislike.

Obrazek
Ja i Scorpio (oraz indagowana butelka Żubrówki)

Obrazek
Wszystkie fajeczki (bez 8-ki i 31-ki) prezentuj±ce się znakomicie.
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 02 lipca 2005, 10:11 - sob

Fajki zaiste piękne – nawet moja żona jest zachwycona i w co uwierzyć nie mogę nie wspomina nic o wydawaniu pieniędzy ;)
Łukaszowi należ± się słowa uznania za wzorow±, błyskawiczn± organizację i dopilnowanie całej sprawy. Tak Wa¶ć trzymaj! No i wpadaj czę¶ciej do Lublina ;)
A swoj± drog± to już my¶leli¶my z Elvislike –podczas Twej pogoni za autobusem- że zostaniesz w Kozim Grodzie do rana
:pipeman:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 02 lipca 2005, 16:52 - sob

No nie spodziewalem sie takiej szybkosci, co tu duzo mowic, TAKIEJ FORMULY 1 :P
pozdrowionka
Lech
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 02 lipca 2005, 17:31 - sob

Moje gratulacje Łukaszu :-)
Podziwiam wysiłek organizacyjny i w dowód tego prędko Cię z Krakowa nie wypuszczę :wink:
Mam nadzieję, że mię ziomale wspomog± w godnym Cię goszczeniu 8)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 02 lipca 2005, 17:56 - sob

obowiazki dopiero teraz pozwolily mi na odezwanie sie. dopiero niedawno moglem nacieszyc swe oczka fajeczka. no coz. jaka jest fajeczka fms - kazdy widzi. jest to moja pierwsza fajeczka ze stajni pana worobca, chyba nie ostatnia ( jak sie zona nie dowie:-) ... ale jak ostatnio czytalem na postach to drazliwy temat? ) ciekawym czy moje serduszko wytrzyma do czasu pierwszego opalania, poniewaz drzy w jego oczekiwaniu. pozostaje podziekowac tylko za organizacje przedsiewziecia oraz logistyke ekstremalna lukaszowi. bedziemy ci to pamietac!
szanowni forumowicze, nie wiem jak wy ale ja juz zbieram na nastepna faje:-)
pozdrawiam:-)
p.s. jeszcze raz przypominam o cwiczebnym #fms mieszczacym sie pod adresem 62.233.131.130 (niektorzy juz tam sa:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 02 lipca 2005, 19:24 - sob

Pięknie dziękuję Łukaszowi. Z ogromn± satysfakcj± u¶cisn±łem dzisiaj jego dłoń. Poznać prawdziwego pasjonata, przy tym człowieka kulturalnego i inteligentnego, to prawdziwa przyjemno¶ć. Żałuję, że obowi±zki nie pozwoliły mi na dłuższe spotkanie.
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 03 lipca 2005, 18:26 - ndz

Ajajajaj,

Koledzy już maj±, a ja jeszcze poczekam i to prawie dwa tygodnie, zanim zjawie się w firmie :cry: ale moja ciekawo¶c rozpali się do czerowno¶ci, a wyobraĽnia mam nadzieję dopomoże.
Z drugiej strony będę spędzał teraz czas na relaksie, rybkach i innych przyjemnych rzeczach wiec fajka w dłoni ...

poczekam,

no i szkoda, że Łukasza nie zobaczę we Wrocławiu,
ale może w Łodzi się zobaczymy w póĽniejszym terminie.

pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 03 lipca 2005, 18:42 - ndz

Marcinie a gdzie się podziewasz to może jednak sie spotkamy?
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 04 lipca 2005, 09:50 - pn

Fajki s± przepiękne, tylko pozazdro¶cić szczę¶liwcom, u których już s±. Łukaszu, czy naprawdę musisz tak szybko opuszczać Wrocław? W pi±tki wieczorem sa spotkania forum piwnego (browar.biz), na których zaczynaj± się także fajczarze pojawiać. Gdyby¶ zabawił w naszym pięknym mie¶cie nieco dłużej, to mógłby¶ się w dobrej kompanii, dobrego piwa napić i wspóln± fajkę wypalić. Zapraszam.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Dziku

Post autor: Dziku » 04 lipca 2005, 10:16 - pn

mjp pisze:(...)W pi±tki wieczorem sa spotkania forum piwnego (browar.biz), na których zaczynaj± się także fajczarze pojawiać. Gdyby¶ zabawił w naszym pięknym mie¶cie nieco dłużej, to mógłby¶ się w dobrej kompanii, dobrego piwa napić i wspóln± fajkę wypalić. Zapraszam.
Tłumaczysz to Łukaszowi jakby on nie był Forumowiczem http://www.browar.biz :lol: Przecież Łukasz się nawet kiedy¶ przyitał ze wszystkimi na browarze...
Teraz mjp zaatakuje wyszukiwarkę i powita kolegę na piwnym forum :wink: :D
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 04 lipca 2005, 11:21 - pn

Dziku pisze:
mjp pisze: Teraz mjp zaatakuje wyszukiwarkę i powita kolegę na piwnym forum :wink: :D
Za leniwy jestem.... Całkiem zwyczajnie zapytam Ciebie jakiego nika Łukasz używa na browarze. :D A skoro tak się sprawy maj±, to tym bardziej zapraszam na pi±tkowe spotkanie. Jedno międzyforumowe spotkanie już było, jak widać czas na kolejne.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Dziku

Post autor: Dziku » 04 lipca 2005, 11:33 - pn

Łukasz na browarze używa takiego samego nicka jak na Forum FMS. My¶lałem, że to do¶ć oczywiste... Przecież sami czynimy identycznie. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”