Dobra fajkowa zapalniczka

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

Tolo
Pykacz
Pykacz

Re: Dobra fajkowa zapalniczka

Post autor: Tolo » 07 września 2015, 14:58 - pn

Raczej nie ma różnic poza elegancją :)
Ja używam na razie takiej
http://www.fajkowo.pl/pl/p/Zapalniczka- ... c-mat/6356" onclick="window.open(this.href);return false;

Brzydka na pewno nie jest, a tania i można nabić :)
Na początek wystarczy.
wolfset
Początkujący
Początkujący

Post autor: wolfset » 24 grudnia 2017, 10:42 - ndz

Witam, pytanie do troszkę starszych kolegów. Co sądzicie o zapalniczkach "Premet", spotkałem się też z nazwą "Pemet". Starsi kojarzą ją zapewne jako hit PRLu. Mi się kojarzy z tym, że mój świętej pamięci dziadek używał właśnie tych zapalniczek. Czy faktycznie są tak niezawodne ? Zapalniczki te można czasem kupić na różnych aukcjach i chyba bym taką nabył głównie ze względu na sentyment i domniemaną niezawodność.
jony
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jony » 27 grudnia 2017, 09:00 - śr

To nie jest typowa zapalniczka do fajki, działa tak samo jak każda do papierosów. Poszukaj lepiej typowej do fajki, jest tego teraz mnóstwo.
pozdrawiam - jony
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 01 stycznia 2018, 12:35 - pn

pytanie czy chodzi Ci o gazową czy benzynową wersję?
wolfset
Początkujący
Początkujący

Post autor: wolfset » 01 stycznia 2018, 19:32 - pn

Chodziło mi o gazówkę. Do benzynówek, mimo wielu dobrych opinii, nie mam zaufania. Póki co kupię chyba jakąś niedrogą zapalniczkę przeznaczoną typowo do fajku, a w towarzystwie będę korzystał z zapałek gdyż, moi zdaniem, to zdecydowanie najbardziej wytworna metoda odpalania.
Bubo bubo
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bubo bubo » 18 marca 2018, 16:34 - ndz

Ja dość długo odpalałem zapałkami, jednakże denerwowało mnie osmalanie i nadpalanie rimu. Szukałem gazówek, ale stwierdziłem że kupie sobie na razie zippo fajkową, bo wychodziły zdecydowanie taniej, a taka zapalniczka i tak posłuży do końca życia, gdzie będzie miała okazję się przydać.
Jak odpalam zapalniczkę to czekam chwilkę aż się zagrzeje i ustabilizuje płomień, dopiero wtedy zapalam tytoń.
Zmian w smaku nie zauważyłem, nawet jest chyba lepiej jak zapałkami, rimy mam czyściutkie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”