Fajka Klubowa Forum Polskiej Fajki FMS 2005 !!JUŻ JEST!!

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 04 lipca 2005, 13:26 - pn

Dziku pisze:Łukasz na browarze używa takiego samego nicka jak na Forum FMS. My¶lałem, że to do¶ć oczywiste... Przecież sami czynimy identycznie. :)
:D Wiem, wiem. Już zd±żyłem namierzyć i Łukasza i jego post powitalny. Tylko trochę szkoda, że na tym jednym po¶cie się skończyło, ale pewnie cierpi jak my wszyscy na chroniczny brak czasu....
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 05 lipca 2005, 10:55 - wt

W takim wypadku popracuję nad tematem. Jedyna kwestia dla mnie teraz to zlokalizować we Wrocławiu tani hotel coby rano pojechać do Krakowa. Chyba, że w knajpie zabawimy do rana :D
Dziku

Post autor: Dziku » 05 lipca 2005, 11:44 - wt

lukaszomasta pisze:W takim wypadku popracuję nad tematem. Jedyna kwestia dla mnie teraz to zlokalizować we Wrocławiu tani hotel coby rano pojechać do Krakowa. Chyba, że w knajpie zabawimy do rana :D
Raczej zlokalizować poci±g, który przyjmuje przesyłki konduktorskie... :wink:
Co prawda z imprez "Forumowych" we Wrocku byłem tylko na "mini zlocie", ale i tak zazdroszczę Łukaszowi miłego wieczoru, który się szykuje...
No i koniecznie wszystkich znajomych pozdrówcie od Dzika, który w tym czasie... występuje w puszczy. :D
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 05 lipca 2005, 13:29 - wt

lukaszomasta pisze:W takim wypadku popracuję nad tematem. Jedyna kwestia dla mnie teraz to zlokalizować we Wrocławiu tani hotel coby rano pojechać do Krakowa. Chyba, że w knajpie zabawimy do rana :D
Jeżeli spotkanie będzie w Instytucie, to do rana może być trudno. Zamykaj± o 22. Jeżeli nie przeraża Cię wstawanie w sobotę skoro ¶wit o 8, to możesz przenocować u nas. Transport z knajpy do nas i od nas na dworzec dnia następnego zapewniony.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 05 lipca 2005, 14:14 - wt

Z (D)zik± chęci±. Szczegółowe informacje dostarczę póĽniej (czytaj najdalej jutro) bo nie wiem czy wyjazd do Gdańska na mnie nie spadnie. Ale wszystko powinno się ładnie udać. Postaram się też jutro dokładnie podać informację jak mój weekendowy przejazd będzie wygl±dał.
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 05 lipca 2005, 14:56 - wt

lukaszomasta pisze:Z (D)zik± chęci±. Szczegółowe informacje dostarczę póĽniej (czytaj najdalej jutro) bo nie wiem czy wyjazd do Gdańska na mnie nie spadnie. Ale wszystko powinno się ładnie udać. Postaram się też jutro dokładnie podać informację jak mój weekendowy przejazd będzie wygl±dał.
Czekam tedy na dalsze informacje z niecierpliwo¶ci± i ¶ciskam kciuki, żeby spotkanie jednak do skutku doszło. Jakby co¶ pilnego, to od 8-16 można mnie na GG złapać (numer w podpisie).
Pozdrawiam
Maciek
-----------
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”