Różne "zanabytki"....

Tutaj rozmawiamy o różnych fajkach, z którymi mamy przyjemność

Moderator: Moderatorzy

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Różne "zanabytki"....

Post autor: Jacek_Placek » 25 marca 2016, 10:57 - pt

:D

Strasznie długo mnie tu nie było… Ale jak widzę dzieje się dobrze, to znaczy fajek i pykających ich smakoszy przybywa. Ostatnio wpadło mi w ręce kilka ciekawych (przynajmniej dla mnie) egzemplarzy to się radością postanowiłem z Wami podzielić. Jest tego ok 30 sztuk, większość do renowacji, także powoli…

Na początek, chyba ciekawy i nieco „starawy” Dr PLUMB "On the Rocks". Musiał w swoim kilkudziesięcioletnim życiu sporo przejść, ale jakoś zachował godność i teraz wygląda na to, że stanie na nogi. Zgrabnie leży w ręku, a i na stole, w pozycji stojącej, dziarsko się prezentuje. Da się w nim jeszcze wypalić z kilo albo i dwa, pytanie tylko czego? Myślę sobie o Grousemoor z SG, przegryzanym hiszpańskimi figami, ale czy to do niego będzie pasować?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Re: Różne "zanabytki"....

Post autor: Jacek_Placek » 25 marca 2016, 12:22 - pt

:)

Tu z kolei sympatyczny "czerwony" Chacom, który trafił do mnie nawet nie opalony... Potraktowałem go London Mixture od Stanislawa, ale na razie jestem w połowie drogi...

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jacek_Placek » 25 marca 2016, 12:35 - pt

:D

"Dziargany", chyba scyzorykiem "Rossi"... Ma chyba za 30 lat, ale zachował swoją zadziorność... Da się go jeszcze uratować...

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jacek_Placek » 26 marca 2016, 06:10 - sob

Kolejny pacjent do reanimacji, czyli Peterson i to co z niego się wysypało przy wstępnym czyszczeniu...

Obrazek

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jacek_Placek » 26 marca 2016, 08:46 - sob

Tutaj niejaki Mauro Cateini w całkiem dobrym stanie, wymagający jedynie higienizacji… Z tego co doczytałem, to nie wiadomo, co to właściwie za fajki… Ktoś już zdołał to wyjaśnić?

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jacek_Placek » 26 marca 2016, 09:05 - sob

Nie śmigany Chacom Millésime 2010, będący świadectwem, że Polacy są wszędzie i nawet przy takich fajkach mają swój udział…

Obrazek

Jacek_Placek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jacek_Placek » 28 marca 2016, 07:21 - pn

Nikt chyba tego nie czyta ale plus z tego taki, że trochę porządkuje ten "śmietnik"... Tym razem coś w dobrym stanie, po wstępnym czyszczeniu, sygnowane jak poniżej.

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki”