Atelier Yashtylov-Przykład kołeczka Rosyjskiego Forum Fajkow

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Atelier Yashtylov-Przykład kołeczka Rosyjskiego Forum Fa

Post autor: Alan » 26 kwietnia 2011, 20:48 - wt

Pastor pisze:"Wykwintny fajczarz Pastor" dziś się dowiedział o całej akcji - tak była rewelacyjnie rozpropagowana.
Zaglądasz na fajkanet - tam też był wpis o akcji.
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem

Awatar użytkownika
angreg
Początkujący
Początkujący

Post autor: angreg » 26 kwietnia 2011, 20:50 - wt

Pastor pisze: jednym słowem żal dupę ściska - zdejmijcie ten temat, bo jak ktoś to czyta, to dosłownie wstyd człowieka ogarnia.
To czy w przedstawionej sytuacji żal ściska dolne segmenty ciała czy też nie, moim zdaniem będzie zawsze odczuciem natury fizycznej a więc siłą rzeczy - przypisanym do konkretnej osoby.
Pozwoliłem sobie na tą - mam nadzieję niewinną uwagę, ponieważ po przeczytaniu posta szanownego przedmówcy długo wsłuchiwałem się w swój organizm i żadnych "ścisków" ani w górnych ani w jego dolnych partiach nie wykryłem. Było to tym bardziej zastanawiające, że owego czasu należałem do grona osób żywo zainteresowanych propozycją Wojtka. Gdy jej realizacja spaliła na panewce, nie przeczę - było mi trochę żal ale nawet wtedy nic mego odwłoka nie ściskało. Może przyczyna braku owych odczuć źle świadczy o mej dojrzałości emocjonalnej a może świadczy o zrogowaciałym naskórku w pewnym wstydliwym miejscu - tego nie wiem. Wiem jednak, że babcia moja (a mądrą kobietą Ona była) w takich razach zwykła mówić - "pamiętaj, że nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło". No cóż, jak zwykle rację miała - Wojtek wyszedł z nową propozycją a potem sprawnie ją zrealizował dzięki czemu stałem się posiadaczem takiego kołeczka, którego zazdrości mi nawet żona.
Pozwólcie zatem, że zanim temat z powodu "ścisków" zostanie zdjęty, jeszcze raz podziękuję Wojtkowi za podjęcie próby z kołeczkiem pierwszym i super realizację kołeczka drugiego - dzięki Wojtek.

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 26 kwietnia 2011, 20:51 - wt

SZANOWNI KOLEDZY , JEST JUŻ "PO PTOKACH"...Najbardziej polskie to jest napieprzanie na temat , który padł.
Trza było dyskutować , kiedy był na to czas , a teraz to są tylko "gorzkie żale"...
Pozdrawiam
Krzysztof
PS.SZANOWNY PRZEDMÓWCO , TO NIE BYŁO DO CIEBIE...PISALIŚMY W TYM SAMYM CZASIE... :D
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2011, 08:05 - śr przez draco59, łącznie zmieniany 1 raz.
KKF Poznań-----------------

Celt
Moderator
Moderator

Post autor: Celt » 26 kwietnia 2011, 23:10 - wt

Panowie, proszę o zakończenie tej dyskusji. Do kolegi Pastora wysłałem już w tej sprawie PW i proszę o zakończenie tematu, lub wątek zostanie zamknięty. Wszelkie posty w stylu kolegi Pastora będą z tego wątku usuwane. Przypominam o zasadach kultury i wzajemnego szacunku. I żeby uprzedzić ewentualną dyskusję, w PW do kolegi Pastora napisałem uwagi odnośnie formy jego postu. Proszę zatem tego tematu dalej nie ciągnąć, lub wątek zostanie zamknięty a wszelkie obraźliwe posty usuniętę.
Diord Fionn

Awatar użytkownika
Pastor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pastor » 29 kwietnia 2011, 14:55 - pt

Przepraszam za tego posta. Z dystansu patrząc, widzę że był mocno nie na miejscu. Miałem jakiś podły humor... Powinienem był puknąć się kołeczkiem w głowę - wrzoścowym!
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”