SG Best Brown Flake czyli BBF

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

ArekCA
Początkujący
Początkujący

Re: SG Best Brown Flake czyli BBF

Post autor: ArekCA » 06 lipca 2013, 09:22 - sob

Lepiej posłuchaj rad i wrzuć do słoiczka w celu sezonowania. Spróbuj znowu za jakiś dłuższy czas i znowu oceń.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
ulysse
Początkujący
Początkujący

Post autor: ulysse » 08 lipca 2013, 23:53 - pn

A jak nie, to proponuję wymianę na aromacik pt. da Vinci. Ponad 110g siedzi od marca w słoiku i tknę już tego blendu w życiu. Cały rok próbowałem się do tego przekonać. Nic z tego. Teraz jestem na etapie fascynacji czystą VA.
AMALOS
Początkujący
Początkujący

Post autor: AMALOS » 23 lipca 2013, 18:34 - wt

Best Brown pokochałem !To jak na razie najsmaczniejsza virginia jaką było mi dane palić .Ta słodycz i cierpkość orzechowa jest niesamowita! Palę go non stop i przeplatam bright cr notabene też uwielbiam go .Co du dużo mówić życie bez Best Brown nie było by takie same !
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar » 23 lipca 2013, 19:00 - wt

Skoro naturalna słodycz Va jest wyraźnie odczuwalna, to jest wielka szansa, iż z czasem owa orzechowa cierpkość będzie się dawała coraz bardziej odczuwać jakby w tle, ustępując niejako miejsca dominacji tej naturalnej słodyczy Va. Im BBF starszy tym lepszy (co mówiąc pykam czteroletni BBF).

Na całym świecie istnieje spore grono przysięgłycvh amatorów BBF. Welcome to the club !

A Bright C.R. jest Va podobnej jakości i walorów, tyle że nieco inny w charakterze. Ale to także top Virginiowy.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
AMALOS
Początkujący
Początkujący

Post autor: AMALOS » 24 lipca 2013, 15:57 - śr

Zazdroszczę Panu 4letniego Best Brown :D Ja ma bardzo krótki staż fajkowy więc nie było możliwości leżakowania owego tytoniu tak długo .Palę również cygara i nie jest mi obce "starzenie dojrzewanie " Z przyzwoitości nie śmie prosić o sprzedaż małej próbki tak dojrzałego tytoniu .Generalnie virginie pokochałem(w sumie od nich zaczynałem przygodę z fajką},nie ukrywam że trochę czasu mi to zajęło, ale było warto
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samuel Gawith”