Witam z pochylonym czołem.

Miejsce na kontakt fajczarzy z Bydgoszczy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
newget
Początkujący
Początkujący

Witam z pochylonym czołem.

Post autor: newget » 10 lipca 2009, 12:54 - pt

Witam
Ostatnie wpisy są ze stycznia 2009 , dlatego mam pytanie , czy F.B.F.nadal spotyka się we środy w P.O.W. , oraz czy można dołączyć do tak szacownego grona.
Z fajczarski pozdrowieniem Adam
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: Witam z pochylonym czołem.

Post autor: jar » 12 lipca 2009, 11:22 - ndz

Tak, spotykamy się circa co dwa tygodnie, ale w okresie letnim tradycyjne miejsce naszych spotkań klubowych jest nie bardzo dostępne, tak więc spotykamy się u jednego z Kolegów - jeśli pogoda dopisuje to przy grillu. Faktem jest że od dawna nie ma na tym Forum aktualnych tekstów/informacji o klubie bydgoskim, a to najpewniej z racji mniejszej od pewnego czasu aktywności Kolegi Hobbita, który się tym łaskawie zajmował. Dane kontaktowe w związku z najbliższym spotkaniem planowanym na 22 lipca b.r. przesyłam w trybie Wiadomości Prywatnej. Bardzo będzie miło powitać Cię w naszym gronie, ewentualnie zapraszam do kontaktu mailowego jar/at/webmedia/dot/pl

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 24 lipca 2009, 20:26 - pt

Jeżeli ktoś ze środowiska Bydgoskiego miałby ochote na fajeczke jutro to jest 25.07.2009 to wieczorkiem będe bawił sie w klubie Lizard King. Znajomi grają kawał dobrej muzyki celtyckiej :) Rozpoznacie mnie po fajce :) Jak coś to pisać na priva.
Awatar użytkownika
newget
Początkujący
Początkujący

Post autor: newget » 27 lipca 2009, 20:43 - pn

Perry pisze:Jeżeli ktoś ze środowiska Bydgoskiego miałby ochote na fajeczke jutro to jest 25.07.2009 to wieczorkiem będe bawił sie w klubie Lizard King. Znajomi grają kawał dobrej muzyki celtyckiej :) Rozpoznacie mnie po fajce :) Jak coś to pisać na priva.

Perry- bije się w pierś dopiero dzisiaj przeczytałem Twoje zaproszenie do klubu na fajeczkę przy muzyce irlandzkiej.Ubolewa niesamowicie , ponieważ bardzo lubię te muzykę.Często oglądam występy Michaela Flatleya i Rivers dance.Szkoda , może nastepnym razem.Serdeczne dzięki.
Adam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Bydgoskich Fajczarzy”