Fajka œwišteczna

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Fajka ¶wi±teczna

Post autor: Łukasz Omasta » 03 lipca 2005, 18:15 - ndz

Fajki klubowe już trafiaj± do forumowiczów a ja my¶lę już o następnym gifcie. co by¶cie powiedzieli na fajkę ¶wi±teczn±? Zamówiłbym je u Zbyszka Bednarczyka (z pro¶b± o osobiste wykonanie :wink: ) tak aby¶my je mieli na pocz±tku grudnia i abym rozesłał je po wszystkich tak gdzie¶ do 15stego. Jak wam się u¶miecha taki pomysł? Je¶li chodzi o kształt zdałbym się na Zbyszka.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 03 lipca 2005, 18:19 - ndz

Witajcie Koledzy,

pomysł dobry,
wrzosiec jak s±dzę oczywi¶cie?
to jeszcze jakby jaki¶ prototyp fajeczki wypracować, i jakie¶ zdjęcie, to można już o tym spokojniej my¶leć.

Pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Dziku

Post autor: Dziku » 03 lipca 2005, 18:54 - ndz

Tytułem eksperymentu fajka ¶wi±teczna powinna być wykonana z drewna ¶wierkowego lub jodłowego :lol:
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 03 lipca 2005, 18:59 - ndz

Dziku może warto zaeksperymentować.
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 03 lipca 2005, 19:08 - ndz

jako ¶wierzy "forumowicz" pozwole sobie na taki pomysł:
A może gliniana, dla odmiany i ekstrawagancji. ????

Albo jeszcze jeden pomysł - niech klubowicze zrobi± rysunki kształtu fajki a my wybierzemy w ankiecie. Co wy na to.
Była by to fajka naprawde klubowa oczywi¶cie wykonanie i tak zwan± aranżację pozostawimy mistrzowi.
Dziku

Post autor: Dziku » 03 lipca 2005, 19:13 - ndz

lukaszomasta pisze:Dziku może warto zaeksperymentować.
Eksperymentem byłaby fajka z lodu...
Chłodne palenia gwarantowane. Tylko jak to opalać? No i etui musiałoby być z ciekłym azotem...
Awatar użytkownika
Stygma
Początkujący
Początkujący

Post autor: Stygma » 03 lipca 2005, 19:45 - ndz

Witam

Od dawna marzy mi się zgrabny poker.

POZDRAWIAM
... bo fajka jest dobra na wszystko ...
Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 03 lipca 2005, 20:11 - ndz

Pomysł na fajkę ¶wi±teczn± jest ¶wietny :D
Proponuję taki kształt:Obrazek
, choć nie miał bym nic przeciwko pokerowi czy cherywood.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 03 lipca 2005, 21:04 - ndz

Oom Paul może być ale obawiam się, że wielu fajczarzy za nim nie przepada. Co do pomysłu Gargiego. Przykro mi ale nie wchodzi to w grę. Możemy dumać nad projektem Zbyszka ale własnego nie przedstawimy z prostej przyczyny. Projekty albo nie będzie albo będzie mnóstwo i w końcu nic z tego nie wyjdzie. Fajka klubowa też nie została wybrana demokratycznie (Gieniek rzucił pomysł aby wzorować się na 500-3 a na uboczu sporów postawiłem sprawę jasno: ta albo rzadna). My¶lę, że plebiscyt będzie miał sens je¶li kiedy¶ zrobimy oficjaln± fajkę formow±, któr± każdy forumowicz będzie mógł zamówić i dostać niezależnie od tego kiedy się przył±czy. Przepraszam ale przy takiej ilo¶ci ludzi (ponad 150 osób) trudno aby każdy miał to samo zdanie :D Na razie tyrania się sprawdza i może tak pozostanie :pipeman:
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 03 lipca 2005, 23:17 - ndz

Ja taż jestem za fajk± ¶wi±teczn±. W 100% zgadzam się z Łukaszem je¶li chodzi o kształt - Oom Paul chodzi za mn± od zawsze, jednak zdaje się, że jest to kształt mało popularny (niewiedzieć czemu, bo jak najbardziej słuszny, zwłaszcza na ¶więta :D).
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 03 lipca 2005, 23:42 - ndz

Fajka ¶wi±teczna to super pomysł! Co do kształtu to najbardziej jestem za poker'em choć nie powiem, że fajnie byłoby zaznaczyć w jaki¶ sposób, że to ¶wi±teczna fajeczka i może zażyczyć sobie na niaj 'ryfl' w jodełkę :) b±dĽ po prostu 'wyskrobać' na niej choinkę lub poprosić fajeczkę w kształcie głowy Dziadka Mroza :) ? Ale to tylko moje propozycje...

Pozdrawiam!

P.S. A może w kształcie bombki lub karpia... fajnie by było mieć taki 'gift' przy ¶wi±tecznym stole...
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 04 lipca 2005, 09:24 - pn

Pomysł fajki ¶wi±tecznej jest ¶wietny, jestem za! Co do kształtu, to zgadzam się z Łukaszem, że demokracja nie ma sensu, bo jak mówi stare przysłowie pszczól, gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie.... Mnie najbardziej odpowiada kształt fajki bent albo pół-bent. Gładko wypolerowana, tylko z punc± twórcy i jak±¶ punc± okazyjn± (ew. numer).
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 04 lipca 2005, 10:15 - pn

Wchodze w ten interes!
Von Jungingen zaproponował:
(...)poprosić fajeczkę w kształcie głowy Dziadka Mroza...
Z powodów ideologicznych stanowczo protestuję.
Rozumiem, że prusacy to rusofile, ale jak Boże Narodzenie, to już ¶w. Mikołaj, a nie żaden old car Visarionowicz von Putin!

A w temacie, zgadzam się z Łukaszem. Moge zdać się na pomysł p. Bednarczyka. Kształt fajki może byc dla mnie... niespodziank±! Skoro pod choink± odnajdujemy tajemnicze pakuneczki od ¶w. Mikołaja, które s± niespodziank±...to i fajka ¶wi±teczna może być tak±!
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2005, 14:14 - wt przez Cinek, łącznie zmieniany 1 raz.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 04 lipca 2005, 10:37 - pn

Mnie też bardzo podoba się pomysł fajki ¶wi±tecznej. SpóĽniłem się ok 1 miesi±ca (wyszło mi po lekturze forum :cry: ) aby "załapać" się na fajkę klubow±, więc "¶wi±tecznej" nie zamierzam odpu¶cić... :P
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2005, 13:21 - pn przez andnn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 04 lipca 2005, 12:35 - pn

Cinku... po pierwsze: nie jestem żadnym rusofilem - to był żart... po co te nerwy od razu? Ja za ruskimi nawet nie przepadam i wypraszam sobie teksty w stylu "prusacy to rusofile"... mógłbym też się Ciebie czepić że¶ ideolog, a jak wiesz to słowo Ľle się kojaży w naszym pięknym kraju... więc z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojego do¶wiadczenia fajkowego i ideologicznego - daj sobie na wstrzymanie... To jest forum a nie ul. Wiejska w Warszawie więc nie upodabniejmy się do pewnych '¶miesznych' ludzi, których nazwisk tu nie pomnę...
Moja fajka ¶wi±teczna (tzn. chciałbym żeby tak wygl±dała)
Obrazek

albo tak...
Obrazek

To by było co¶.... Cinku, to tylko propozycje, więc jak potrafisz się opanować to proszę bez docinania!

Pozdrawiam!

P.S.
Cinek pisze: ale jak Wielkanoc, to już ¶w. Mikołaj,

Mikołaj na Wielkanoc!? Chyba Ci się Cinku z Zaj±czkiem pomyliło, albo jeszcze nie wiesz że jak choinka to ¶więta Bożego Narodzenia... He he he... No chyba że u Was w Łodzi to jakie¶ inne wyznanie macie...
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Zablokowany

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”