Międzynarodowy Dzień Fajczarza w PC Wrocław

Miejsce na kontakt Wrocławian

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Międzynarodowy Dzień Fajczarza w PC Wrocław

Post autor: mjp » 11 lutego 2009, 22:34 - śr

Wrocławski Pipe Club postanowił uświetnić obchody Międzynarodowego Dnia Fajczarza organizując specjalne spotkanie, na które zaprasza wszystkich chętnych. Oprócz wspólnego wypalenia fajki (mam nadzieję, że niejednej) przewidziano prezentację fajek z kolekcji klubowiczów, możliwość zapoznania się z kroniką klubu, prezentację zdjęć z wydarzeń klubowych i inne atrakcje. Spotkanie odbędzie się 20.02.2009 (piątek) o godzinie 17 w sali w piwnicy "Pod Gryfami" w Rynku. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Dzień Fajczarza w PC Wrocław

Post autor: mjp » 18 lutego 2009, 08:20 - śr

Czy są jacyś forumowicze z Wrocławia zainteresowani tematem? Ktoś może zamierza się pojawić i wspólną fajkę wypalić? Czy może w ogóle zlikwidować kącik Wrocławski na forum i przestać tracić czas na wpisy tutaj?
Pozdrawiam
Maciek
-----------

Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 18 lutego 2009, 16:41 - śr

Ja to bede we Wrocku ale tydzien pozniej.... Jak jakies weekendowe spotkanie robicie to chetnie wpadne popykać :)

Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 18 lutego 2009, 17:46 - śr

jak obchody przeciagna sie do maja to i ja zahacze. mam komunie krzesniaka:-) wiec mysle, ze na kwilke sie wyrwe:-)
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 18 lutego 2009, 21:36 - śr

To tak tylko dla przypomnienia - spotkania PC Wrocław odbywają się w środy (na ogół pierwszą i trzecią, ale nie jest to regułą), natomiast całkiem regularnie, w każdy piątek spotyka się przy piwie sekcja wrocławska Browar.biz. Podsekcja fajczarska rozwija się całkiem prężnie, więc jak ktoś spragniony w piątek chce się przy fajce i piwie spotkać, to zapraszamy. W przypadku wcześniejszego powiadomienia możemy nawet z kwiatami wyjść na dworzec... :lol:
Pozdrawiam
Maciek
-----------

Awatar użytkownika
Qboland
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Qboland » 19 lutego 2009, 11:54 - czw

mjp pisze:Czy są jacyś forumowicze z Wrocławia zainteresowani tematem? Ktoś może zamierza się pojawić i wspólną fajkę wypalić? Czy może w ogóle zlikwidować kącik Wrocławski na forum i przestać tracić czas na wpisy tutaj?
Ja oczywiście jestem zainteresowany tematem i zgłaszam swoje pojawienie w dniu naszego święta.

Awatar użytkownika
Tom_GTP
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Tom_GTP » 29 listopada 2010, 15:55 - pn

Jak tylko będe we Wrocławiu to deklaruje że pojawie się na wspólnej kontemplacji przeróżnych tytoni. Ze swojej strony gwarantuje jedne z najlepszych tabak na rynku takich jak Radford Premium Snuff, Packard's Club, Andechs, Magnet Menthol Dinglera, Rumney's Export, Medicated No99 i wiele innych.
Co do samej fajki to dopiero zaczynam więc chciał bym się czegoś nauczyć. W piątek na tym piwie to w tym samym miejscu? Teraz w ten piątek coś będzie? Bo wpadam do szkoły na sob. i niedz. więc dam radę.
http://www.powerball.fora.pl" onclick="window.open(this.href);return false; <<< Moja pasja. Zapraszam do świata Powerballingu!

GG: 158500

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Wrocławian”