Szafki na fajki

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Szafki na fajki

Post autor: Jerry » 11 grudnia 2007, 12:59 - wt

Ponieważ nie ma na forum osobnego wątku na temat szafek różnego rodzaju postanowiłem go założyć po tym jak na e-bay trafiłęm na całkiem sympatyczne szafki sygnowane McBaren.
Rozpoczynając watek mam też nadzieję, że będą tu trafiały różne pomysły, które będą użyteczne dla kolegów mających w planie zakup lub wykonanie szafek dla siebie lub dla innych.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na ebay byly wystawione trzy podobne szafki stad na zdjeciach widac rozne odcienie.
Zapraszam koleżanki i kolegów do prezentowania swoich pomysłów i zdobyczy lub chociażby tego co gdzieś widzieliście
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2008, 22:18 - sob przez Jerry, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 11 grudnia 2007, 13:12 - wt

Jedna uwaga dla zainteresowanych kupnem bądź zrobieniem szafki albo stojaczka. Nabyłem niedawno ładny stojak na 12 fajek, który na dole ma wgłębienia, a na górze otwory na ustniki. No i się okazuje, że otwory, to rzecz bardzo nie praktyczna. Części fajek w ogóle nie da się do tego wstawić. Za szerokie ustniki, za długie fajki, nie ten kształt. Jeśli bym kupował następny stojak, szafkę, to tylko taki, który ma otwarte wycięcia na ustniki.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
MrkSs
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: MrkSs » 11 grudnia 2007, 15:02 - wt

Ostatnio za 51zl kupilem sobie cos takiego:

Obrazek

http://allegro.pl/item265172711_szafka_ ... kazja.html

Jak narazie szafka na taka ilosc fajek jest dla mnie w sam raz. Mebel ladniejszy niz na zdjeciach ciemniejszy. Idealnie komponuje mi sie na scianie nad biurkiem.
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 11 grudnia 2007, 15:54 - wt

Szafeczka fajna ale wg mnie ma mały mankament - zasłania dolny rządek fajek.
Awatar użytkownika
Sabri
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Sabri » 11 grudnia 2007, 17:06 - wt

Za takie pieniądze to i to, że na dole jest zasłonięty rząd fajek, nie psuje frajdy z zakupu, bo naprawdę bardzo mi się szafka podoba i gratuluję ustrzelenia jej w takiej cenie :)
Awatar użytkownika
MrkSs
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: MrkSs » 11 grudnia 2007, 18:11 - wt

Jerry:
Ktoś wczęsniej napisał i to widać, że wszystkie szafki mają generalnie poważny mankament użytkowo - porządkowy.
maciej_faja:
Szafeczka fajna ale wg mnie ma mały mankament - zasłania dolny rządek fajek.
Dlatego na dole trzymam "osprzet" :-). Jest mala ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby w przyszlosci kupic wiekszy mebelek.
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 11 grudnia 2007, 19:48 - wt

No myślę. Przecież nasze kolekcje szybciej czy wolniej ale wciąż rosną. Nie krytykuję tej szafki, po prostu szkoda, że nie widać dobrze dołu, a sama szafka jako taka jest OK tym bardziej za tę cenę.

Sam myślę o przeszklonej witrynie na moje fajeczki i mam nadzieję, ze jakoś to sam sobie skonstruuję.
Pan Abażur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Pan Abażur » 11 grudnia 2007, 22:45 - wt

Mnie zaintrygował, choć fajeczki na nim nieosłoniete, ciekawy wieszak. Koncepcja dość ciekawa i godna kontynuowania.

PZDR
Pan Abażur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Pan Abażur » 11 grudnia 2007, 22:57 - wt

Rzeczywiście! Po dokładniejszemu przyjrzeniu się wygląda jakby był to pas skóry, czy tkaniny przymocowany w kilku miejscach do podłoża-deski, zaś fajki się wsuwa miedzy dechę, a tę skórę. Oj, może to się dość dramatycznie skończyć dla fajki...

PZDR
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Klaudiusz » 11 grudnia 2007, 23:22 - wt

Skoro już powstał taki temat, to zdubluję swojego posta, który jest dość głęboko ukryty w innym temacie, a że to ma być forma reklamy to... czytajcie :)

Myślę, że na wiosnę 2008 roku (jak dożyję oczywiście) wezmę się za produkcję szafek, stojaków, półek na fajki, szafek na akcesoria zarówno seryjnie jak i pod zamówienia. Ceny obiecuję będą bardzo przystępne, drewno dobre (dąb, jesion i inne), oczywiście sezonowane. Wszystkie maszyny i różne inne akcesoria do produkcji już zakupiłem - czekam tylko na nadejście ciepłych dni dlatego, że jak narazie nie dysponuję odpowiednim lokalem, w którym mógłbym uruchomić produkcję zimą. Jeżeli jest wogóle ktoś, kto chętnie kupiłby dobrej jakości stojak czy szafkę niech napisze.

Dodam, że od połowy 2008 będę miał dostęp do ładnego drewna z orzecha włoskiego.

Może jak już zacznę aktywnie działać to władze forum pozwolą mi utworzyć w jednym z postów taki, powiedzmy, sklepik lub, jak kto woli, post z ofertami.
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Klaudiusz » 11 grudnia 2007, 23:58 - wt

Faktycznie Jerry, dzięki za pamięć. Ale pamiętaj - reklamy nigdy za wiele ;)

Dodam jeszcze, że dziury na ustniki to nie jest dobry pomysł. Wygląda to potem jakby ktoś te ustniki poobcinał i nie można wyróżnić długości fajek, zwłaszcza jak ich końcówki są zasłonięte główkami fajek stojącymi piętro wyżej.
Awatar użytkownika
MrkSs
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: MrkSs » 12 grudnia 2007, 09:57 - śr

Na moj gust zapotrzebowanie na taki asortyment jest, a produktow zbyt wiele nie ma(a jak sa to cholernie drogie). Dlatego sadze, ze jak bedziesz Klaudiuszu robil dobre produkty w przystepnej cenie to klientow Ci nie zabraknie.
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Klaudiusz » 17 grudnia 2007, 01:06 - pn

Zastanawiam się, czy Jerry przywróci swoje posty w tym temacie, bo jak widać stał się on po prostu bez sensu. Jeżeli tego nie zrobi, to może ktoś z moderatorów będzie łaskaw usunąć cały temat, albo może da się usunąć te niekompletne posty Jerrego i sami wyedytujemy nasze celem dojścia do ładu i składu.
Pan Abażur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Pan Abażur » 17 grudnia 2007, 07:31 - pn

Wówczas należałoby przeedytować większą część forum, tzn w zasadzie każdy temat, w którym Jerry zabierał głos. Oczywiście w sytuacji, gdy brak jego postów wnosi zamęt i niejasność....
Choć ja jestem za opcją, co by wszystko pozostawić jak jest.

PZDR
jony
Fajczarz
Fajczarz

Re: Szafki na fajki

Post autor: jony » 07 lutego 2008, 12:30 - czw

Niestety nie posiadam jeszcze tylu fajek, aby zakupić to cudo, ale może będziecie zainteresowani

http://www.tabak.gdansk.pl/p_FIW12.php
pozdrawiam - jony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”