Atelier Yashtylov-Przykład kołeczka Rosyjskiego Forum Fajkow

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Atelier Yashtylov-Przykład kołeczka Rosyjskiego Forum Fa

Post autor: W.Pastuch » 07 sierpnia 2010, 03:09 - sob

Koledzy, nie chciałbym wchodzić między was dwóch, więc proszę rozwiążcie między sobą tę sprawę. Najchętniej widziałbym oba nicki na kołeczku, bo jesteście obaj jak najbardziej częścią forum. Szkoda by było przez jakieś wirtualne starcia rezygnować z uwiecznienia się na kołeczku, który z założenia jest przecież portretowy (a na portretach to nawet z rodziną się da wytrzymać ;) ). Mam nadzieję, że uda się sprawę polubownie rozwiązać. Jeżeli jednak któryś z was faktycznie zdecyduje o rezygnacji, to prosiłbym o potwierdzenie tego na priva.

P.S. Miejcie też na uwadze, że wasze rezygnacje zmniejszyłyby szanse realizacji naszego wspólnego, forumowego projektu.
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 07 sierpnia 2010, 17:15 - sob

To ja dorzucę:

niezależnie, czy Kuma czy JSG na kołeczek się decydują, to ja jako kupujący "portret" chcę na nim mieć użytkowników forum, a więc i Kumę i JSG i nie wyobrażam sobie, że nabędę kołeczek gdy któregoś z nich zagraknie.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 07 sierpnia 2010, 20:06 - sob

Otrzymałem prywatną wiadomość od JSG, w której oficjalnie rezygnuje z udziału w projekcie kołeczka- liczba uczestników spada o jednego.

Pozostaje kwestia, o której już pisałem wcześniej- dopełnienie powierzchni kołeczka nickami innych użytkowników. Wtedy będziemy mogli się zastanawiać kogo na portrecie zabraknąć nie może. Czuję, że może być ciężko.... :D Póki co to skupmy się jednak nad tym, żeby w ogóle zebrać uczestników.
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 31 sierpnia 2010, 17:33 - wt

Coś stanęło z tym kołkiem zdaje się...co się dzieje?Bo tu już koniec sierpnia...
KKF Poznań-----------------
Awatar użytkownika
angreg
Początkujący
Początkujący

Post autor: angreg » 31 sierpnia 2010, 19:11 - wt

draco59 pisze:Coś stanęło z tym kołkiem zdaje się...co się dzieje?
w rzeczy samej, dobre pytanie
- bo przecież szkoda by było aby ten kołeczek, gdzieś na końcu kołkiem stanął. :wink:
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 03 września 2010, 17:37 - pt

Moi drodzy, dzieje się to, czego się niestety obawiałem. Projekt na naszym forum nie zostanie zrealizowany. Pomysł pojawił się na koniec maja, teraz jest początek września, a udało się zebrać ledwie ponad dwadzieścia z wymaganych pięćdziesięciu zamówień. Przez kilka dni niezbyt miałem dostęp do komputera, ale niebawem przekażę Viktorowi, że nic z tego.
Jeżeli w najbliższym czasie nagle pojawi się wielu nowych chętnych to może jeszcze uda się coś zdziałać, ale wydaje mi się, że jako społeczność internetowa w tym wypadku "nie ogarnęliśmy".
W.Pastuch pipes

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 03 września 2010, 22:27 - pt

Cholernie mi przykro... :cry:
KKF Poznań-----------------
kajtek
Pykacz
Pykacz

Post autor: kajtek » 05 września 2010, 12:23 - ndz

Wielka szkoda , a miało być tak pięknie
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 21 stycznia 2011, 11:45 - pt

Może któryś z naszych rodzimych producentów mógłby zrobić forumowy kołeczek? Cena zapewne będzie przystępniejsza...
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 21 stycznia 2011, 12:03 - pt

sat666sat pisze:Może któryś z naszych rodzimych producentów mógłby zrobić forumowy kołeczek? Cena zapewne będzie przystępniejsza...
Cena to nie wszystko, projekt V. po prostu wymiata, zarówno pod kontem wzornictwa jak i użytych materiałów i technologii.
Zamawiając patyczki u którego kolwiek polskiego producenta ewfktem będzie kawałek nijakiego drewna, no może kołeczki Klaudusza, ale to raczej umiejętne wykorzystanie materialu niż pojęcie o wzornictwie.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 21 stycznia 2011, 14:34 - pt

Tylko pytałem :lol:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
Pastor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pastor » 26 kwietnia 2011, 17:29 - wt

Przepraszam, wybaczcie - ale uśmiałem się aż mało z krzesła nie spadłem - organizować coś z Polakami, to sobie lepiej w łeb strzelić. W Rosji w 4 dni 85 osób, a u nas: ten woli "parę puch tytoniu", tamtych dwóch się pokłóciło i razem nie mogą być na kołeczku, dla 3/4 wykwintnych fajczarzy za drogo, żenada - jednym słowem żal dupę ściska - zdejmijcie ten temat, bo jak ktoś to czyta, to dosłownie wstyd człowieka ogarnia.
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!
Awatar użytkownika
kolejarz1986
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kolejarz1986 » 26 kwietnia 2011, 19:41 - wt

Pastor pisze:Przepraszam, wybaczcie - ale uśmiałem się aż mało z krzesła nie spadłem - organizować coś z Polakami, to sobie lepiej w łeb strzelić. W Rosji w 4 dni 85 osób, a u nas: ten woli "parę puch tytoniu", tamtych dwóch się pokłóciło i razem nie mogą być na kołeczku, dla 3/4 wykwintnych fajczarzy za drogo, żenada - jednym słowem żal dupę ściska - zdejmijcie ten temat, bo jak ktoś to czyta, to dosłownie wstyd człowieka ogarnia.
A "wykwintny fajczarz" kolega "Pastor" dlaczego nie zamówił? Nie mógł się zebrać, spadł z krzesła i coś sobie zrobił, pokłócił się z kimś czy wolał "parę puch tytoni"?
Wybaczcie za :offtopic: ale nie mogłem się powstrzymać, że ktoś kto się nie zapisał, wyśmiewa decyzję innych osób. To dopiero dla mnie wstyd i "żenada".
Kto ma w głowie olej, ten idzie na kolej!
Awatar użytkownika
Pastor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pastor » 26 kwietnia 2011, 20:16 - wt

"Wykwintny fajczarz Pastor" dziś się dowiedział o całej akcji - tak była rewelacyjnie rozpropagowana.
No widzisz, wyśmiewam się, bo jakoś zawsze tak jest, że inni mogą a u nas jak w reklamie z Jacusiem "zawsze coś" - takie to "polskie"
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!
Awatar użytkownika
kolejarz1986
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kolejarz1986 » 26 kwietnia 2011, 20:37 - wt

Pastor pisze:"Wykwintny fajczarz Pastor" dziś się dowiedział o całej akcji - tak była rewelacyjnie rozpropagowana.
Wystarczyło poczytać forum. Nikt nie będzie osobiście wysyłam zaproszeń. Z tego co widzę to temat ma 5 stron to chyba trochę było napisane.
Pastor pisze:No widzisz, wyśmiewam się, bo jakoś zawsze tak jest, że inni mogą a u nas jak w reklamie z Jacusiem "zawsze coś" - takie to "polskie"
Brak funduszy to nie jest chyba "zawsze coś". Każdy kto miał ochotę napisał swoje zdanie bo to forum i można wypowiadać swoje myśli i spostrzeżenia nie obrażając innych i nie wyśmiewając ich z powodu nie najlepszej kondycji finansowej. Sam się nie zapisałem bo wolałbym kupić "parę puch tytoni". Ja wolę palić dobry tytoń i ubijać kołeczkiem zrobionym z pałki perkusyjnej niż palić byle co a ubijać kołeczkiem opisanym na tym poście. Nie miałem kasy to wybrałem.
Kto ma w głowie olej, ten idzie na kolej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”