Fajka klubowa - kiedys było fajka FMS 2004

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 17 grudnia 2004, 09:03 - pt

PYK pisze:n00ber – 1 sztuka
ArturQ - 1 sztuka
Yahoo - 1 sztuka
Radesz - 1 sztuka
Kashiash -2 sztuka
Almik - 1 sztuka
Jkf - 1 sztuka
Makary - 2 sztuki
Fajfus - 1 sztuka
Krzysztof - 2 sztuki
Hilson - 1 sztuka
Stygma - 1 sztuka
Zyghom - 1 sztuka
Cinek - 1 sztuka
Scorpio - 1 sztuka
Borkows - 1 sztuka
Piorun - 1 sztuka
PYK – 1 sztuka
ANDY- 1 sztuka
Dziku - 1 sztuka
Bart - 1 sztuk
Vladislav - 1 sztuka
Shakal - 1 szt.
?ukasz - 1 sztuka
Dany - 1 sztuczka

Razem 28
zeby nie bylo:)

co wy na ten zestaw "exclusive"?
Tytoń.. jak jest każdy widzi:))
Awatar użytkownika
Eugene Hot
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Eugene Hot » 17 grudnia 2004, 09:26 - pt

By?o by dobrze dosta? zamówione fajeczki na Pucharze ?wiata 2005 w Pozna?skim Novotelu. Wcze?niej ma?o prawdopodobnie. Trzeba si? bardzo po?pieszy? aby zd??y?. Jestem gotów zap?aci? nieco wi?cej, pod warunkiem, ?eby fajka by?a z naprawd? dobrego wrzo?ca bez kitu i karbonizacji. Wola?bym bezfiltrow?.

Sukcesów,
Gienek.
Pipesmokers of all countries, incorporate!
[url=callto://hoteugene]Obrazek[/url]: hoteugene
Doktor M
Pykacz
Pykacz

Post autor: Doktor M » 17 grudnia 2004, 10:27 - pt

DanyST pisze:co wy na ten zestaw "exclusive"?
No có? odpowiem przyziemnie... To zale?y od ceny. Ja bym bardzo ch?tnie co? takiego widzia? (tak szczególna fajka wymaga przecie? odpowiedniej "oprawy").
Tylko decyzj? b?d? móg? niestety podj?? jak b?d? zna? cen? (dotyczy to zarówno fajki "klubowej", jak i zestawu).
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 17 grudnia 2004, 13:14 - pt

Ja my?l?, ?e zestaw exclusive godny jest przemy?lenia. Ja si? pisz?, je?li, rzecz jasna, cena za bardzo nie podskoczy. Dany, podaj jak?? orientacyjn? cen?.
Pasuje mi tak?e bezfiltrówka, bo ostatnio rozsmakowa?em si? w latakii. Wydaje mi si?, ?e trzeba by jeszcze ostatecznie "domówi?" spraw? kszta?tu. Pomys? Hota (dwa ustniki, w tym jeden do churchwardena) jest dobry! Najlepiej gdyby fajka by?a dosy? lekka, nie za du?a, tak, ?eby mo?na j? by?o pali? na spacerku w lesie. W domu mo?na by by?o wczepi? inny ustnik i pyka? z churchwardena.

Pozdrawiam,
Bartek
Awatar użytkownika
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 17 grudnia 2004, 13:43 - pt

S?czy nam si? ten w?tek i s?czy, a ko?ca nie wida?. I szczerze mówi?c nie wydaje mi si?, ?eby zako?czy? si? pozytywnie zbyt szybko. Chodzi o to, ?e chyba jedynym rozwi?zaniem (ja tylko takie rozwiazanie widz?) jest inwestycja jednej osoby, która za?o?y powiedzmy jakie? 3-4 tys z?otych i dokona zamówienia u wybranego fajkarza. W tym problem, ?e nie widz? w?ród nas osoby, która mog?a by sie tego podj?? poza naszym Danym (!!!cz?owiek-instytucja!!!). Nie s?dz?, ?eby kto? inny móg? sie tego podj??, no chyba, ?e jest kto? taki (np. w?a?ciciel firmy). Gdyby ju? dosz?o do finalizacji to w?a?nie Danemu by?oby naj?atwiej rozprowadzi? nasz? fajeczk? nawet za po?rednictwem fajka.net.pl.
Gdybym mia? te 4 tys ... ale gdyby babka mia?a w?sy ;(.

Dany co Ty o tym s?dzisz?
Je?li nie - zrozumiemy :).

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 17 grudnia 2004, 14:39 - pt

pewnie gdybysmy dozlozylido tegodla danego z 10% to by sie zgodzil ..inwestycja maloryzykowna ....
Awatar użytkownika
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 17 grudnia 2004, 14:45 - pt

Ma?o ryzykowna dlatego gdybym mia? to bym w to wszed? :). Dany móg?by wrzuci? je w ofert? Silvera z prawem pierwokupu, a zarazem obowi?zku zakupu przez tych którzy na forum zg?osili ch??. My?l?, ?e spokojnie mo?na by zainwestowa? nawet w wi?ksz? ilo?c takich fajek - na pewno si? sprzedadz? a z czasem nawet bed? duzo bardziej cenne.

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 17 grudnia 2004, 23:42 - pt

PYK pisze:Ma?o ryzykowna dlatego gdybym mia? to bym w to wszed? :). Dany móg?by wrzuci? je w ofert? Silvera z prawem pierwokupu, a zarazem obowi?zku zakupu przez tych którzy na forum zg?osili ch??. My?l?, ?e spokojnie mo?na by zainwestowa? nawet w wi?ksz? ilo?c takich fajek - na pewno si? sprzedadz? a z czasem nawet bed? duzo bardziej cenne.

PYK
ale ?escie mnie wrobili:P

po pierwsze primo :twisted: by?bym w stanie podj?? si? takiej inwestycji.. nie widze problemu zwa?ywszy na ilo?? zamówie? na te fajeczki

i dalej:
- ?eby cokolwiek zacz?? musze zna? dok?adny - wybrany zdecydowan? wi?kszo?ci? g?osów - model fajki i wszelkie warunki jakie ma ta fajka spe?nia?
- zestaw exlusiv - musze wiedzie? co ma wej?? w sk?ad tego zestawu - jakie etui czy saszetka , orientacyjne ilo?ci osób zainteresowanych, to samo dotyczy ubijaka (w sumie mo?e nie bo by?by zapewne robiony przez producenta fajek) a na pewno niezb?dnika..
- chcia?bym mie? faktycznie jakie? gwarancje zbytu - my?la?em o tym, ?e gdyby w ko?cu zaistnia?a reaktywowana - nowa- stara strona "fms'u" to mo?na by tam jakie? info umie?ci?.. w sumie chodzi o to , ?e gdyby te "wi?zane" przedsiewziecie sie uda?o i ja bym na tym co? zarobi? ( mimo sentymentu.. :) ) i WY by;liby?cie conajmniej zadowoleni, mo?na by by?o powtarza? takie akcje ..

wniosek jest taki: mog? si? zaj?? cho?by dograniem cen i szczegó?ów ale musze maksymalnie du?o wiedzie? .. ?eby poda? wam ceny np saszetek i niezbednikow (saszetki z tloczonym logo, niezbedniki ew z grawerk?) - musze zna? gusta wi?kszo?ci.. saszetki s? u mnie na stronie , niezb?dniki mog? umie?ci? jak tylko skaner naprawie lub kupie nowy :D

Niech kto? to jako? zaaran?uje bo ja nie czuj? si? organizatorem.

S?dze, ?e dogranie szczegó?ów i sprawdzenie producentów zajmie mi kilka .. nooo.. do kilkunastu dni..

Po prostu wipiszcie i wymalujcie mi czego chcecie - "si? za?atwi"..

Pozdrówka
Dany
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 18 grudnia 2004, 00:30 - sob

Osobi?cie wola?bym sam? fajk?, ewentualnie z ko?eczkiem. Zestaw "exclusive" raczej nie jest na moj? kiesze?, aczkolwiek gdyby cena by?a atrakcyjna pewnie bym si? skusi?.

Co do samej fajeczki to kszta?t zbli?ony do proponowanego modelu 500-3 Henryka Worobca, wraz z dwoma ustnikami by?by idea?em. Je?li mo?liwe, to wola?bym wersj? z filtrem 9, jednak podporz?dkuj? si? decyzji wi?kszo?ci.
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
shakal
Początkujący
Początkujący

Post autor: shakal » 18 grudnia 2004, 04:07 - sob

Scorpio pisze:(..)Co do samej fajeczki to kszta?t zbli?ony do proponowanego modelu 500-3 Henryka Worobca, wraz z dwoma ustnikami by?by idea?em. Je?li mo?liwe, to wola?bym wersj? z filtrem 9, jednak podporz?dkuj? si? decyzji wi?kszo?ci.
Zgadzam si? ze Scorpio (czyli dwa g?osy plus Gienek to trzy :wink: )
Dodam tylko, ?e zdecydowanie g?osuj? na ustniki akrylowe.

pozdr,
"..najpierw kochany Bóg stworzył mężczyznę, póĽniej kobietę, ale wtedy żal mu się zrobiło mężczyzny i dał mu tytoń." M.Twain
Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 18 grudnia 2004, 11:46 - sob

Kszta?t mi odpowiada. Co do filtra, to nie mam preferencji, niech wi?c wi?kszo?? decyduje.
Je?li chodzi o zestaw exclusive, to z jednej strony bardzo ch?tnie bym si? na niego pisa? (chcia? bym sprawi? sobie wreszcie co? exclusive :) ), a z drugiej strony wszystko zale?y od ceny, bo nie wiem czy moje biedna ci?gle jeszcze studencka kiesze? to wytrzyma.
Doktor M
Pykacz
Pykacz

Post autor: Doktor M » 18 grudnia 2004, 12:15 - sob

Kszta?t mi odpowiada, pomys? z dwoma ustnikami te?. Zdecydowanie z 9 mm filterm.
Co do zestawu exclusive, to jak ju? pisa?em - zale?y od ceny. Ch?tnie widzia?bym w nim ko?eczek i mo?e jakie? etui.
DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 18 grudnia 2004, 12:26 - sob

Doktor M pisze:Kszta?t mi odpowiada, pomys? z dwoma ustnikami te?. Zdecydowanie z 9 mm filterm.
Co do zestawu exclusive, to jak ju? pisa?em - zale?y od ceny. Ch?tnie widzia?bym w nim ko?eczek i mo?e jakie? etui.
wybierzcie to etui u mnie na stronie - sobie mysle iz jesli nie bedzie to cos wyszukanego i tanio znajde jakiegos introligatora kto wytloczy logo t sprawa moze zamknac sie w moze 100 z? razem z niezbednikiem?

Dany
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 18 grudnia 2004, 14:29 - sob

Etui musi byc takie zeby zmiescil sie ustnik churchwardenowy.. a takiego nie widze u Ciebie ...
Co do niezbednika to ten chinski tylko czy z drewnianym wykonczeniem czy tez nie ? A moze bez niezbednika tylko z ubijaczem wrzoscowym, ktory pewnie zostalby wyprodukowany razem z fajkami ?
DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 18 grudnia 2004, 14:42 - sob

kashiash pisze:Etui musi byc takie zeby zmiescil sie ustnik churchwardenowy.. a takiego nie widze u Ciebie ...
Co do niezbednika to ten chinski tylko czy z drewnianym wykonczeniem czy tez nie ? A moze bez niezbednika tylko z ubijaczem wrzoscowym, ktory pewnie zostalby wyprodukowany razem z fajkami ?
moge wszystko sciagnac z tego co jest na http://www.ermuri.com...
przedewszystkim chodzi o niezbedniki - sa w przyzwoitych cenach...

Dany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”