Sanda Durrable Tobacco Pipe

Tutaj rozmawiamy o różnych fajkach, z którymi mamy przyjemność

Moderator: Moderatorzy

tjank
Początkujący
Początkujący

Sanda Durrable Tobacco Pipe

Post autor: tjank » 12 października 2012, 14:07 - pt

Zdarzyło mi się dostać w prezencie fajkę zapakowaną w nawet ładny, czarny box z futerałem i akcesoriami. Na pudełku mam napis ‘’Sanda Durable Tobacco Pipe’’ , a w środku fajka z napisem - S&R Hand Made 708 lub S&D Hand Made 708. Starałem się wygogloować co to jest – bez skutku. Z tego co udało mi się znaleźć, to coś mi ta fajka wygląda na zwykły plastik pomalowany chińskimi lakierami. Spotkał się może ktoś z kolegów z podobnym ‘’cudem’’ ?
Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Sanda Durrable Tobacco Pipe

Post autor: blij » 12 października 2012, 17:50 - pt

tjank pisze:Zdarzyło mi się dostać w prezencie fajkę zapakowaną w nawet ładny, czarny box z futerałem i akcesoriami. Na pudełku mam napis ‘’Sanda Durable Tobacco Pipe’’ , a w środku fajka z napisem - S&R Hand Made 708 lub S&D Hand Made 708. Starałem się wygogloować co to jest – bez skutku. Z tego co udało mi się znaleźć, to coś mi ta fajka wygląda na zwykły plastik pomalowany chińskimi lakierami. Spotkał się może ktoś z kolegów z podobnym ‘’cudem’’ ?
Wydaje się, że w tym przypadku ta ocena bliska jest prawdy: http://www.ebay.pl/itm/SANDA-DURABLE-TO ... 4abba40781" onclick="window.open(this.href);return false;
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."
tjank
Początkujący
Początkujący

Post autor: tjank » 14 października 2012, 12:05 - ndz

Wydaje się, że w tym przypadku ta ocena bliska jest prawdy: http://www.ebay.pl/itm/SANDA-DURABLE-TO" onclick="window.open(this.href);return false; ... 4abba40781
Podobne aukcje i opisy udało mi się znaleźć wcześniej. Ciągle jednak mam wątpliwości, ile w tym chińskiego plastiku, a ile drewna. No i podstawowe pytanie, jakie to drewno ? Sądząc po kraju pochodzenia - kolega przywiózł mi to z Filipin - można przypuszczać, że to parkiet połączony z plastikiem.
Mam duże wątpliwości czy testować tą fajeczkę.

Obrazek
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 14 października 2012, 13:51 - ndz

zrob z niej jaka ozdobe.
nie pal.
do palenia kup lepiej tania polska gruszeczke za 20 pln. bedzie zdrowiej.
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Dunadan
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Dunadan » 14 października 2012, 18:10 - ndz

Ciężko nie zgodzić się z Elvisem. Zastanawia mnie tylko, czy cała fajka jest wykonana w jakości podobnej, jak ustnik. Jeśli tak, to nawet ozdoba z tego marna.
Jeden uśmiech kobiety jest największym zwycięstwem mężczyzny.
Jedna jej łza staje się jego najgorszą porażką.
tjank
Początkujący
Początkujący

Post autor: tjank » 15 października 2012, 19:40 - pn

Zgadzam się z Wami. Prezent, jak prezent z dobrego serca to i podziękowałem, ale fajka to żadna..... Proponuje wątek włożyć do popielniczki.
erum
Początkujący
Początkujący

Post autor: erum » 04 listopada 2013, 13:21 - pn

I think that in such a case is best to ask for Tadzio Poliński.
Join Testking PW0-105 online training program to prepare for mybraindumps exam. We offer best quality Youtube to help you improve your test score.For more information about this product Facebook see our HITACHI Good Luck.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki”