SG Commonwealth

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

maciejb
Początkujący
Początkujący

Re: SG Commonwealth

Post autor: maciejb » 30 stycznia 2010, 14:35 - sob

Swietna La! Mysle, ze niepotrzebnie demonizowana przez niektorych. Pali sie do samego konca bez problemu. Zostawia bialy popiol. Co do mocy i smaku to nie wydal mi sie za mocny, natomiast te 50% Va (ciekawe ktora Va z SG jest w tym tytoniu) daje tak niesamowite doznania smakowe i slodycz ze trodno przejsc obok Commonwealth'a obojetnie. Mam teraz dylemat poniewaz ten tyton tak mi smakuje, ze zepchnal inne La na drugi plan.

Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Beckett » 20 lutego 2010, 14:55 - sob

Podpisuje się pod tym co napisał kolega. Tytoń rewelacyjny. Przy swojej 50% zawartości lataki wcale nie jest mocny, nadaje się na codzienne wędzenie podniebienia;-). Commonwealth jest jedna z moich ulubionych lataki i zepchnął na drugi tor swoich braci Squadron Lider oraz Navy Flake. Szczerze wszystkim polecam bo to kawał dobrej lataki.

Ps: Polecam go palić w Churchwardenach
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"

Awatar użytkownika
Amigo
Pykacz
Pykacz

Post autor: Amigo » 06 kwietnia 2011, 01:44 - śr

hmm za sobą mam 5 popakowań tytoniu i dziś za namowa Tomka(DZIĘKI!!!) kupiłem puszeczkę SG Commonwealth... tak jak mi mówiono jest świetny!!! Nie za mocny, smakiem pełny idealny będzie na moje wyprawy w teren... już nie mogę się doczekać weekendu majowego gdy pojadę na 4 dni do Beskidu niskiego i po przygotowaniu obozowiska, zdobyciu wody i rozpaleniu ogniska położę się na posłaniu z gałązek i paproci zapale fajkę z tym cudownym tytoniem :roll: już to czuję!!!

Dla niezdecydowanych lubiących pełne smaki POLECAM ;]

Pozdrawiam
Karol
"Okazujcie szacunek tym u władzy, lecz nie podążajcie za nimi ślepo" - Ch.Paoilini Trylogia Dziedzictwo tom1

eltoro3
Początkujący
Początkujący

Post autor: eltoro3 » 16 maja 2011, 23:01 - pn

W piątek będąc w Krakowie zakupiłem Commonwealth'a. Powiem tylko, że wcześniej spróbowałem La w Squadronie i ta mieszanka mnie urzekła. Postanowiłem zatem sięgnąć po tytułowy rodzynek. Dziś otworzyłem puszkę i zapach wędzonki mnie powalił w sensie pozytywnym. Tytoń jest mokry i to bardzo. Podsuszyłem go niecałą godzinę, ale myślę, że to był za krótki czas żeby go zapalić, bo były problemy z odpaleniem i dwa razy w czasie palenia zgasł. Jutro spróbuję mocniej podsuszyć i może wtedy oddam się rzeczywistej przyjemności palenia, bo dziś bardziej uwazałem, żeby fajka nie zgasła, a i tak się nie udało.
Generalnie Commonwealth bardzo mi przypadł do gustu. Nie będę pisał jakie smaki wyczuwam, bo sam tego nie wiem, ale jak na mój gust smakuje tak jak pachnie :) A jak :?: Teść mi dziś przyniósł wędzonego bolenia - zapach podobny :D
Trochę mnie zastanawia fakt, dlaczego Latakia jest tak demonizowana na forum, co tworzy trochę barierę przed sięgnięciem po nią zupełnie niepotrzebnie. Dwa lata minęły zanim zakupiłem Sqadrona, a od razu mi się spodobało :D. Commonwealth to potwierdził i jeżeli ktoś ma jeszcze obawy czy zacząć palić La to gorąco do tego namawiam.
Pozdrawiam,
Piotr

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 16 maja 2011, 23:32 - pn

eltoro3 pisze:
Trochę mnie zastanawia fakt, dlaczego Latakia jest tak demonizowana na forum, co tworzy trochę barierę przed sięgnięciem po nią zupełnie niepotrzebnie. Dwa lata minęły zanim zakupiłem Sqadrona, a od razu mi się spodobało :D.
Myślę ,że La nie jest tak demonizowana na tym Forum. Albo się ją lubi , albo nie...
Za to , co ludziska potrafią wypisać na temat niektórych aromatów...Ave Satan... :lol:
ŻEBY NIE BYŁO TAK :offtopic: Mnie Commonwealth nie przypasował , lubię bardzo delikatne , kilkuprocentowe zawartości La - np SG ChF lub DEMP...a SGC to dla mnie siekiera :D
Pozdrawiam
Krzysztof
KKF Poznań-----------------

eltoro3
Początkujący
Początkujący

Post autor: eltoro3 » 17 maja 2011, 15:01 - wt

draco59 pisze: Myślę ,że La nie jest tak demonizowana na tym Forum. Albo się ją lubi , albo nie...
Racja, ale opisy są takie, że raczej nie zachęcają do zakupu ;) Co innego ten wątek :D
Pozdrawiam,
Piotr

BenZin
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: BenZin » 17 maja 2011, 16:15 - wt

Fajny, zapachowy tytonik :) Mi pachnie mocno wędzoną śliwką (nie słodką kalifornijką). Smak konkretny ale nie ostry, chyba że zbyt mocno pociągnięty. Trafikarz twierdził że kopie nikotyną, ja nic takiego nie poczułem. Mocniejsze mi się wydają Sherlock Holmes i Irish Oak.

Awatar użytkownika
hunyady
Pykacz
Pykacz

Post autor: hunyady » 06 września 2011, 12:37 - wt

palę już kolejną, może nawet nastą, puszkę i jestem w pełni zadowolony. dobra la, pełny smak, moc nie powala na kolana ale daje uczucie sytości co bardzo cenię. Mój numer 1!!! :pipeman:

rilms1
Początkujący
Początkujący

Post autor: rilms1 » 23 września 2011, 23:20 - pt

*************** YOUR LATAKIA, YOUR LIVE;) ***************

jedna z naj... mieszanek La jakich paliłem na dzień dzisiejszy!! Old Dublin Petersona przy Commonwealth to pikuś...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samuel Gawith”