Glengarry Flake Gawith & Hoggarth

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Glengarry Flake Gawith & Hoggarth

Post autor: Cinek » 16 maja 2005, 19:01 - pn

Doskonałość!
Otrzymałem próbke via Pyk. Wspaniałe, naturalne palenie. Słodkość najwyższej klasy wirginii (ach! - zakrzyknę z zachwytem - ile w niej jest słońca!).
Z wielkim zdziwieniem przeczytałem w Synjeco, że te płatki są aromatyzowane. W każdym razie ten sposób aromatyzacji (jakby delikatny posmak miodu) jest niezwykle delikatny i kryje się za wyraźnym smakiem naturalnego liścia tytoniu.
Jakość wirginii łatwo zauważyć, ponieważ praktycznie po rozpaleniu nie trzeba ubijać - następuje samospalanie. Tytoń delikatny w smaku z całkiem przyjemnym aromatem dla otoczenia. Moc średnia.
Najwyższe noty i wielka przyjemność (a może wręcz: satysfakcja) z palenia.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Glengarry Flake Gawith @ Hoggarth

Post autor: Marcin_Pro » 17 maja 2005, 10:17 - wt

Cinek pisze:Doskonałość!
W każdym razie ten sposób aromatyzacji (jakby delikatny posmak miodu) jest niezwykle delikatny i kryje się za wyraźnym smakiem naturalnego liścia tytoniu.
Jakość wirginii łatwo zauważyć, ponieważ praktycznie po rozpaleniu nie trzeba ubijać - następuje samospalanie. Tytoń delikatny w smaku z całkiem przyjemnym aromatem dla otoczenia. Moc średnia.
Najwyższe noty i wielka przyjemność (a może wręcz: satysfakcja) z palenia.
Wielkie i serdeczne dziękuje w kierunku Kolegi Almika, który mnie zawsze czymś miłym uraczy.

I ja przychyle się do opisu Kolegi Cinka. Mniam. Bardzo delikatny tytoń.
O taaak delikatny posmak miodu, mi sie kojarzył z takim miodem leśnym / lipowym.
Żadnych problemow z paleniem, choc ja odruchowo co jakiś czas przybijałem. Wypalił sie do samego dna :D ( :( , bo koniec).

Pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Re: Glengarry Flake Gawith & Hoggarth

Post autor: supersonic » 08 maja 2010, 00:06 - sob

BArdzo doskonały tytoń - słodka Virginia w doskonałym nienachalnym wydaniu. troszkę mi przypomina mojego gralla- BBF-a, ale
to tym bardziej dobrze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gawith, Hoggarth & Co.”