G&H Balkan Mixture

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Re: G&H Balkan Mixture

Post autor: jarrro » 07 sierpnia 2009, 00:51 - pt

Tytoń smaczny swą latakiowatością. Taka klasyka. Nigdy nie zdobyłbym się na twierdzenie, że SG balkan flakes jest tym głębszym, lepszym tytoniem, bo akurat palę oba na zmianę. Są inne , u Gawitza latakia jest wyczuwalna, natomiast w tym drugim wachlarz doznań smakowych jest szerszy, co nie znaczy , że szerszy równa się lepszy. Dla miłośników latakii
A ja pozdrawiam serdecznie
jarrro
Awatar użytkownika
wiadrowod
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: wiadrowod » 06 czerwca 2012, 15:58 - śr

długo mi zajęło zanim przekonałem się do tego tytoniu...
pierwsza puszeczka srogo mną wstrząsnęła... jajko że pale już długo nie straszne mi są mocne kopy tytoniowe ale BM pierwszy raz od wielu lat sprawiło ( przy pierwszej puszcze , bodajże 2 fajka ) że zacząłem się dusić, poczułem uderzenie dymu tak metalicznie... "krwistego" i ciężkiego że ledwo dopaliłem fajkę ...
pomyślałem sobie, nic to może na ten tytoń potrzeba sposobu, no i znalazłem...
Przekonałem się do tego tytoniu na tyle że stał się moją LA nr 1 no może na równi z Commonwealth od SG
jest idealny do spacerów po lesie, moc która przy właściwym paleniu bardzo syci, smak który zostaje na długo i coś jeszcze czego dokładnie nie umie określić. wszystko to bardzo zgrabnie komponuje się w nadzwyczaj udaną mieszankę.
Awatar użytkownika
hunyady
Pykacz
Pykacz

Post autor: hunyady » 31 stycznia 2015, 22:04 - sob

Bardzo dobry tytoń. U mnie zagościł na dobre. Co do lataki, która dominuje tu dla mnie, cyprusowo-drewniana to o co chodzi w lataki. Mieszanka obfita w szary gęsty dym, bardzo sycąca. Po przeciągnięciu daje ładny szum w głowie. Wcale nie jest nudna!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gawith, Hoggarth & Co.”