Najlepsza Virginia

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Najlepsza Virginia

Post autor: draco59 » 15 grudnia 2010, 09:09 - śr

FVF , Marlin Flake , Sam's Flake , 1792. Mniam... :D
KKF Poznań-----------------
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thesary » 22 grudnia 2010, 22:21 - śr

macc pisze:Jako, że przyszło mi przebywać w Krakowie, mam ten sam problem, który zgłosił kilka postów wyżej MSee - otóż po przejściu trafik krakowskich nigdzie nie udało mi się zdobyć Virginii No. 1 Mac Barena.
Zamiast od razu zawracać głowę bardziej ode mnie doświadczonym sprawdziłem więc allegro i fajka.net - nie ma takiego produktu w ofercie. P. Niedźwiecki również.
Dlatego zwracam się teraz do was: Czy można dostać ten produkt w Krakowie (może coś przegapiłem?)?
Ewentualnie, czy można dostać ten tytoń w sprzedaży wysyłkowej (lecz niestety e-bay póki co odpada)?
Święta idą i człek chciałby spocząć w rodzinnej dziurze dechami zabitej z Virginią. ;)
Polecam inną Va od Mac Barena-Virginia Flake, słodziutka wirdżinia z lekkim topingiem w formie płatków!
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
Awatar użytkownika
Wojtek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Wojtek » 23 grudnia 2010, 09:18 - czw

ale w polsce niedostępna ;)
Palenie fajki zapewnia spokojny i obiektywny osąd spraw ludzkich - Albert Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”