Fajka œwišteczna

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 10 lipca 2005, 10:15 - ndz

Wła¶nie Lechu, poszukaj autografów p. Bednarczyka które nabył Irek.. Toż to istne dzieła sztuki...
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Post autor: Dziku » 10 lipca 2005, 10:36 - ndz

Toz przeciez Łukasz pisał, że chodzi wła¶nie o to, by nasze fajki ¶wi±teczne robił osobi¶cie pan Zbyszek. Tylko nie wiem jak będzie korespondowało to z ich niższ± cen±... Bo ładne i ciekawe będ± na pewno. Przecież nawet fajki seryjne od Bednarczyków nie s± (co do wygl±du) brzydkie. Wiele z nich jest ładnymi i wygodnymi modelami tyle, że w wykonaniu seryjnym bardzo kiepsko zrobionymi. Wybierać trzeba nieraz długo i bez gwarancji sukcesu. Mam nadzieję, ze zamówienie FMS - owej serii ¶wi±tecznej również da gwarancję jako¶ci wykonania...
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 10 lipca 2005, 15:52 - ndz

loega krzyżak napisał
O ile wiem wrzo¶ce od pana Bednarczyka s± wzorowo wykonane...
a sk±d masz tak± wiedzę ? o¶wieć nas bo wiekszosc zyje w prawdopodobnie blednym przeswiadczeniu, ze jest dokladnie odwrotnie ...
Dziku

Post autor: Dziku » 10 lipca 2005, 15:58 - ndz

Kolega chyba wyraził się mało precyzyjnie. Zrozumiałem to tak, ze miał na my¶li wrzo¶ce osobi¶cie robione przez p. Bednarczyka.
Bo je¶li miał na my¶li wrzo¶ce seryjne, to ja żyję w takim samym przekonaniu jak Kashiash - że jest dokładnie odwrotnie. Mam nawet zdjęcia kilku takich "perełek" wyszukanych w trafice...
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 10 lipca 2005, 16:32 - ndz

Dziku pisze:Kolega chyba wyraził się mało precyzyjnie. Zrozumiałem to tak, ze miał na my¶li wrzo¶ce osobi¶cie robione przez p. Bednarczyka.
O to chodziło...

Pozdrawiam!

Ehem Panowie. Upominam się o kulturę sporu. Łukasz
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 11 lipca 2005, 09:25 - pn

Von Jungingen pisze:
Dziku pisze:Kolega chyba wyraził się mało precyzyjnie. Zrozumiałem to tak, ze miał na my¶li wrzo¶ce osobi¶cie robione przez p. Bednarczyka.
O to chodziło...

Pozdrawiam!

Ehem Panowie. Upominam się o kulturę sporu. Łukasz
No dobra, w koncu tu nie chodzi o klotnie, bedziemy widziec wzory to i wybierzemy cos, :P
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 11 lipca 2005, 09:35 - pn

bublik pisze:A ja widziałem Kulpinki za kilkaset(!) ojro na, bodajże jak mnie pamięć nie myli, eBay'u. I jak się ma do tego Twój Filar? A proponuję poszukać na forum postów Irka i jego autografów od Bednarczyka.
Fakt, mogles widziec, Kulpinski zrobil serie fajek ludzaco podobnych do bardzo drogich serii np Lord of the Ring Vauena, sprzedaje pod nazwa lord othe pipes... tyle, ze uwazalbym, na jego miejscu, zeby mu sie noga nie posliznela, kary za plagiat w unii to nie machniecie kijem przed nosem, to moze kosztowac i bolec... ale fakt Kulpinski sprzedaje unikatowe fajki za zawrotne pieniadze, tez w Bavaria shop :?
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 03 września 2005, 21:07 - sob

Podoba mi się pomysł na takie okazyjne fajki. Zbyt krótko jestem członkiem forum by zapisać się na poprzedni±, ale na bożonarodzeniow± zapiszę się z cał± pewno¶ci±. Jako skromny palacz z duż± przyjemno¶ci± powiększę grono swych kochanek o fajkę własnoręcznie zrobion± przez pana Bednarczyka. Tak więc Łukaszu, je¶li można, to ja się piszę na ¶wi±teczn± fajkę.

Pozdrawiam serdecznie.
PiotreG
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: PiotreG » 03 września 2005, 22:28 - sob

U mnie nie działaj± daty w forum (wy¶wietlaj± się jakie¶ z paĽdziernika 2004) więc nie wiem czy w±tek jest aktualny? Je¶li tak, to wiadomo już co¶ więcej? (cena, termin) Ja chętnie bym się pisał na tak± fajkę, kształt niespodziankowy popieram w pełni.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 04 września 2005, 00:49 - ndz

Sprawa na razie zeszła na odrobinę boczny tor z powodów organizacji przesyłek fajek forumowych :( (siłami moimi, poczty polskiej (blee) i w ostatecznosci Henia powinno się wreszcie udać sprawę do końca doprowadzić) oraz moj± nieobecno¶ci± duchem i ciałem z okazji wakacji czyli wzmożonej dla mnie niestety aktywno¶ci zawodowej (filmy kręci się w dużej mierze w okresie letnim) jednak zobowi±zuję się do końca j± doprowadzić szczę¶liwego i nauczony przej¶ciami z fajeczk± forumow± szybciej się z ni± uporać... Chodzi mo po głowie spotkanie wigilijne dla choćby większo¶ci "fajkowiczów" ale aby nie zapeszyć sza!
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 04 września 2005, 19:26 - ndz

ciesze sie ze bedzie fajeczka klubowa :) ciekawe tylko w jakim przedziale cenowym sie zmiescimy. mam nadzieje e i spotkanie wigilijne sie uda :)
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-(

Post autor: Irek » 04 września 2005, 21:10 - ndz

A ja mam obawy o to czy "spotkanie wigilijne" ma sens. Koniec roku, i ¶więta, dla osób pracuj±cych raczej nie sprzyjaj± dodatkowym wyjazdom.
Je¶li mieliby¶my się spotykać w gronie forumowym to proponowalbym raczej pocz±tek roku.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 04 września 2005, 22:02 - ndz

Przychylam się całkowicie do odpowiedzi kolegi Irka. Zwłaszcza, że w jakim¶ innym w±tku wywi±zał się do¶ć ostry spór na temat zjazdu forumowego w okresie ¶wi±t Bożego Narodzenia. Jakkolwiek uważam, że byłoby całkiem sympatycznie spotkać się w forumowym gronie, poznać się "w realu", luĽno porozmawiać, wypić dobre piwo i degustować tytonie jakie każdy z nas by przywiózł. Pomysł wart realizacji, a jako miejsce spotkania proponowałbym ŁódĽ jako że jest najbardziej po ¶rodku.

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: cision » 14 września 2005, 12:50 - śr

Również chętnie bym się spotkał z Kolegami Fajczarzami w ¶wi±tecznym nastroju (w miarę możliwo¶ci, oczywi¶cie).
Zablokowany

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”