Kto otrzymal juz fajki

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 28 lipca 2005, 13:07 - czw

Fajka jest super - tylko mała uwaga - moja fajka ma numer 28, co na pewno nie jest zgodne z kolejno¶ci± przyst±pienia do Forum - a pisalem o tym! :evil: Ale przecież to tylko numerek :)

m.
Dziku

Post autor: Dziku » 28 lipca 2005, 13:41 - czw

Dziku pisze:(...)Swojej fajki jeszcze nie paliłem i zapewne jeszcze długo nie zapalę, bowiem... wróciła do Przemysla z powodu reklamacji. Sygnalizowałem juz w innym temacie na Forum, że otrzymałem - niestety - fajkę fatalnie nawiercon±. (...) Podobnym problemem dotknięty został Makary...
Zrobili¶my zdjęcia naszych fajek i napisali¶my wspólnego maila do p. Worobca. Mistrz oddzwonił do Łukasza prosz±c nas poprzez niego o przysłanie fajek w celu ich poprawiena lub wykonania nowych. Tak więc mamy nadzieję, ze wszystko będzie ok i wcze¶niej czy póĽniej nasze fajki klubowe zapalimy...
Niedługo zapalimy nasze fajki klubowe. :) Dostałem wła¶nie od Makarego informację, że Mistrz Worobiec wła¶nie odesłał nasze fajki. Tak więc reklamacja została uznana, a fajki ku naszemu zadowoleniu poprawione. Swojej jeszcze nie widziałem, ale ponieważ Makary napisał, że obie nie budz± zastrzeżeń - czyli na pewno tak wła¶nie jest.
Super.
Dziękujemy panu Worobcowi za zrozumienie i szybk± reakcję.

PS Co do numeru - to ja też mam fajkę z innym niż mój numer przyst±pienia do Forum. Po przewertowaniu tematów okazało się, że to numer z jakim figurowałem na jednej z list. Trudno. W sumie ów numer nie jest dla mnie specjalnie istotny, jednak idea posiadania wszystkich fajek FMS z jednym "forumowym" numerem też nie była zła.
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 28 lipca 2005, 15:54 - czw

Dziku pisze:
Dziku pisze: W sumie ów numer nie jest dla mnie specjalnie istotny, jednak idea posiadania wszystkich fajek FMS z jednym "forumowym" numerem też nie była zła.
Ano racja. To warto pozostać przy tym numerzer.
A może te nowe numerki to ranking Łukasza wkładui forumowiczów w Forum? Ja mam nr 28/33 :-)
m.
Dziku

Post autor: Dziku » 29 lipca 2005, 14:14 - pt

Odebrałem dzi¶ swoj± fajkę FMS od Makarego i obejrzałem osobi¶cie. Nie stwierdziłem nic, czego nie napisałby mi wcze¶niej Makary. Obecnie przewód dymowy wyprowadzony jest jak najbardziej prawidłowo. Tak więc zapewne jeszcze dzi¶ napoczęta zostanie puszka tytoniu "Red Virginia" Roberta McConnell'a :D
Awatar użytkownika
n00ber
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: n00ber » 09 sierpnia 2005, 12:53 - wt

Ja otrzymalem fajke juz jakis czas temu. Niestety nie mialem okazji o tym wczesniej npisac. Jest bardzo ladna, ladniejsza od wielu zagranicznych fajek. Jestem w trakcie opalania Virgnia No. 1 Mac Barena. Do czego ja przeznaczam to jeszcze nie wiem.
BAJ
Początkujący
Początkujący

Post autor: BAJ » 10 sierpnia 2005, 14:50 - śr

I ja otrzymałem fajkę FMS i od tamtej chwili zachwycam się milczeniu. :pipeman:
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 12 sierpnia 2005, 09:20 - pt

Moja Fjka Klubowa o numerze 11/33 (też wydawało mi się że powinienem mieć inny numer) powędrowała wczoraj do p. Worobca do poprawki (podobnie jak fajki Dzika i Makarego). Ciekawe kiedy otrzymam j± z powrotem (i jak zrobion±), czekam na ni± z niecierpliwo¶ci±...
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 05 września 2005, 14:04 - pn

Moje dłuuuugie oczekiwanie zostało nagrodzone. Fajka ze wzorcowym nawiertem zapoznała sie z DDLNR. Paliło się ¶wietnie
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Dziku

Post autor: Dziku » 05 września 2005, 15:47 - pn

Radesz pisze:Moje dłuuuugie oczekiwanie zostało nagrodzone. Fajka ze wzorcowym nawiertem zapoznała sie z DDLNR. (...)
Gratuluję... :D
Bo -
Cóż jest bardziej zawstydzaj±ce niż narzekanie na nawiert, gdyż zabrakło ci odwagi, by zareklamować fajkę...
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 05 września 2005, 17:36 - pn

Ja też otrzymałem niedawno, ale to z powodów finansowych (miałem się wycofać, ale na szczę¶cie Łukasz mnie nie posłuchał i zamówił fajkę mimo wszystko ;-). Dostała porcję Wessex Brigade Classic Virginia (jeszcze raz dzięki Piorun!), a teraz czeka na Dunhill Light Flake. Pozdrawiam ;-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”