Będę we Wrocławiu...

Miejsce na kontakt Wrocławian

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bardol Kara-Bansita
Początkujący
Początkujący

Będę we Wrocławiu...

Post autor: Bardol Kara-Bansita » 09 września 2009, 12:58 - śr

14.09.2009 (pon) będę wieczorkiem we Wrocławiu. Chętnie spotkam się z kimś na piwku i fajeczce, najchętniej w okolicy 30-45min marszu od Dworca Centralnego (chodzę szybko =) ). Koło 15-16tej kończę robotę w Katowicach i w pociąg. Potem jakieś pół godzinki na meldunek w hotelu + dojście do knajpki daje circa godzinę 20-21szą.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Będę we Wrocławiu...

Post autor: mjp » 10 września 2009, 11:26 - czw

Chętnie sie spotkam. Mam nadzieję, że do poniedziałku pojawią się tutaj jeszcze jakieś szczegóły, jak nie, to sie na PW zgadamy.
Jest jedno ale.... Z Dworca Centralnego (Warszawa) do jakiejkolwiek knajpki we Wrocławiu w 30 minut, piechotą nie zdążysz... :D :P :twisted: Wrocław ma Dworzec Główny (ot taki lokalny patriotyzm).
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204

Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 10 września 2009, 12:04 - czw

Bardol Kara-Bansita pisze:14.09.2009 (pon) będę wieczorkiem we Wrocławiu. Chętnie spotkam się z kimś na piwku i fajeczce, najchętniej w okolicy 30-45min marszu od Dworca Centralnego (chodzę szybko =) ). Koło 15-16tej kończę robotę w Katowicach i w pociąg. Potem jakieś pół godzinki na meldunek w hotelu + dojście do knajpki daje circa godzinę 20-21szą.

Pozdrawiam
uuu to dojdziesz... hen hen... o ile dobrze pamiętam Wrocław, chyba że mi się myli z jakimś innym miastem, to na wskroś przebrniesz starówkę i spowrotem na dworzec w półgodziny ;)

A to pisanie gdzie się będzie to jakaś nowa moda, bo będę w Toruniu i Chełmnie w sobotę i tak się zastanawiam...
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek

Awatar użytkownika
Bardol Kara-Bansita
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bardol Kara-Bansita » 10 września 2009, 13:34 - czw

mjp pisze:Chętnie sie spotkam. Mam nadzieję, że do poniedziałku pojawią się tutaj jeszcze jakieś szczegóły, jak nie, to sie na PW zgadamy.
Fajno =)
mjp pisze:Jest jedno ale.... Z Dworca Centralnego (Warszawa) do jakiejkolwiek knajpki we Wrocławiu w 30 minut, piechotą nie zdążysz... :D :P :twisted: Wrocław ma Dworzec Główny (ot taki lokalny patriotyzm).
Rzeczywiście. Wybacz. Przywykłem do miasta z jednym dworcem i te wszystkie Główne, Centralne, Zachodnie i Południowe robią mi zamęt w głowie.
JSG pisze:uuu to dojdziesz... hen hen... o ile dobrze pamiętam Wrocław, chyba że mi się myli z jakimś innym miastem, to na wskroś przebrniesz starówkę i spowrotem na dworzec w półgodziny
Możliwe. Wrocław znam tylko na tyle, żeby z dworca przejść do dwóch czy trzech hoteli a z nich na Podwale i spowrotem. Zazwyczaj nie miałem czasu na zwiedzanie.
JSG pisze:A to pisanie gdzie się będzie to jakaś nowa moda, bo będę w Toruniu i Chełmnie w sobotę i tak się zastanawiam...
MSZ, jeśli masz czas i ochotę spotkać się z kolegami-fajczarzami będąc w delegacji, to pomysł informowania o tym na forum jest całkiem dobry.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 11 września 2009, 22:31 - pt

Bardol Kara-Bansita pisze:MSZ, jeśli masz czas i ochotę spotkać się z kolegami-fajczarzami będąc w delegacji, to pomysł informowania o tym na forum jest całkiem dobry.
Absolutnie i zdecydowanie popieram!!!
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Bardol Kara-Bansita
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bardol Kara-Bansita » 11 września 2009, 22:54 - pt

tomasz_z pisze:
Bardol Kara-Bansita pisze:MSZ, jeśli masz czas i ochotę spotkać się z kolegami-fajczarzami będąc w delegacji, to pomysł informowania o tym na forum jest całkiem dobry.
Absolutnie i zdecydowanie popieram!!!
No, w końcu to kolega zapoczątkował "modę" i na koledze się wzoruję =).

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 12 września 2009, 20:44 - sob

I powiem tak: na początku, kiedy nie zakładałem nowych postów, tylko robiłem wpisy "gdzieś przy okazji" to skutek był mizerny. Obecnie - metoda się sprawdza. Za każdym razem z kimś udało się spotkać z czego niezmiernie się czieszę jak zwykle.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Bardol Kara-Bansita
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bardol Kara-Bansita » 13 września 2009, 13:38 - ndz

@mjp:
Nie widzieć czemu, moje pw do Ciebie utykają w folderze "do wysłania". Podejrzewam, że jako administrator, możesz uzyskać do nich dostęp i przeczytać je (choćby bezpośrednio w bazie).
Sugeruję też usunięcie tego posta po przeczytaniu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 13 września 2009, 22:03 - ndz

Na miejsce spotkania proponuję knajpkę Czesky Raj na Bogusławskiego, na tyłach Teatru Polskiego. Daj znać o której możesz tam dotrzeć. Ja mogę nie wcześniej niż 18-18:30.
Czy ktoś jeszcze z kolegów fajczarzy z Wrocławia się wybiera?
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204

Awatar użytkownika
Bardol Kara-Bansita
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bardol Kara-Bansita » 13 września 2009, 22:17 - ndz

Miejsce jak najbardziej mi odpowiada. Postaram się być o 20tej, gdyż przedstawione powyżej plany raczej wcześniej być mi nie pozwolą.

Pozdrawiam i do zobaczenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Wrocławian”