[Zjazd]Lublin

Miejsce na kontakt Lublinian

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Koraxis
Pykacz
Pykacz

[Zjazd]Lublin

Post autor: Koraxis » 07 lipca 2005, 09:46 - czw

Witam! Bardzo chętnie wybrałbym się na jaki¶ zjazd najlepiej w olkolicach Lublina lub Zamo¶cia. Niestety nie podejme sie organizacji jako takiej (kto¶ musi wymy¶lić gdzie sie ewentualnie spotkać na miejscu) ponieważ raz, że nie mieszkam w Lublinie/Zamo¶ciu a dwa, że jestem jeszcze niepełnoletni ... :evil: ale już zaraz 18 na karku :P

To co ? Zorganizujemy takie co¶? S± chętni?

Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 11 lipca 2005, 14:39 - pn

Od kilku lat organizuję zloty Polskiego Stowarzyszenia Terrarystycznego nad jeziorem Firlej nieopodal Lublina. Mam tu zaprzyjaĽniony o¶rodek wypoczynkowy, wynegocjowane odpowiednio niższe ceny, salę wykładow± itd.
Uważam jednak że okolice Lublina to nie jest dobre miejsce na zjazd fajczarzy. Dla wspomnianego wcze¶niej PST jest to miejsce idealne, bowiem organizacja nasza jest spora i jej najbardziej aktywni członkowie zamieszkuj± na tyle blisko Firleja, iż nie maj± wielkiego problemu z przyjazdem tu na kilka dni. Tutaj też nasze stowarzyszenie prowadzi parę projektów zwi±zanych z ochron± herpetofauny z Lubelszczyzny, więc zarz±d przy okazji ma co skontrolować;)
W przypadku fajczarzy z tego forum - niewielkiej grupy rozrzuconej po całej Polsce, my¶lę że najlepszym miejscem byłoby centrum kraju.
Za¶ co do Lublina lub Zamo¶cia, to proponuję całkiem prywatne spotkanie w jakiej¶ miłej kawiarence. Ja w Zamo¶ciu spędzam masę czasu, więc je¶li będziesz w okolicach daj znać - wspólnie popykamy. Podobnie w Lublinie (a tu, nas fajczarzy, jest więcej).
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..

Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 11 lipca 2005, 15:07 - pn

mysle. ze takie niewielkie zgrupowania przy fajeczce i piwku sa do wykonania. kwestia "tylko" dogrania czasu i miejsca. ja w kazdym badz razie pisze sie na takie kameralne pykanko ( fajeczki oczywiscie ).
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Lublinian”