Witajcie koledzy Fajczarze z wrocławia

Miejsce na kontakt Wrocławian

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Witajcie koledzy Fajczarze z wrocławia

Post autor: słuchacz » 09 sierpnia 2009, 22:16 - ndz

Witajcie koledzy Fajczarze z wrocławia pozdrawiam was wszystkich serdecznie i chciałem spytać gdzie można was znalesc o tej pożę roku we wrocławiu. Jestem amatorem poszukującym kogoś z doswiadczeniem w temacie przyjemności jaką jest pykanie fajki. Bardzo chetnie się ustawie na jakies spotkanie porazmawiać, wysłuchać tego co powinienem zrobić gdy jestem na początku tak zacnej drogi jaką jest ten wspaniału rytułał. Oczywiście zapraszam do dyskusji na ten temat wszystkich zainteresowanych i kierunkuje teraz temat na pytanie jak zacząć. Zdaję sobie sprawę że pewnie już wiele razy odpowiadaliście na podobne pytanie ale myśle że raz jeszcze miło wam będzie wspomnieć jak to było kiedyś gdy zaczynaliście sami. Poza tym jak to mawiają w moich rodzinnych stronach "Przy fajeczce opowieści wartko płyną". Przy okazji pozdrawiam wszystkich którzy pchają to formu do prządu każdego dnia.
Wdychając,
wschodzącym słońcem rozjaśnione,
powietrzę, Kwitnie drzewo wiśni,
dzikie i piękne.

Ernie
Początkujący
Początkujący

Re: Witajcie koledzy Fajczarze z wrocławia

Post autor: Ernie » 10 sierpnia 2009, 12:52 - pn

Witaj :)

Jeżeli chodzi o spotkania, to trochę ciężko (grupa jakoś niezbyt aktywna). Może nam udałoby się ją jakoś rozruszać i zrobić jakieś spotkania cykliczne. Z mojej strony na spotkanie czas wygospodaruję (odpada już ten weekend - zarezerwowany). Z doświadczeniem u mnie kiepsko, bo sam do wszystkiego dochodziłem (mam nadzieję, że poszedłem w dobrą stronę). Jak będę w stanie coś podpowiedzieć, podpowiem.
Nie wiem tylko o który lokal we Wrocławiu można by zahaczyć, bo we wrocławskich knajpkach bywam bardzo rzadko.

Pozdrawiam
Ernie
Żyj jakbyś miał umrzeć jutro
Marz jakbyś miał żyć wiecznie

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 10 sierpnia 2009, 18:09 - pn

Cieszę się że ktoś tu jest. Słuchaj ja jestem otwarty na propozycje i nie przejmuj się tym że wszystko brałeś na swoje własne doświadczenie. Dla mnie to i tak będą cenne rady. Co do terminu spotaknia jestem otwarty na propozycje, co do lokalu sam nie wiem bo nigdzie nie spotkałem żadnego fajczarza wiec nie wiem gdzie możne. Pogadamy o tym gdy będziesz już miał jakieś wolne popołudnie w razie czego oto mój meil abbadon1@o2.pl
Wdychając,
dzikie i piękne.

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 11 sierpnia 2009, 19:45 - wt

znalazłem dzisiaj w necie sklepik we wrocku z tytoniami. W sieci jest pod nazwa ITabak oto jego dane PHU MEWA
Dariusz Czajkowski
ul.Kujbyszewska 19
51-203 Wrocław
może jeszcze jutro mi się uda wpaść tam na zakupy jeżeli mi szybko odpowiedzą na meila. Jak nie to w piątek dzięń wolny więc z rana pojadę, odemnie to cholernie daleko bo aż na Psiaku. Jeżeli uda mi się załatwić tytoń do niedzieli to zapraszam wszystkich na jakies małe spotkanko. Punkt spotkania Odra przy ASP we Wrocławiu lub troszeczkę dalej w knajpie o nazwie Tawerna. Myślę że w sobotę do wieczora się juz wszystko określi zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat.
Wdychając,
dzikie i piękne.

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 12 sierpnia 2009, 17:16 - śr

słuchajcie z tym sklepem to jakaś lipa jest. Koleś prowadzi sprzedaż tylko wysyłkową tak więć odpuście sobie podróż do na tego Psiaka. Dobra ludzie a co dalej ze spotkaniem ? odezwały się do mnie 2 osoby! dajcie z siebie więcej nie wierzę że w prawie milonowym miescie są tylko 2 osoby chetne na spotkanie.
Wdychając,
dzikie i piękne.

Ernie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ernie » 12 sierpnia 2009, 18:17 - śr

Jedyny znany mi punkt we Wrocku to na ul. Lwowskiej. Czasami czeka się tam długo na dostawę tytoniu (niestety).
Jeżeli chcesz zrobić zakupy szybko(i nie czekać czasami półtora miesiąca na dostawę), to zajrzyj na fajkowo.pl... Chłopaki bardzo szybko się tam uwijają z zamówieniami. Zamówienie złożone i opłacone w godzinach przedpołudniowych masz pod swoimi drzwiami następnego dnia (przy wysyłce kurierem). Ja nie mogę złego słowa na ich temat powiedzieć, a przynajmniej nie muszę przejeżdżać przez cały Wrocław.

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 13 sierpnia 2009, 17:44 - czw

Co do szybkości dostawy ten ITabak tez daje radę. Dziś dostałem przesyłkę czyli okres oczekiwania 24h ale przyznam się że boli mnie płacenie za wysyłkę bo to jest oszustwo żeby 9 zł płacić. Znam Fajkowo ale nie znam się jeszcze za dobrze na tytoniach wieć trudno mi wybrać coś tak na szybko. Szkoda że we wrocku są takie problemy aż trudno mi w to uwierzyć że nie ma tu trafiki. W przyszłym miesiącu wybieram się w swoje rodzinne strony i mam tam u siebie trafikę ale niestety na oficjalnej stronie sklepu nie ma żadnych produktów. Szkoda bo sam bym chętnie się dowiedział czy znajdę coś dla siebie a z drugiej str. chętnie bym kupił dla kogos tytoń skoro tam będę i był by ktoś zainteresowany.
Wdychając,
dzikie i piękne.

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 13 sierpnia 2009, 18:02 - czw

Ernie pisze:Jeżeli chodzi o spotkania, to trochę ciężko (grupa jakoś niezbyt aktywna).
Jakoś tego nie odczułem. Jestem mieszkańcem tego miasta od 10 (już) miesięcy i na spotkania nie mogę narzekać.

W każdy piątek znajdziesz fajczarzy w Czeskim Raju - zawsze ktoś z nas (myślę, że mogę już tak powiedzieć) jest obecny albo wrocławski klub fajki - w każdą pierwszą środę spotyka się ok. 18 godz. w knajpie - pod gryfami - w rynku.

Powiesz kelnerowi - że klub fajki i cię na patio zaprowadzi. Ponadto, poza zwyczajnymi spotkaniami są tzw "zwoływane na szybko" = i tak w bodaj ostatnią środę tego miesiąca pod gryfami kolegów znajdziesz.

No chyba, że ktoś o spotkaniach jeszcze częstszych myśli - to ok. Ale to już chyba w TYM RAJU. Bo ja nie znam miejsc, gdzie częściej grupy fajczarzy się spotykają.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Ernie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ernie » 13 sierpnia 2009, 20:22 - czw

tomasz_z pisze: W każdy piątek znajdziesz fajczarzy w Czeskim Raju - zawsze ktoś z nas (myślę, że mogę już tak powiedzieć) jest obecny albo wrocławski klub fajki - w każdą pierwszą środę spotyka się ok. 18 godz. w knajpie - pod gryfami - w rynku.
Szkoda, że jak pytałem o jakieś spotkanie z początkiem maja to nikt nie odpowiedział... Bo na jakieś spotkanie od tamtego czasu liczyłem... W akcie desperacji chciałem pojechać nawet gdzieś dalej (przykładowo do Katowic), tylko terminy mi nie pasowały

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 13 sierpnia 2009, 23:13 - czw

Szkoda... pewnie to wynika z tego, że ezon urlopowy. Sam nie byłem od 3 tygodni na spotkaniu.

A to, że nikt nie odpowiedział, nie wyklucza czytania starszych postów. Jakbyś zadał sobie odrobinę trudu i wszedł do działu wrocławskiego (a jak już raz wejdziesz, to sam zobaczysz, że łatwo znaleźć), to byś na pewno łatwo znalazł i miejsce i termin spotkań i osoby, które chadzają i mogą odpowiedzieć.

ps. lub OT - tu nawet nie trzeba było opcji szukaj używać, wystarczyło poczytać jeden z 8. (ośmiu) wątków.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qboland
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Qboland » 14 sierpnia 2009, 00:31 - pt

Ja na tym forum pisałem o Pod Gryfami i Czeskim Raju i browar.biz a i inni też wspominali. Zawsze można na pw przydusić.
Ja jutro jestem w Czeskim Raju między 18 a 19 pojawię się i do 22 będę albo i dłużej.
Myślę, że prędzej czy później spotkamy się. :pipeman:

Ernie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ernie » 14 sierpnia 2009, 08:39 - pt

Moja wina... na forum Wrocka nic się nie działo i na tej podstawie stwierdziłem, że nic się nie dzieje w samym Wrocławiu. O wcześniejszych spotkaniach JMP informował, od początku kwietnia ze spotkaniami cisza była. Postaram się naprawić swój błąd i pojawić na jednym z najbliższych spotkań (dzisiejsze odpada z powodu wyjazdu).

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 14 sierpnia 2009, 11:35 - pt

no i wspólnymi siłem ustalono! Czeski raj lub pod gryfem. Jestem przekonany że przy pierwszej możliwej okazji też się pojawię. Czy ktos mnie wprowadzi w towarzystow? czy jest jakiś znak umowny? a może po prostu mam podejść do pierwszo napotkaniej osoby z fajka i powiedziec że jestem z forum fajczarzy? dajcie wskazówki chłopaki!! Qboland czyli ciebie można dziś w piątek w czeskim raju spotkać?
Wdychając,
dzikie i piękne.

Awatar użytkownika
Qboland
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Qboland » 14 sierpnia 2009, 13:49 - pt

Dzisiaj jak wspominałem będę w Czeskim Raju w koszulce z logo FMS.

Awatar użytkownika
słuchacz
Początkujący
Początkujący

Post autor: słuchacz » 14 sierpnia 2009, 14:25 - pt

cholera no!!! jak na złość dostałem tel. ze mam dzisiaj koncert w Oleśnicy :[ spokojnie swiat się nie wiali, dziś jednak nie dam rady ale daj znać jesli będziesz jutro czeskim raju albo w środę w Pod Gryfem
Wdychając,
dzikie i piękne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Wrocławian”