Dobry futeral

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Dobry futeral

Post autor: JSG » 26 kwietnia 2008, 11:39 - sob

Klaudiusz pisze:Swoją drogą ja nie mam kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem języka czeskiego. Gdzież mu tam do Łaciny. Czesi w większości też nie mają problemu ze zrozumieniem polskiego, jak sami piszą, "ja polstine rozumem, nie je problem". Spokojnie można się w tej trafice dogadać. A to, że czeski jest dla nas śmieszny to stereotyp wykreowany przez Jożina z Bażin ;)
Absolutnie nie naśmiewałem się z języka czeskiego ani z Czechów, przez "prawie łacińskie krzaczki" chciałem podkreślić nie czytelną dla mnie- i pewnie dla wielu Polaków ilość kreseczek nad literkami. Domena jest tytoniowa, a pod nią jakieś bzdety o sporcie i polityce, więc pomyślałem że może serwis linkowany z pamięci po prostu umarł był a popularną domenę ktoś wykorzystuje do tak niecnych celów.

A co do sporego wyboru, 5 modeli saszetek, dwa woreczki i jedna walizka. Ale faktycznie, ze dwie saszetki fajne mają.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
Naumann
Początkujący
Początkujący

Post autor: Naumann » 28 kwietnia 2008, 11:59 - pn

Może to teoria spiskowa, a może nie. Na stronie tej czeskiej trafiki znalazłem na samym dole okna pomocy taką informację: "Příjemný nákup Vám přeje Etrafika.cz-Mostex". W Polsce natomiast istnieje taki sklep. Czy to tylko zbieżność nazwy?
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2008, 12:22 - pn przez Naumann, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 28 kwietnia 2008, 12:15 - pn

Naumann pisze:Może to teoria spiskowa, a może nie. Na stronie tej czeskiej trafiki znalazłem na samym dole okna pomocy taką informację: "Příjemný nákup Vám přeje Etrafika.cz-Mostex". W Polsce natomiast istnieje taki sklep. Czy to tylko zbierzność nazwy?
nie. to nie zbieznosc nazwy. my sa ubogi krewny.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Naumann
Początkujący
Początkujący

Post autor: Naumann » 28 kwietnia 2008, 12:19 - pn

elvislike pisze:
Naumann pisze:Może to teoria spiskowa, a może nie. Na stronie tej czeskiej trafiki znalazłem na samym dole okna pomocy taką informację: "Příjemný nákup Vám přeje Etrafika.cz-Mostex". W Polsce natomiast istnieje taki sklep. Czy to tylko zbierzność nazwy?
nie. to nie zbieznosc nazwy. my sa ubogi krewny.
I oni maja te wszystkie pycha tytonie, a my nie? :( Nie masz sprawiedliwości na świecie.
Obrazek
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar » 28 kwietnia 2008, 12:46 - pn

- ja bym raczej powiedział: albo po równo, albo sprawiedliwie. W tym przypadku "sprawiedliwość" wyznaczana jest wielkością rynku i jego zyskownością dla sprzedających. A to z kolei zależy także od dodatkowych opłat, tworzących cenę końcową, wpływających na finalną cenę dla odbiorcy, ergo: odbiorców jest mało, kupują mało, no i podaż się nie zwiększa.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”