Brown Irish Twist Gawith, Hoggarth & Co. LTD

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Brown Irish Twist Gawith, Hoggarth & Co. LTD

Post autor: Cinek » 06 lutego 2005, 21:07 - ndz

Zabija w locie!
Dzięki uprzejmości Pyka otrzymałem próbkę tego twista. Naturalna wirginia. Moc według Synjeco 9 (na 10 możliwych). Tytoń wyśmienity! High class. Tylko ta moc... pierwszy raz w życiu po wypaleniu fajki miałem uczucie kołowania w głowie. Żartobliwie miałem skojarzenia z przemysłowym zastosowaniem cienkiej strużki dymu z Brown Irish Twist do cięcia pancerzy czołgów.
Tytoń daje całą gamę słodkawych smaczków (niektóre wielce subtelne) naturalnej wirginii. Dla mnie jednak tytoń jest za mocny. Uczucie żyletki na języku nie pozwalało mi w pełni rozkoszować się fluktuacjami smaków.
Tytoń wymaga odpowiedniego przygotowania przed paleniem (zabawa nożykiem, kartka papieru, rozcieranie w dłoniach, kilka minut leżakowania...).
Powtórzę się: tytoń najwyższej klasy. Jeżeli ktoś lubi MOC, to tutaj znajdzie uderzenie młota parowego.
P.S. Teraz wiem, że dla mnie górna granica mocy to 7 (w skali Synjeco).
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 06 lutego 2005, 21:54 - ndz

Czyli widzę coś w sam raz dla mnie.
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

?ród?o

Post autor: Jarek » 06 lutego 2005, 22:08 - ndz

Gdzie nabyć tą potęgę rzucającą na kolana (od czasu do czasu coś mocnego krzepi)?
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
mRqS
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Re: Brown Irish Twist Gawith, Hoggarth & Co. LTD

Post autor: mRqS » 06 lutego 2005, 22:52 - ndz

Cinek pisze: P.S. Teraz wiem, że dla mnie górna granica mocy to 7 (w skali Synjeco).
A próbowałeś Cairo z GLP? Ma 7/10
Opisywałem wątek niżej :)
Awatar użytkownika
Jimmy
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Jimmy » 07 lutego 2005, 00:16 - pn

A próbowałeś Brown Pigtail Samuela Gawitha? W skali Synjeco 10/10. Po połowie malutkiej fajki czułem się jakby ktoś mi walnął w głowę młotkiem póltorakilowym. Po prostu ciemna strona mocy. Rotm na apfie pięknie podsumował tytonie i tej mocy: piwo, 10-tka i gleba - lepsze, niż Marycha (a lubi mocne tytonie). Nic dodać, nic ująć. A w smaku nic nie czuć - czysta słodycz virginii, taka trochę kremowa. Dopiero po pewnym czasie - odlot (zupełnie jak SBB ;) ).

pozdrawiam
Jimmy
We'll drink together
And when we drink we'll drink together, not alone!
Awatar użytkownika
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 07 lutego 2005, 12:11 - pn

No ten tytoń pokonał mnie już przy pierwszej fajce. Aż nie chce mi się wierzyć, że z niego robi się Black Irish Twist (opiszę go za moment). Niewiele mogę powiedzieć o jego walorach, choć są niezaprzeczalne, z powodu utraty świadomości na rzecz pomroczności ciemnej z arytmią komorową. Wspaniały, diabelnie mocny twist. Czysta Va. Potrzebuję jeszcze czasu by napisać więcej o walorach smakowych - najpierw muszę powalczyć z "Ciemną Mocą" tego tytoniu.

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gawith, Hoggarth & Co.”