SG 1792 flake

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: SG 1792 flake

Post autor: niedzwiecki » 05 lipca 2012, 10:19 - czw

@mareek
Cob Plug raczej bywa tylko w opakowaniach 250 gram. Chyba to zbyt dużo, aby sprawdzić tylko moc tytoniu.

Tolo
Pykacz
Pykacz

Re: SG 1792 flake

Post autor: Tolo » 06 września 2015, 11:37 - ndz

Jest to mój drugi kontakt z tytoniami SG. O ile pierwszy Kendal Cream Flake niezbyt mi podszedł, za bardzo mdły, to 1792 mi prawie podszedł. Czuć tutaj przyjemny alkohol, nie wiem czy dobrze identyfikuję tą kumarynę ale oprócz tego whiskey właśnie jeszcze coś czuję.

Niemniej jednak ten tytoń nie jest do końca dla mnie, bo podobnie jak Kendal Cream Flake jest on jakiś taki mdły dla mnie i choć smakuje na początku to w połowie fajeczki ledwo go dopalam do konca.

Moc nikotynowa dosyć spora.

A może po prostu w ostatnim czasie coś mnie mdlą aromatyzowane tytonie, nie wiem. Po angielskich mieszankach tego mdlenia nie odczuwam z pewnością.

No i te flake'i od SG coś nie najlepiej mi się palą. Co prawda ciężko je przeciągnąć ale przygasają coś. Rozdrabniam je do ready rubbed przed nabiciem.

//Dodano:
Podsuszyłem, już to mydełko jest mniej odczuwalne. Jeszcze kiedyś spróbuję w innej fajce niż kukurydziana i może z filtrem węglowym. Niemniej jednak te flake'i jakoś źle mi się palą i przygasają, nawet podsuszone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samuel Gawith”