Maritime Pipe Club Szczecin

Różności związane z naszą działalnością jako skoordynowanej jednostki fajczarskiej :D

Moderator: Moderatorzy

Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Maritime Pipe Club Szczecin

Post autor: Jerry » 20 lutego 2008, 14:50 - śr

Z dużą satysfakcją (z radością na razie zaczekam) mogę powiadomić zainteresowanych kolegów, że czynione od pewnego czasu starania o wznowienie działalności zasłużonego szczecińskiego klubu nabrały pewnego rozpędu.
Przy życzliwym poparciu Prezydenta RPKF pana Rogalskiego odbyłem dzisiaj rozmowę z jednym z założycieli klubu i doszliśmy do wspólnego wniosku, że chcemy podjąc działania w kierunku rewitalizacji MPC Szczecin.
W związku z moim jutrzejszym wyjazdem do Szwecji oraz przykrą, ale konieczną wizytą w szpitalu na początku przyszłego tygodnia ustaliliśmy wstępnie datę spotkania na którym zostaną omówione najważniejsze sprawy na przyszły piatek czyli 29 luty 2008.
Jeżeli na forum są koledzy którzy byli kiedyś członkami szczecińskiego klubu to zapraszam serdecznie. Równie serdecznie zapraszam wszystkich mieszkających w Szczecinie.
Miejsce ustalimy już po moim powrocie.
Kontakt ze mną dla zainteresowanych: 0-509-432-349 /od wtorku 26-02-2008/
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Re: Maritime Pipe Club Szczecin

Post autor: M-kwadrat » 20 lutego 2008, 16:33 - śr

Pamiętając wasz zapał z rozmowy z Gorzowie podpytywałem pana Ryszarda (bo to pewnie o nim mowa) na zawodach w Poznaniu czy coś się w sprawie przywrócenia klubu do życia ruszyło. Wtedy zdawał się dopiero dowiadywać o sprawie i o zapale innych osób ,tak że cieszę się, że dość szybko udało się chęci przekuć w pierwsze konkrety. Będę oczekiwał dalszych pomyślnych wieści!
Let your soul shine. / It's better than sunshine, / It's better than moonshine, / Damn sure better than rain.
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 20 lutego 2008, 16:44 - śr

Akurat mowa o dwóch Ryszardach, ale masz rację dzisiaj rozmawiałem z panem Konarskim, a wcześniej także z Coufalem i chociaż ten ostatni dawno wycofał się z działalności klubowej to zaoferował życzliwe wsparcie i obecność na pierwszych spotkaniach, aby można było uzyskać quorum.
Ja jestem dobrej myśłi tym bardziej, że nasza forumowa trójka czyli Paweł, Skandal i ja będziemy czyli zapowiada się w tej chwili jakieś 7 osób, a może inni koledzy ze Szczecina dołączą.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2008, 00:55 - wt przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 24 lutego 2008, 18:34 - ndz

W prawdzie dopiero teraz to piszę, ale na prośbę Jerrego już w miniony piątek zarezerwowałem stolik na spotkanie MPC Szczecin (mam nadzieję, że nie piszę na wyrost :)) Spotymaky się w restauracji "Na Kuncu korytarza", Zamek Książąt Pomorskich, o 19:30 w piątek, 29 lutego. Przewidywana ilość osób - 7 na pewno, 10 prawdopodobnie, ale jeśli przyjdzie więcej to myślę, że jakoś się ściśniemy. Tak więc przybywajcie zainteresowani!
Allegro: pbanas
ebay: pan_bas
gg:8611285, 1070183
Awatar użytkownika
Skandal
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Skandal » 24 lutego 2008, 20:39 - ndz

Paweł, przy barze w na kuncu, są większe stoliki na okazyjne spotkania, czy rezerwowałeś stolik w takiej sprawie :?:
Awatar użytkownika
teroon
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: teroon » 25 lutego 2008, 23:50 - pn

Bardzo chętnie, z szczera radością prosiłbym o uwzględnienie mnie w piątkowym spotkaniu. Skończyła sie sesja, po raz pierwszy od wielu tygodni nie muszę jechać na zaoczne studia zatem chętnie wpadnę wymienić sie opiniami i doświadczeniem. Odnośnie lokalu chodzi może o kanę? bo nie kojarzę za bardzo tego skrótu z początku posta. Mam na myśli mpc, ponieważ wcześniej na końcu korytarza z tego co pamiętam było użyte w odniesieniu do kany, a może to jest lokal na zamku- bo niby tak jest w poście.
Błądzący wśród dymu.

gg-3096808
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 26 lutego 2008, 01:04 - wt

Bardzo chętnie powitamy kolegę na spotkaniu.
Usystematyzuję pewne rzeczy od nośnie miejsca i nazw.
Początkowo w gronie trzyosobowym Paweł, Skandal i Ja spotykaliśmy się w piwnicy Kany.
Atmosfera tam przyjemna, niedrogo i przy okazji można też nieźle zjeść.
Ostatnie spotkanie też miało odbyć się w Kanie, ale było jakieś wesele i pub był zamknięty, wobec tego błąkając się trafiliśmy do lokalu "Na Kuncu korytarza" na Zamku. Usiedlismy we trzech wydobylismy sprzet, nabiliśmy i po pierwszych dymkach pojawił się włąściciel lokalu, wręcz rozanielony, że chyba będzie musiał nam dopłacać za aromatyczną atmosferę w lokalu. O ile się nie mylę właśnie z dymem puszczaliśmy Petersona Sunset Breeze. Właściciel obecnie niepalący, ale wspominał jak sam palił fajkę.
To właśnie miejsce wybraliśmy na spotkanie najbliższe z tym, że ma to być w trochę większym gronie ponieważ naszym celem jest kontakt z ludźmi którzy tworzyli w 1986 roku Maritime Pipe Club i wskrzeszenie jego działalności.
Tak więc na najbliższy piątek spotykamy się na zamku w "Na Kuncu Korytarza".
Jak pisałem wcześniej dzisaj rano ląduję w szpitalu i mam obietnicę lekarza, że do popołudnia opuszczę to nieciekawe miejsce.
Mam też nadzieję, że nie przyszyją mi nosa do uszu i będę mógł pokazać się w piątek nie wzbudzając powszechnej paniki, chociaż z palenia mogą być nici.
Podałem również swój telefon, a godzinę ustalimy ok środy.

Pozdrawiam
Jerry
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 26 lutego 2008, 12:12 - wt

Skandal pisze:Paweł, przy barze w na kuncu, są większe stoliki na okazyjne spotkania, czy rezerwowałeś stolik w takiej sprawie :?:
Rezerwowałem na 10 osób, na spotkanie fajczarzy (co stoi w rezerwacji), czyli w strefie dla palących (niestety, w sali z barem jesteśmy dyskryminowani...) - szefa nie było, więc sprawę załatwiałem z panią, która wygldała na najbardziej trzymającą wszystko w garści (a napewno trymała zeszyt w którym notowała rezerwacje). Wzięła mój numer, więc niewykluczone, że szef osobiście będzie się kontaktował jeśli będzie miał jakieś wątpliwości.
Allegro: pbanas
ebay: pan_bas
gg:8611285, 1070183
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 26 lutego 2008, 21:00 - wt

Czyli mamy sprawę ustaloną.

Spotkanie Szczecinian

piątek 29 lutego o godzinie 19.30

w lokalu "Na Kuncu korytarza" na terenie Opery szczecińskiej.

Taki też tekst, dzięki życzliwości pana Rogalskiego jeszcze dzisiaj ukaże się na oficjalnej stronie RKPF
Awatar użytkownika
teroon
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: teroon » 01 marca 2008, 11:43 - sob

Sprawy domowe zatrzymaly mnie wczoraj dlatego tez sie nie pojawilem.
Jak udalo sie spotkanie?
Błądzący wśród dymu.

gg-3096808
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 01 marca 2008, 17:16 - sob

teroon pisze:Sprawy domowe zatrzymaly mnie wczoraj dlatego tez sie nie pojawilem.
Jak udalo sie spotkanie?
No cóż bywa i tak. Samo życie.
Spotkanie odbylo się i na szczęście była wystarczająca liczba osób, aby podjąć decyzję o reaktywacji MPC Szczecin.
Tak więc Maritime Pipe Club to już nie tylko byt zawieszony w dokumntach RPKF, ale realny istniejący twór organizacyjny.
Aktualnie lista potwierdzona przez chętnych liczy 5 nazwisk.
Ustaliliśmy też termin następnego spotkania 11 kwietnia 2008 godzina 18.30 w Piwnicy Kany.
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 11 kwietnia 2008, 17:54 - pt

W poprzednim poście pisałem o dzisiejszym spotkaniu MPC Szczecin.
Spotkanie jest aktualne, ale z przyczyn organizacyjnych (wynajęto lokal) odbędzie się o godzinie 19 w restauracji na Kuncu Korytarza w Operze na Zamku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Varia”