Oryginalna szafeczka na fajki dla kolekcjonerów :)

Tu możemy zamieścić informacje o fajkach szukających nowych właścicieli :D

Moderator: Moderatorzy

twinsen
Początkujący
Początkujący

Oryginalna szafeczka na fajki dla kolekcjonerów :)

Post autor: twinsen » 07 maja 2015, 19:43 - czw

Cześć,
mam na sprzedaż wykonaną przeze mnie w 100% ręcznie szafeczkę z dębu z oryginalnymi drzwiczkami przedstawiającymi Gandalfa w Shire :-) Dla miłośników fajki lub/i władcy pierścieni. Szafeczka została wykonana w ramach mojego hobby które staram się ostatnio rozwijać. Może służyć do przechowywania fajek, tytoniu, akcesoriów, do przypraw do kuchni lub leków.

Konstrukcja jest wykonana ze sklejki dębowej stolarskiej (na takiej sklejce z wierzchu jest więc dość gruba warstwa prawdziwego dębu), przednia rama jest wykonana z litego dębu, drzwiczki ze sklejki wycinanej laserem. W środku drzwiczek można wsunąć 3mm grubości szybkę lub plexi (na zdjęciu widac mleczne plexi). Szybkę można więc łatwo wyjąć do czyszczenia. Zawiasy umożliwiają wyjęcie drzwi.

Całość pomalowana farbą akrylową która została wytarta papierem ściernym w celu nadania "zużytego/starego" wyglądu. Całość pokryta szelakiem w celu zabezpieczenia a na końcu woskiem pszczelim. Robiłem ją dla siebie ale stwierdziłem, że jednak musze zrobić większą :-)

Wymiary : 93,5cm x 43,5 cm x 10,5cm pomieści więc sporo.

Cena 780zł+ 20zł za wysyłkę kurierem.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Re: Oryginalna szafeczka na fajki dla kolekcjonerów :)

Post autor: Hilson » 07 maja 2015, 22:00 - czw

Witam,
łomatko bo....
ale de gustibus non est disputandum
Pozdrawiam,
Hilson
twinsen
Początkujący
Początkujący

Re: Oryginalna szafeczka na fajki dla kolekcjonerów :)

Post autor: twinsen » 08 maja 2015, 11:06 - pt

Owszem, mi się akurat taki styl podoba. Zrobiłem jeszcze taki model do kuchni na przyprawy :-)

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajkowy market”