Nowe miejsce spotkań bydgoskich fajczarzy

Miejsce na kontakt fajczarzy z Bydgoszczy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Nowe miejsce spotkań bydgoskich fajczarzy

Postautor: jar » 09 grudnia 2010, 17:04 - czw

W trybie informacji poniekąd prywatnej, gdyż nie zostałem oficjalnie autoryzowany do wypowiadania się w imieniu Zarządu Klubu PCB (dokładne, "oficjalne" i aktualizowane informacje są na stronach PCB)
http://www.fajki.bydgoszcz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
niech mi będzie wolno z radością donieść, iż wczoraj, czyli w dniu 8 grudnia 20120 odbyło się kolejne spotkanie w nowym już miejscu. Tradycyjne bowiem miejsce spotkań w budynku klubu Pomorskiego Okręgu Wojskowego przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy stało się już nieosiągalne dla naszych regularnych spotkań przy fajce w związku z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi palenia tytoniu w miejscach publicznych. Dzięki znakomicie przeprowadznej akcji poszukiwania "spokojnego miejsca do palenia fajki" z wielkim udziałem i zasługą "Hobbita" spotkaliśmy się wczoraj i nadal spotykać będziemy w:

Klub Jazzowy El Jazz
Bydgoszcz, ul. Kręta 3
http://www.eljazz.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
w drugie i czwarte wtorki każdego miesiąca o godzinie 17.30.

Najbliższe spotkanie to spotkanie przy opłatku wyznaczone na dzień 18 grudnia 2010 o godzinie 17.30 w El Jazz

Nasz Wódz - p. Tadeusz Wojtuszkiewicz będzie prowadził rozmowy z Właścicielami Klubu mające na celu doprowadzenie do umowy o naszej regularnej i stałej tam obecności.

Pragniemy utrzymać jak najlepsze, żywe relacje z POW gdzie jako grupa (acz już bez możności palenia) jesteśmy bardzo mile widziani, a jesteśmy z tym miejscem związani od ca. trzydziestu lat. Miejsce to może być dobrą lokacją dla organizowania wystaw etc. imprez.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Nowe miejsce spotkań bydgoskich fajczarzy

Postautor: Hobbit » 09 grudnia 2010, 20:28 - czw

:) Cieszę się że wszystko tak ładnie się układa :) Z racji gołoledzi nie ryzykowałem podróży na wczorajsze spotkanie, aczkolwiek na wigilijnym spotkaniu w sobotę na pewno z moją drugą połową się pojawimy ;)
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Fajczarz
Fajczarz

Postautor: Wojtek » 09 grudnia 2010, 21:54 - czw

Miło widzieć, że inne grupy też dają sobie radę w tych ciężkich dla nas czasach ;)

Pozdrawiam
Palenie fajki zapewnia spokojny i obiektywny osąd spraw ludzkich - Albert Einstein
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Postautor: vlasij » 09 grudnia 2010, 22:18 - czw

Jako, że pochodzę z okolic Bydgoszczy miałem okazję być El Jazz'ie. Bardzo miłe miejsce. Z tego co pamiętam są tam trzy lub dwie sale, więc zapewne wyłączyli jedną spod nakazu, co przewidziane jest w ustawie.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: jar » 09 grudnia 2010, 22:41 - czw

Dokładnie tak; jedna z sal oznaczona jest wyraźnym, dużym napisem: Dla palących, i tam odbywają się nasze spotkania. Zapraszamy !

Jak zawsze

Jacek A. R.
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: JSG » 10 grudnia 2010, 10:48 - pt

Tak się złożyło że miałem okazję być w tym lokalu, przy okazji mojej bytności na Camerimage, spotkałem się tam z JARem.
Szczerze zazdroszczę takiego lokalu... naprawdę wyśmienite miejsce. Szkoda tylko że nie było otwartę w sobotę około południa, bo chętnie bym poszedł tam drugi raz- kiedy powtórnie byłem w operze.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: jar » 10 grudnia 2010, 11:33 - pt

Niestety Eljazz jest, podobnie jak wiele klubów tego rodzaju otwierany pod wieczór. W tym przypadku - jest czynny od godziny 16.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Mych Zbych
Początkujący
Początkujący

Postautor: Mych Zbych » 19 sierpnia 2016, 08:33 - pt

Witam szanowe i szanownych !

Czy temat fajczarstwa w Bydgoszczy nadal żyje? Z miłą chęcią spotkałbym się w jakimś lokalu z fajką i porozmawiał sobie z kimś z forum ,sam dopiero zaczynam przygodę z fajką i z chęcią podzieliłbym się wrażeniami i doświadczeniami.
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: jar » 19 sierpnia 2016, 09:59 - pt

Mych Zbych pisze:Witam szanowe i szanownych !

Czy temat fajczarstwa w Bydgoszczy nadal żyje? Z miłą chęcią spotkałbym się w jakimś lokalu z fajką i porozmawiał sobie z kimś z forum ,sam dopiero zaczynam przygodę z fajką i z chęcią podzieliłbym się wrażeniami i doświadczeniami.
Dzień dobry,

Tak, żyje i ma się dobrze
http://www.fajki.bydgoszcz.pl/index.php/pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spotkania odbywają się w zasadzie co czwartek pod wieczór w Browar Pub ulica Długa 9, 85-034 Bydgoszcz. Szefem jest kol. Grzegorz Kubiak obecny na każdym, o ile mi wiadomo, spotkaniu.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Mych Zbych
Początkujący
Początkujący

Postautor: Mych Zbych » 05 września 2016, 11:37 - pn

Bardzo dziekuje za odpowiedź i kontakt.Z chęcią spotkam się z Panami przy fajceczce i porozmawiam :)
Pozdrawiam serdecznie !

Wróć do „Forum Bydgoskich Fajczarzy”