Balkan FLAKE od GH

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Balkan FLAKE od GH

Post autor: yopas » 24 kwietnia 2009, 08:59 - pt

A może który(a)ś z Szanownych próbował(a) tego specyfiku?

Ja próbowałem, bardzo mi się podoba (pierwszy bliski kontakt z tytoniem z latakią). Co zresztą odnotowałem na alt.fajce, jako:

Skwierczą sobie igiełki sosnowe.
Może nawet nieco miętowo się robi.
A spod spodu
Wirdżinia się cukrzy.

Choć oczywiście przy nabijaniu, jakby się stare opony wąchało (przesada wliczona w koszta).

Ale do meritum... powszechnie wiadomo, że GH robi Balkan Mixture, a SG Balkan Flake (co Rotm zdał się potwierdzać). A ja jestem ciekaw, czy ten flejk to pomyłka sprzedawcy, czy jednak taki się wytwarza? (wiem kogo powinienem, na pewno zapytać, ale tu jest bez barier).

Aaa... i najważniejsze, jeśli ktoś miał możliwość porównać te dwa flejki, to czy ten od SG (bo przecież można go teraz tonę nabyć normalnie) jest smakowo w podobie?
[...]
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Balkan FLAKE od GH

Post autor: W.Pastuch » 24 kwietnia 2009, 20:02 - pt

Hmm.. nie do konca rozumiem tego posta:
Ja próbowałem,
Czyli paliles tyton, o ktorym mowa w temacie.
czy ten flejk to pomyłka sprzedawcy, czy jednak taki się wytwarza?
A tu pytasz czy istnieje? Moze zle cos czytam ale dalej nie rozumiem, moglbys jasniej?
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 24 kwietnia 2009, 20:29 - pt

keilwerth pisze:Hmm.. nie do konca rozumiem tego posta:
A tu pytasz czy istnieje? Moze zle cos czytam ale dalej nie rozumiem, moglbys jasniej?
Jaśniej... Panie, no postaram się:
Nigdzie poza wymienionym sklepem nie ma takiego tytoniu.
1. Czy to pomyłka sprzedawcy? (SG Balkan Flake)
2. Czy jednak nie. A jeśli, to jak on się ma w porównaniu do SG Balkan Flake?
[...]
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 24 kwietnia 2009, 20:44 - pt

Dzieki :) Po prostu zmylil mnie poczatek posta, w ktorym piszesz, ze go probowales.
Szukanie w googlach i tobaccoreviews wskazywaloby, ze ten opis to pomylka sprzedawcy.
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 24 kwietnia 2009, 21:46 - pt

keilwerth pisze:Dzieki :) Po prostu zmylil mnie poczatek posta, w ktorym piszesz, ze go probowales.
Szukanie w googlach i tobaccoreviews wskazywaloby, ze ten opis to pomylka sprzedawcy.
Tak, ja go mam, kupiłem, paliłem... tylko tak naprawdę nie jestem przekonany, czy sprzedawca ma rację.

Co oczywiście i tak nie ma znaczenia, bo tytoń jest przezacny, a to mój pierwszy kontakt z latakią.
[...]
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 24 kwietnia 2009, 21:59 - pt

Aha, to teraz pojalem calosc posta :wink: Najprostszym wyjasnieniem byloby, ze to Samuel Gawith Balkan Flake a bo o ile wiem to GH nie robi zadnego balkanskiego flake'a (nie sadze zebys nawet w pierwszym kontakcie pomylil aromat Kendal Flake'a od GH z latakia :wink: ). Jezeli Ci smakuje to kup w trafice Samuela i sprawdz czy to to samo. W kazdym razie smacznego :)
W.Pastuch pipes

yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 28 kwietnia 2009, 21:03 - wt

keilwerth pisze: W kazdym razie smacznego :)
Dziękuję. Dziś otrzymałem w prezencie Balkan od SG i z pierwszego wejrzenia to są jednak insze płatki. Tamte są dłuższe i nie takie czarne. Zobaczym jak się fajczą. Ale to za jakiś moment niestety.
[...]
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 29 kwietnia 2009, 18:17 - śr

yopas pisze:Dziękuję. Dziś otrzymałem w prezencie Balkan od SG i z pierwszego wejrzenia to są jednak insze płatki. Tamte są dłuższe i nie takie czarne. Zobaczym jak się fajczą. Ale to za jakiś moment niestety.
Jak zamówisz Balkan Flake od Samuel Gawith'a z Synjeco na wagę to będzie on w długich, sześciocalowych płatkach. Pozdrawiam.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gawith, Hoggarth & Co.”