Spotkania katowickie

Miejsce na kontakt Ślązaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Re: Spotkania katowickie

Post autor: Irek » 28 października 2010, 15:56 - czw

Spokoju ducha to chyba zaznam jak fajkę zakurzę ... nabitą tytoniem z zapomnianego słoiczka :wink:
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!

klapuch
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: klapuch » 30 października 2010, 03:26 - sob

andnn pisze:(...)przyniosę Ci do skosztowania coś innego - MM965 i mój nr 1 - tytoń Gedr'a Jansen'a z Hamburga - Mischung No. 081.
Popraw mnie, jeśli coś mi się pomieszało - w białym słoiczku miałeś No. 081, a a domu wziąłem sobie MM965, czy tak?
Wczoraj ją sobie wypaliłem, nakładając wszystko na raz, czyli prawie całą fajkę. Nie ma co ukrywać - tytoń przedni, wielce przedni... Dosyć mocny na moje standardy, które jednak ostatnio trochę się zmieniają. Przestają mi smakować aromaty, a zaczynają flaki ( :) ), latakia itp. Teoretycznie jest to normalne, ale żeby tak szybko?
Trudno jest mi wybrać pomiędzy No. 081 a MM965 - chyba ten w klubie był bardziej wyrazisty, a ten w domu - mocniejszy i trochę lepiej się palił, chociaż w czasie spotkania wszystko smakuje inaczej, a oba wypaliłem z przyjemnością :)
Może, jeśli będziesz jeszcze kiedyś zamawiał, a nie będzie on zbyt wymagający jak na moją kieszeń to mógłbym się uśmiechnąć o jedną puszeczkę dla mnie? Problem tylko w tym, że nie wiem którego... Może oba? :lol:

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 02 listopada 2010, 09:38 - wt

Gdybyś akurat był w Cieszynie czeskim to wszystkie "standardowe" Dunhille kupisz tam bez problemu.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)

Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 02 listopada 2010, 14:45 - wt

W słoiku był Jansen, do domu zabrałeś MM965. Tak jak pisze Wojtek, Dunhille można dostać za najbliższą granicą, ew. na alledrogo. Mnie osobiście ta ostatnio otwarta puszka Dunhilla MM965 nieco rozczarowała, biorąc pod uwagę te które wypaliłem w ostatnich latach. Gedra Jansena można dostać tylko u Gerda Jansena :) Cenowo wychodzi bardzo przystępnie - puszka 100g. kosztuje 15 €.

klapuch
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: klapuch » 26 listopada 2010, 16:35 - pt

A kto dzisiaj ok. godz. 11:45 palił fajkę na ul. Piastowskiej (pomiędzy hotelem qubus czy jak mu tam, a przystankiem autobusowym do Tych i nie tylko) ?!?
Przyznawać się proszę. Widziałem przelotnie z samochodu...

-----------------------------------
Zamawiam w Fajkowo.pl, jak ktoś chce coś poniżej 300 zł ( :D ) i nie chce płacić za przesyłkę to piszcie (do 28.11, 20:00) - przyniosę na spotkanie.

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 18 marca 2011, 16:37 - pt

Tak organizacyjnie, gdzie się spotykamy w poniedziałek tj. 21.03.2011r.? Może pojawi się ktoś nowy? Dlatego myślę że warto tu umieścić tą informację.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)

franc
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: franc » 18 marca 2011, 18:27 - pt

No ja się postaram być.
A gdzie ten Tucher Pub się mieści ?
FRANC
Motor Bogiem Prędkość Nałogiem ! ! !
LwG
http://www.kac-fg.pl

Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 18 marca 2011, 21:34 - pt

Tucher jest na ul. Wawelskiej, idąc od Rynku ulicą 3 Maja pierwsza w lewo, knajpa jest po prawej stronie.
Do zobaczenia :)
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 19 marca 2011, 10:03 - sob

Jak rozumiem standardowo 17:00?.

Ciper
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ciper » 14 maja 2011, 11:38 - sob

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy we ten wtorek tz. 17.05 jest spotknie w tucher pub-ie? Bo informacje wyczytałem na stronie klubu i chce poprostu potwierdzenia (musze sobie wolne załatwić w pracy) i dlatego zależy mi żeby wiedzieć czy wogóle jest spotkanie i czy opłaca sie jechać. Początkuje dopiero z fajką więc myślę, że takie spotkanie dużo mi pomogło w drodze do doskonalenia swoich umiejętności haha:)

Pozdrawiam Dawid

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 14 maja 2011, 12:43 - sob

Zapraszamy, ale 16.05 o 17:00. W razie wątpliwości zaglądaj na fajka.slask.pl, tam są najbardziej aktualne wiadomości o spotkaniach.
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
greg.b
Początkujący
Początkujący

Post autor: greg.b » 13 września 2011, 17:59 - wt

Na stronie Śląskiego Klubu Fajki figuruje, iż najbliższe spotkanie ma być w dniu 26.09.2011 r. o godz. 17.00.
Poprzednie odbyło się zgodnie z planem, to pewnie i to będzie jak napisano :).
Obecnie spotkania SKF odbywają się w Pubie "Tucher"(inna nazwa "Stajnia") na ul. Wawelskiej 1 oczywiście w Katowicach.

Ekipę znależć łatwo, gdyż tylu fajek (tym bardziej odpalonych) to nawet w trafice w Katowicach nie uświadczysz :P

Pzdr., Greg
Żądasz sprawiedliwości - wynajmij wiedźmina...
--------------------------------------------------------------
Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
greg.b
Początkujący
Początkujący

Post autor: greg.b » 03 października 2011, 17:59 - pn

Było super. Nowe fajki (szczególnie Wojtka :)), nowe tytonie...

Frekwencja dopisała (ciepło było :))

Następne spotkanie 24 października, również o 17.00 - ale nie w Pubie "Tucher" ale w City Pub, też w Katowicach, ul. 3 Maja 23 (od Stawowej w kieruku Placu Wolności).

Pzdr., Greg
Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
greg.b
Początkujący
Początkujący

Post autor: greg.b » 30 października 2011, 23:17 - ndz

City Pub - super wybór - ciepło, miło i przyjemnie... i Guinessa (tyskie zreszą też :P) leją :)

Kto na spotkaniu nie był, niech żałuje (a chyba mało kogo nie było, bo frekwencja jak nigdy wcześniej - przynajmniej za moich [dośc krótkich] czasów).

Kilka nowych tytoni (w tym super mix latakiowy prosto z Berlina [thx Andrzej]), kilka nowych fajek (w tym przecudny, wielki kalabasz :shock: prosto z francuskiego Cogolin - pewnie od Courrieu'ra [thx Darek] i oczywiście Wojtkowe rękodzieła), kilka nowych (dla mnie) twarzy, kilka piw (raczej nie nowych :lol: ).

Generalnie - kto nie był, niech żałuje :P

Następne spotkanie w tym samym miejscu (City Pub w Katowicach, 3 Maja 23 - w bramie) 14 lipca br., standardowo o 17.00.

Zapraszam ślązaków, zagłębiaków i fajczarzy z całej Polski będących w tym czasie w rejonie Katowic.
Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 31 października 2011, 07:40 - pn

greg.b pisze:
Następne spotkanie w tym samym miejscu (City Pub w Katowicach, 3 Maja 23 - w bramie) 14 lipca br., standardowo o 17.00.
Widzę, dawkujecie sobie przyjemności.... raz na pół roku... ja bym nie wytrzymał...
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ślązaków”