Wybór pierwszej fajeczki

Tutaj rozmawiamy o różnych fajkach, z którymi mamy przyjemność

Moderator: Moderatorzy

Bokrug
Początkujący
Początkujący

Wybór pierwszej fajeczki

Post autor: Bokrug » 08 lutego 2018, 14:22 - czw

Witam szanownych fajczarzy,

Od zawsze byłem przeciwnikiem palenia tytoniu. Do papierosów nigdy się nie zbliżyłem na tyle, by nawet mieć je w ręce. Jednakże moje podejście zmieniło się pod wpływem zetknięcia z fajkami. Zapach przyjemny, czynność wyglądająca wręcz rytualnie, dostojnie. Dlatego chcę i siebie zacząć truć. Wiem, że jest to złe, ale na coś trzeba umrzeć. Jednakże przed pierwszymi zakupami zagłębiłem się w lekturze i długich poszukiwaniach. I teraz zwracam się po radę dotyczącą wyboru fajki. Z góry zaznaczam, że chcę kupić tylko jedną, nie mam zamiaru palić częściej niż raz na kilka dni. Dlatego stwierdziłem, że pozwolę sobie na zakup wrzoścowej. Mój wybór zawęziłem do trzech:

1. Adventure Glatt 360 lub 358
2. Bróg nr 85
3. Worobiec Natura 110
Każda z ww. fajek mi się podoba, jednakże jako żółtodziób nie mam bladego pojęcia, która z nich jest najbardziej warta uwagi. Co do tytoniu również mam pytanie – Virginia, to wiem, jednak która z dostępnych na rynku będzie odpowiednio słaba (doświadczenia w paleniu bowiem nie mam) i warta uwagi?

Niestety dużych środków jako student nie mogę przeznaczyć, jednak chciałbym zacząć dobrze. Z góry dziękuję za wszystkie rady, które, mam nadzieję, sprawią że moja miłość do fajki prawdziwie zostanie zasiana i wyrośnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki”