Samuel Gawith Cyprus Latakia

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Samuel Gawith Cyprus Latakia

Post autor: MSee » 05 stycznia 2009, 12:46 - pn

Właśnie dotarła do mnie z internetowej trafiki Cupojoes.com 100% La od Gawitha. Kupiłem ją, aby poeksperymentować trochę z własnymi mieszankami z dodatkiem La, ale pierwszą fajeczkę musiałem oczywiście odpalić z samą La, aby poczuć jak smakuje w całej swojej okazałości. Była to przysłowiowa "jazda bez trzymanki" ;-) Tytoń jest prawie czarny, typu bulk. Lekko go musiałem podsuszyć. Aromat dobrze nam znany z mieszanek z La, jednakże o wiele bardziej intensywny i "czysty". Smakowo również o wiele bardziej soczysty, a spala się idealnie na srebrną kupkę popiołu. Bezobsługowo. Jedyny minus to fakt, iż po zapaleniu całej fajeczki lekko ścierpł mi język i podniebienie... ;-) Jest to niewątpliwie obowiązkowa pozycja dla miłośników La. Polecam!

Obrazek
Click for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Obrazek
Click for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Pozdr.
マルツェル
Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Samuel Gawith Cyprus Latakia

Post autor: tomasz_z » 05 stycznia 2009, 12:57 - pn

Możesz przybliżyć troszkę szczegółów nt. zamawiania od nich tytoniu. Też się noszę z tym zamiarem, szczególnie, że jest ryzyko iż SY odpadnie jako źródło tytoni jak już Daniel będzie wysyłać wyłącznie ze Szwajcarii?

Ile kosztowała przesyłka? Jak zapakowane? Jak komunikacja z nimi? Ile czasu trawała realizacji zamówienia od momentu złożenia go?

Chętnie dowiem się więcej. Wybaczcie :offtopic: . Chciałem zapytać o to na prv ale pomyślałem, że może inni też na tym skorzystają.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Samuel Gawith Cyprus Latakia

Post autor: MSee » 05 stycznia 2009, 13:08 - pn

To było moje już drugie zamówienie z tej trafiki. Wcześniej zamówiłem Petersona Donegal Rocky No. 106 z zapalniczką Zippo z logiem Petersona. Transakcja przebiega bardzo sprawnie. Komunikacja natychmiastowa. Kiedy wpłaciłem na ich konto pieniędze, przesyłki otrzymałem po ok. 10 dniach. Wysyłają je jako gift (prezent) i w ogóle nie przechodzi przez "zdzierców" ;-). Koszt przesyłki wynosi 29 USD. Myślę, że wiele razy jeszcze coś u nich zamówię :-)

Pozdr.
マルツェル
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samuel Gawith”