witajcie :)

Miejsce na kontakt Wrocławian

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
S_P
Pykacz
Pykacz

witajcie :)

Post autor: S_P » 08 czerwca 2009, 01:07 - pn

Witajcie :)

Jestem Wrocławianinem i jakiś czas temu odnalazłem to forum i jego wrocławską sekcję. Chciałbym poprosić by ktoś stąd, kto renowuje fajeczki i miał do czynienia z fajkami lakierowanym, ktoś kto chciałbym mi powiedzieć na żywo parę rzeczy ujawnił się :)

oczywiście kawa z ekspresu i fajeczki będą również;)

jeśli ktoś z Was miałby czas jakoś w środku tygodnia bądź pod koniec to proszę o kontakt tu, na prv/pw albo na gg 9050128

pozdrawiam
~szary
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: witajcie :)

Post autor: Rheged » 08 czerwca 2009, 02:27 - pn

Witamy na forum! Korzystaj z wyszukiwarki i dużo czytaj, sporo tu wiedzy i opinii, zawsze znajdziesz coś, co Cię zainteresuje :)
Co do renowacji fajek, polecę kanał na YouTubce, który odkryłem całkiem niedawno. Kolega Amerykanin nagrywa swoje wynużenia na temat fajek oraz fajczenia i puszcza w sieci. Skarbnica wiedzy. I można conieco podpatrzeć, jak na przykład cykl o renowacji fajek. Podstawy bardzo dobrze prezentuje - oto link, poszperaj pod hasłem "Refurbishing Pipes".
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
Awatar użytkownika
S_P
Pykacz
Pykacz

Post autor: S_P » 08 czerwca 2009, 16:54 - pn

dzięki !:)

na pewno sprawdzę

pozdr.
~szary
Awatar użytkownika
Tom_GTP
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Tom_GTP » 06 grudnia 2010, 19:25 - pn

Będe teraz od piątku we Wrocławiu więc wpadne do Ciebie. Pisałem na Pw a GG mam mobilne więc mam problemy odnośnie kontaktu.
Napisz tutaj albo zadzwoń. Masz w wiadomści pw mój numer. Jeśli ktoś chcę się spotkać to zapraszam. Będe w sobotę w Magnoli u kolegi ze stoiska (trafiki) koło 10:00 do 15:00 W plan spotkania o ile ktoś wpadnie będzie degustacja Savinelli Aroma który ostatnio tam kupiłem. Też bym coś zdegustował więc weźcie coś ze sobą :-D
http://www.powerball.fora.pl" onclick="window.open(this.href);return false; <<< Moja pasja. Zapraszam do świata Powerballingu!

GG: 158500

Obrazek
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: MSee » 06 grudnia 2010, 23:21 - pn

Witaj :-)

Pozdr.
マルツェル