Jak palić ze smakiem

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Jak palić ze smakiem

Post autor: vlasij » 17 listopada 2010, 14:30 - śr

kolejarz1986 pisze:
Beltyn pisze:Jestem z okolic Wrocławia, ale żeby jeździć na spotkania fajczarzy, to mi jeszcze daleko ;)
I tu się z Tobą nie zgodzę. Warto pojechać na spotkanie, kupić wcześniej ze dwie a przynajmniej jedna fajeczkę i popróbować tytoni. Naprawdę możesz odkryć że palenie fajki to przyjemność.
Poza tym bardziej doświadczenie koledzy pomogą w problemach "na żywo", nie przez ekran monitora. Ja bym jechał, fajczarze to gatunek nieliczny, jeśli nie na wymarciu potrzeba młodej świeżej krwi, więc również zachęcam, żeby jechać na spotkanie.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Beltyn » 17 listopada 2010, 14:54 - śr

Rzecz nie w tym, że nie chcę, ale nie bardzo mam kiedy. W tygodniu do pracy, na weekendy uczelnia. Jeden weekend wolny w miesiącu i zazwyczaj trzeba by zrobić jakiś projekt na zaliczenie albo zwyczajnie wyjść napić się piwa ze znajomymi. Dlatego spotkania fajczarskie raczej nie wchodzą w grę w moim przypadku, tym bardziej że do Wrocławia nie mam 5 minut drogi. Chociaż bardzo bym chciał mieć jakiegoś mentora wśród znajomych, który pokazałby mi co i jak.

Na razie muszę się posiłkować internetem i starać się nie zrazić tymczasowym smakiem i zapachem.
Ja bym jechał, fajczarze to gatunek nieliczny, jeśli nie na wymarciu potrzeba młodej świeżej krwi, więc również zachęcam, żeby jechać na spotkanie.
Ja sam nie wiem, dlaczego w ogóle pomyślałem o paleniu fajki, ale już jeden kumpel, który mnie podejrzał, bardzo się zainteresował. Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, że istnieje przyjemniejsza dla otoczenia alternatywa dla papierosów.

Ale zbaczamy z tematu ;)
Obrazek Obrazek
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thesary » 19 listopada 2010, 21:27 - pt

Wiesz ja bym ci proponował jednak iść na takie spotkanie. Ja nie mam u siebie żadnego "mentora", co wybitnie utrudnia mi uczenie się fajki. Internet jednak nie wystarczy sam nieźle po dupie zbieram ucząc się na własnych, nie cudzych błędach...
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”