SG Cannon Plug

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

carlospp
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

SG Cannon Plug

Post autor: carlospp » 03 września 2011, 22:49 - sob

Cannon Plug to pierwszy plug jakiego palilem. Mialem juz pewne doswiadczenie i porownanie jesli chodzi o angielskie aromaty - palilem wczesniej Grouse Moor i GH Ennerdale Flake. Cannonowi zdecydowanie blizej do Grouse Moora, nawet troche do niego podobny w smaku - bo zapach zdecydowanie inny. Zapach Cannon Plug jest mega intensywny, ciekawy, slodki, przyjemny! W miare latwy w przygotowaniu, w paleniu rowniez. Samo palenie troche trudniejsze, choc poswiecone mu skupienie i uwaga procentuja. Jesli chodzi o moc, to jest to sredniak, powiedzialbym ze slabszy od Grouse Moor. Smakuje slodko, bez przesady oczywiscie. Wedlug opisu aromatyzowany jest spadzia/miodem spadziowym. W smaku jest pewna specyfika, pewne niuanse - wiec nie kazdemu bedzie to pasowac. Ze wzgledu na podobienstwo do G-M'a zdecydowanie wart sprobowania dla osob, ktore ten tyton lubia. Bo choc w pewnym sensie podobny, to jednak inny. Zaleta smakowa jest to, ze calosc na bazie wysokiej klasy Virginii. Dla otoczenia zapach dosc przyjemny, czuc go BARDZO dlugo, ale ciagle przyjemnie.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: SG Cannon Plug

Post autor: golf czarny » 13 maja 2012, 00:29 - ndz

Ja nie dam na razie recenzji ponieważ zbyt mało tego tytoniu wypaliłem. Coś tam skrobnąłem jako pierwsze wrażenie i na razie nic więcej nie wiem.
Jednak intrygowała mnie aromatyzacja i dzisiaj w trakcie przejażdżki na rowerze mruknąłem pod nosem "Eureka. Mam cię spadzi jedna ! "
Jest to jedyna pora aby się ze spadzią zapoznawać. Zapach naprawdę jest bliski temu czym jest Cannon uzapachowiony. Specyficzna z drzew majowych woń. I nie chodzi tu o drzewa owocowe lub bzy. Tylko o drzewa liściaste. Dla mnie woń to piękna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samuel Gawith”