Re: Nie do pełna, nie do końca

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: supersonic » 18 lutego 2011, 11:58 - pt

Może mi to nawykowo przeszło z półpełnej lampki wina.... po prostu lubię nabijać mniej wiecej do połowy komina . nie lubię jak mi się przelewa( w tym przypadku), jak tyton podchodzi pod przełyk pod sam rim. często palę duuuuże skandynawskie faje ale nabite do połowy. jednak zastanawia mnie fakt, czy fajka nie cierpi na hipotermię w górnej częsci, i moze czuje się niezaspokojona do konca....
jak sądzicie ??
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 18 lutego 2011, 12:36 - pt

Wolnoć Tomku w swoim domku. Wielu ludzi nie nabija po sam rim, bo to i szkoda tegoż.
Fajce raczej nie zaszkodzisz, bo i niby jak...

Nie bardzo rozumiem, czemu piszesz na czerwono...
supersonic pisze:Może mi to nawykowo przeszło z półpełnej lampki wina.... po prostu lubię nabijać mniej wiecej do połowy komina . nie lubię jak mi się przelewa( w tym przypadku), jak tyton podchodzi pod przełyk pod sam rim. często palę duuuuże skandynawskie faje ale nabite do połowy. jednak zastanawia mnie fakt, czy fajka nie cierpi na hipotermię w górnej częsci, i moze czuje się niezaspokojona do konca....
jak sądzicie ??
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: blij » 18 lutego 2011, 20:05 - pt

JSG pisze:Wolnoć Tomku w swoim domku. Wielu ludzi nie nabija po sam rim, bo to i szkoda tegoż.
Fajce raczej nie zaszkodzisz, bo i niby jak...
Też tak myślę. Jedynie nagar u góry może się nie wykształcić więc delikatnie z rozpalaniem tytoniu.
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”